С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 149
  • 468
  •   1
Отговори
# 60
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Плача о пиша. Cry
Толкова да съм па карък. Още от началото ми тръгна с проблеми , та до днес.
Толкова ли са важни тез въглехидрати , е хапнах захарен десерт и всичко мина.
Та аз без захар немога , така стана.  Sad
Здраве да е , ще я мъча , ма тез кила ще ги сваля.
Ще скачам от диета в диета , та белким заслабна.
Да ви кажа днес кво ядох и ми е добре и кръвно и глава и тонус и всичко ми е по-добре...
риба задушена във фолио , 1домат и 1краставица с лук (салата) , около 100гр. сирене, 200мл.пр.мляко с бучка кафява захар , десерт република 35гр. , 200мл.зелен чай и до момента към 3л. вода.  Peace
Е , мамка му от забранените ми стана супер на тялото , тъпа ли съм или да , ма немога да разбера защо е така и защо все с мен.  Cry
Опивам при 90 дневната диета.  Cry

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Жабка, здравето е най-важното. Не знам накъде си се насочила, лично аз бих ти препоръчала ВМ-НВД - има сладичко и всичко си е умерено. Може да прочетеш и да прецениш.

Редактирам - виждам, че вече си избрала диета. Ами успех!

# 62
  • Мнения: 485
Тук съм -  не ме забравяйте  Hug

Люси - ужасно ме зарадва, дано продължаваш с намаленията  Hug

Майлс - приятно ми е  Hug

cote - пращавм ти малко воля, приемаш ли  Hug  Hug  Hug

blumchen_fee -  Heart Eyes

Викито - мазнината от рибите е полезна, особено за жените, дали ще пиеш обикновено рибено масло на капсулки или различните видове Омеги от аптеката, или капсули ленено масло, което е растителният заместител на рибните масла или масло от Сьомга - това си решаваш сама.

Жабке -  решението си е твое, оздравявай  Hug  Аз бих ти препоръчала да продължиш трета олекотена, хем да запазиш постигнатото хем да се стабилизираш, там ти се полагат два плода на ден и всеки ден имаш зеленчуци, трябва да е достатъчно за въглехидратен прием, като се има предвид, че разполагаш и с две нишестени хранения и с две гали. Помисли си  Hug  Мисля, че ще ти е перфектно с трета олекотена. Забравих да ти кажа, че трябва да я правиш с риба, разбира се  Peace

Я колко гушки съм раздала  Simple Smile , ето и малко целувки  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes



# 63
  • Мнения: 5
Zdraveite, iskam da vi pitam  otnovo - az sum veche ot 9 dni na tazi dieta 5/5 , purvite 5dni svalih 2kg, no sega kogato minah na PZ kachih 1kg tova normalko li e? kato se ima v predvid che spazvam dietata dosta strikno? blagodarq

# 64
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Плача о пиша. Cry
Толкова да съм па карък. Още от началото ми тръгна с проблеми , та до днес.
Толкова ли са важни тез въглехидрати , е хапнах захарен десерт и всичко мина.
Та аз без захар немога , така стана.  Sad
Здраве да е , ще я мъча , ма тез кила ще ги сваля.
Ще скачам от диета в диета , та белким заслабна.
Да ви кажа днес кво ядох и ми е добре и кръвно и глава и тонус и всичко ми е по-добре...
риба задушена във фолио , 1домат и 1краставица с лук (салата) , около 100гр. сирене, 200мл.пр.мляко с бучка кафява захар , десерт република 35гр. , 200мл.зелен чай и до момента към 3л. вода.  Peace
Е , мамка му от забранените ми стана супер на тялото , тъпа ли съм или да , ма немога да разбера защо е така и защо все с мен.  Cry
Опивам при 90 дневната диета.  Cry
Жабка, съжалявам за това което ти се случва.Да знаеш че съм те наглеждала откакто почнах режима. Ей това проблемите на тялото са страшна работа Embarassed За това и писах че и аз без сладко не мога.Ако щете пристрастеност, ако щете болест но уви е факт. Далеч съм от мисълта че само от сладкото са ми проблемите но аз от дете си спомням че видех ли бонбон и докато не го изядях не мирясвах. Сега вече знам че трябва да спра и да се огранича максимално от тези изкушения но ми е трудно. Замествах с 1 лъжичка мед и бях добре, но дали ако бях продължила 1 щеше да ми стига? Лекувам се но е факт че точно за тази болест не може да се каже от какво точно се причинява нито има изградена схема за лекуване. Каквото мога сама да си помогна това ще е .Другият път за съжаление ще е дозата инсулин и може би ранна критическа възраст.
Щом пък си се почувствала добре от едно десертче просто му се наслади максимално! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 5 001
Zdraveite, iskam da vi pitam  otnovo - az sum veche ot 9 dni na tazi dieta 5/5 , purvite 5dni svalih 2kg, no sega kogato minah na PZ kachih 1kg tova normalko li e? kato se ima v predvid che spazvam dietata dosta strikno? blagodarq
Нормално е,не се притеснявай
В П дните тялото се "отводнява" от протеините,а в ПЗ се понапълва(клетките) с вода.После като минеш пак на П си показа тоно колко си свалила....Прочети книгата на Дюкан,там много хубаво е обяснено....

