С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 165
  • 468
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Жабче  Hug Желая ти по-бързо да се възстановяваш, да си здравичка и каквото и да решиш да се справиш с килограмите  Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте  Hug

Приемате ли нови членове   Wink
От понеделник съм на диетата. Бая се чудих дали да я започвам, защото Луната била в растяща фаза и не било благоприятно за започване на серозни диети за отслабване. Но  се бях навила, и така вече 3-ти ден. С нетърпение очаквам да мине 1-ия етап, защото не съм фен на месото  Sick Имам 7 кг за сваляне и се надявам бързо да се справя.

лека вечер ви желая

# 77
  • Мнения: 5
Просто Жабка-успех и много,много здраве ти желая!!!!!
Ще ми липсват постовете ти!!!!Късмет!!!!!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 097
6-та страница - минус 6 кг.  Mr. Green Точно толкова ми трябват!  Flutter Фолиииииии, моля те, нека този път не е само "запис", поръси ме с прашеца вълшебен.   Praynig  Hug
Лека и спокойна нощ, любими!  Hug

# 79
  • Мнения: 6
здравейте слънчица Hug
САМО ДА КАЖА:Варненска среща 07.03. от 13ч в Годзила срещу икономическия техникум, новата зала долу,ще сме само ние в залата, надявам се да се видим там
 Heart Eyes Hug

# 80
  • Мнения: 0
Жабче, ще ми липсваш много! Не се познаваме, но си ми много симпатична.  Hug Hug Hug Пожелавам ти бързо да се справиш със здравословните проблеми и скоро да се върнеш при нас. Много късмет и успех ти пожелавам!  Heart Eyes И да ни навестяваш ей!  Peace

# 81
  • Мнения: 52
Люси, какво ти казахххххххх, сега съм в очакване и Филюдката да се похвали Hug Hug Hug
Жабче  bouquet
Марчела...айде де и аз искам, в миналата тема чаках 6 страничка, не успях, но тук вече Joy Joy Joy          - 6кг...и минавам в трета фаза...но кога ли newsm78,
Тони27  bouquet
на новодошлите, привет
ПОДСЕЩАНЕ - среща на 7 март, 13 часа...заведение Дивака newsm78
лека и отслабваща и за всички много  Hug Hug Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 102
Значи изпускам мача- Реал Мадрид - Ливърпул обаче не мога да не кажа успех - Жабка и избирай въглехидратите, които ще приемаш според гликемичния индекс - ще се справиш Hug

и още нещо щях да казвам ама  newsm78 ...... а да мислех да влизам съскайки  нооо
то е ясно  ССССССССССС ..... Joy Joy Joy

Аз лично предпочитам названието кокошарник вместо змиярник
КООООКООО-Кооо---някакси познато и режимно ми звучи Joy Joy Joy

Някои да знае наистина какво става с Мира - Ватан newsm78

П.П. Валенсия ---За....и тази луна .....утре чети .....вдругиден пазарувай и в Събота започвай
Добре  дошла  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 731
Здравейте ,момичета !
Жабче,отбивай се ,ние сме тук ,поне засега.Ще се радваме много да идваш и при нас. Hug Hug Hug

Аз боледувам,затова даже и да ви прочета не успях ,леко по диагонал карах.Все си мислех че няма да се разболея ама то не пита май .И сега тека ли ,тека .Очите,носа ужас съм.Сутринта се теглих -400гр за 2дни. newsm78 Незнам дали да се радвам ама щом е минус ,май ще му се възрадвам.
Та така карам си режимно ,въпреки състоянието ми в момента(човек убивам за една вафла,вече съм в шоколадова криза май,чак ми е криво). Confused

Поздрави и много целувки на всички ви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не е лесно да си красив. Sad

# 84
  • Мнения: 1 610
Жабке, да ти кажа, прочети статията , която препоръча танямания. Там абсолютно всичко е обяснено. Според мен ти е зле, понеже не се храниш. С една рибка на ден ...ами какво да ти кажа, естествено, че ще те боли глава. Аз си хапвам порядъчно, нито глава ме боли, нито кръвното ми пада. А не пия кафе и кола напоследък. И като изядеш бързия въглехидрат, предоставяш гориво и се чувстваш по-добре. Но ти си знаеш.

Моите терзания- Днес се събудих подута/ Отекли пръсти, очи. Чудо! И кило отгоре. Не се шашкам, понеже е вода, то е ясно, но се чудя от какво задържах. Много неприятно чувство. Пфууу!

Ба , тая 90 дневна , някоя чудо на природата и болната мисъл ще е. Всичко ,ограничено във времето, което обещава резултати ми звучи несериозно.

Танямания, аз пък гледам спортинг- байерн. По злощастно стечение на обстоятелствата.

# 85
  • Мнения: 451
До "Gardenia" - Като ТИ гледам линийките в подписа и аватара.. май си плюла другаде и няма да стане и при мен Sad

"Velichka" - Нормално е в "П+З" дните да "качиш" малко, но това са течности и в "П" дните ще се махнат! Е.. ако си истински сктриктна де Simple Smile Пиши, че по-често - по-лесно се сваляло казват Wink Желая ТИ Успех..

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет,дружина дюканска! Hug
Много събития в новата темичка!
Жабче,аз минах през този проблем и успях да го преодолея,но изпълних стриктно указанията на доктора,но той не поиска да си сменя диетата,за което съм му много благодарна/между другото и моите изследвания бяха като твоите/!Доколкото ми стана ясно тогава,а и сега нашите организми си имат нужда от повече въглехидрати и аз им ги дадох,но с режимни продукти,просто им увеличих количеството.Моркови на всяко ядене,повече салатки,зеле,червено цвекло и пипер,мляко,извара,да не се повтарям.Затова,момичета,не си намаляйте млечните и зеленчуците,те помагат на бъбреците да преработят трудната за тях храна-белтъчините!За разлика от други момичета,аз от опит и пак с лекарска препоръка ви моля да пиете повече вода.Тя също помага на всичко,но най-вече на бъбреците.И някой беше пуснал линк,в който се казваше,че количеството вода зависи от кг.,които са в момента.Повече кг. -повече изпита вода.Пак при мен-първоначално изпивах до 5-6 л. вода и се чувствах добре.С намалянето на кг.,намалявах приема на вода и сега спокойно пия до 3 л. вода.Това стана от само себе си,просто се вслушвах в организма си.При положение,че имам от ученичка проблеми с бъбреците и чести кризи,откакто съм на режима-нито една криза и показатели -перфектни.
Но,Жабче,ти вече си взела решение за себе си.Пожелавам ти успех с другата диета и много здраве! newsm51
Lucie,супер новина!Дано сега килцата стремглаво да си отидат от твоята снага!Честито ново аватарче и линийка! newsm10
Тонито27, Hug
feelgood,живи и здрави да сме,ще се видим на седми!
Добре дошли на новодошлите!Успех!

# 87
  • Мнения: 243
               ДОБЪР ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА,

              Не съм писала от няколко дни и имам да дочитам още около 15 страници, но пък   рекох първо да се запиша в новата темичка, за която както винаги благодаря на Вещи, и да ви пожелая лека и отслабваща вечер. Да се извиня на всички момичета, които имаха празници, минусчета, месечинки, рождени дни, техни и на дечица  и не можах да им честитя - да приемат моите най-сърдечни поздрави с пожелание за всичко добро, да пожелая на Весито да мине всичко успешно при прегледа в София и успех при операцията, да поздравя Лучия за новия й аватар, да ви нагушкам и олигавя ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и да ви кажа че страшно, ама страшно ми липсвахте през тия няколко дни. Развали ми се клавиатурата, паради което не можех да пиша, но пък за сметка на това съм ви изчитала всеки ден, с изключение на вчерашния и дне

                                                 ГУШКИ И ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ СЛАДКИ МУЦУНКИ!


ПП.:ЛУЧИИИИИИИИИИИИИ МИНУСЧЕ  - БРАВО, ЧЕСТИТО, ТВЪРД БОЕЦ СИ ТИ, УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ!
       САМО НАПРЕД И НАДОЛУ.  ГУШ И МЛЯС!!!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 23:03 от ФИЛЮДКА

# 88
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте мило Дюканско село,
цял ден летя от щастие от този дългоочакван минус ... а и толкова хубаво ми стана, колко много хора ме поздравиха... чак ми идва да ревна Hug Hug Hug

Не мога да се обърна към всички, дето мислихте за мен ..... но ви казвам честно, че ако не бяхте вие, досега щях да съм се отказала от битката. Подкрепата и тиганите тук НАИСТИНА имат огромно значение!

Жабке Hug, и на мен ще ми бъде мъчно за теб, независимо коя диета спазваш - обаждай се тук да информираш какво става!

Тумба Лумба!  Hug Разгледах ти снимките - разликата ти вече е видимо много голяма! Давай смело напред!

Дари68,  Hugне можем ли да ги правим всяка събота? Срещичките! Видях ти снимката с тортата на сина ти, ма не те попитах : яде ли? или само се снима?

Филюдке!  HugОбади се бе, човече!

Светлат - абе нещо не ми е много ясна линийката ти! Нямаш толкова кила за сваляне, бре!

Айде лягайте да отслабвате, че утре да завалят минуси като от ведро! Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 1 731
На няколко пъти виждам следното :



"Velichka" - Нормално е в "П+З" дните да "качиш" малко, но това са течности и в "П" дните ще се махнат! Е.. ако си истински сктриктна де Simple Smile Пиши, че по-често - по-лесно се сваляло казват Wink Желая ТИ Успех..

newsm78 това ми прилича малко на кръговрат.Качваш -сваляш,качваш в ПЗ дните,сваляш в П дните.Докога това? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт