МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2009

  • 21 864
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 585
кажете какво трябва да направя?
в същност вие какво искате да правите с тоя общ ник?
може само на мен да не ми е ясно, но под името ми пише НОВАК, не знам какво се обобщава по принцип в теми как става, хич не са ми ясни тия работи.
така че не знам и какво съм обркала преди, че едва ли не се водя по вашоте думи май и "отцепник"???

# 301
  • Мнения: 674
Общ ник означава,че някой ще направи регистарция във форума,както твоята регистарция е xelita,само че тази ще е ноември2009 или нещо от сорта.Паролата ще я знаем всички и ще имаме достъп до първия пост на всяка тема.В този въпросен първи пост има списък с имената на момичетат които чакат бебета през Ноември,разни полезни линкове и др. Всеки
момент Манго ще пусне нова тема,и като видиш,ще добиеш представа за какво говоря.
Аз нямам търпение да я видя новата тема вече  Grinning

# 302
  • Мнения: 398
Май аз разбуних духовете.Не съм искала да обидя никой или да създам напрежение.
xelita  модератор автоматично ще премести темичката ти в подфорум По градове и там със сигурност ще си намериш съгражданки  Peace Не е нужно да правиш нещо.
Аз съм пратила файла на Манго и като влезе ще ви пусне темичката.

Момичета ето новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378873.new#new

После като си пускате другата само ще ме цитирате.Надявам се да ви харесва

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 17:29 от tsvetkova_elica

# 303
здравей те, и аз ще съм мама на 10 ноември- дай боже всичко да е наред  Embarassed

# 304
# 305
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета, най-накрая и аз да се включа тук Simple Smile Преди 2 дни със сигурност разбрах, че съм бременна и се очертава бебето ми да е ноемврийско Simple Smile Мисля, че съм дошла на правилното място и се надявам да ме приемете.   bouquet

# 306
  • Мнения: 19
Здравейте.Искам и аз да се присъединя,защото и аз съм за ноември. Simple Smile

# 307
# 308
  • Мнения: 1 404
Хайде и аз да се запиша в темата.

Очакваме  бебо към 15.11...
Нямам никакво усещане дали ще е момченце или момиченце.
Таткото иска момче, разбира се, а аз само да ми е живо и здраво!!!
Но аз пък да взема да се разболея сега- кашлица, температура, хрема....
Само дано всичко да е наред с бебо.

# 309
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Аннтония, заповядай при нас. Ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378873.0

# 310
  • Мнения: 499
Момичета и аз се записвам при вас. На мен ми се падна 16,11,2009. Сега съм в 5г.с. Още малко и щеше да се роди или на моята дата на 25,11 или на датата на таткото на 21,11. Но важното е че и тримата ще сме в ноември. Сам онямам търпение да минат още 2 седмици за да се чуят тоновете на бебо.
Много искам отдолу да си направя лентичка но все не мога да разбера как става тоя номер. Дали ще можете да ми обясните?  Hug

# 311
  • Мнения: 38
Аз вчера намерих някъде един калкулатор и сметнах, че ми се пада някъде 27.11.2009г. Божеее, много ми е странно. Simple Smile Незнам дали да се радвам, нали да плача, незнам как да реагирам. Малко съм уплашена дори.  smile3555

# 312
  • Мнения: 252
Моля, пишете в новата тема. Темите са по 20 страници и се отварят нови след това. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378873.0

Общи условия

Активация на акаунт