# 66
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мама мима , нали хапвах мед , ма се оказва недостатъно.  Peace
Аз от години си влача тоя проблем... колабси колко съм имала и все в чантата или джоба по нещо шоколадово имам. Е сега и очите не ме болят даже , а другата седмица трябваше да съм на очен.  newsm78
Бе , толкова да съм опака , че нЕма до къде.  ooooh!

Вещи с 90 дневната ще почна за сега.  Hug

Светлат , благодаря ти.   bouquet

Обичам ви всички.

# 67
  • Мнения: 1 674
KRIKRI благодаря newsm51

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Привет! Минавам набързо само, през деня нямам нет да му се не види... Сега си домакинствам и пак няма време.  Cry

 Hug за всички пристигащи, заминаващи и оставащи.

# 69
  • Мнения: 5
знаете ли аз какво правя като ми се дояде сладко ? - хапвам си една сладка дъвка и готово е не е същото като бонбон но помага. например детската орбит или орбит диня  Wink

Благодаря ти TheNMaster, аз я прочетох но май нещо не съм разбрала

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 20:05 от Velichka

# 70
  • Мнения: 5
Жабке, късмет нататък!  Peace не се тормози, здравето е най-важно!

# 71
  • Мнения: 170
Жабчееееееее Hug Hug Hug...........много ме е яд че така се получава при теб, ама както казват момичетата ЗДРАВЕТО е най важно и преди всичко! Пожелавам ти много успех мила, да отшумят здравословните проблеми и да си здравичка и най вече да се чувстваш добре и да си щастлива. Твоите постове сега ще ми липсват, защото винаги са били пълни с настроение, хумор и зареждащи с положителна енергия. Обещаваш, че поне от време на време ще ни пишеш как вървят нещата при теб, нали! Прегръщам Hug Hug Hug те и много успех ти желая!

ПП Тоя път успях чааккккккк на 5та страничка да се разпиша, айде сега 5 килца надолу...... Laughing Laughing Laughing...........

Редакция: Сложих си съкратена версия на албума в подписа(най накрая)...... Joy Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 22:10 от Tumba_lumba

# 72
  • Мнения: 332
5-та страничка = -5кг  Mr. Green

# 73
  • София :(
  • Мнения: 215
  Здравейте  Hug

просто ЖаБка, погрижи се за здравето си, дори и никаква диета да не подхванеш известно време няма да е болка за умиране  Hug Ти и така си си мила и чаровна, килограмите все ще им намериш колая Peace Пък това не пречи да пишеш, все ще е хубаво да знаем, че нещата при теб се оправят  Hug Hug Hug

Lucie, много се радвам за минуса ти, не забравяй как го чакаше когато пак ти подарят кошница с изкушения  Hug

MAMA MAMISIMA, радвам се, че са ти харесали идеите ми за разнообряване на менюто, а колко още си "откраднах" от майсторките тук  hahaha. Няма начин да няма начин да ни е вкусно и приятно да сме режимни, въпрос само на желание  Peace

На всички с минусчета, честито   bouquet
Новичките, добре дошли, бъдете режимни, не се поддавайте на изкушения и резултатите няма да закъснеят  Hug

 Аз се забивам в кухнята, че утре пак ще искам да ям  Joy

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И дума да не става , че няма да ви чета и пиша.  Hug
Още немога да ви прежаля и си пиша и си ги роня крокодилски.   Cry
Зорко ще следя всички.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт