С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 134
  • 468
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
Здравейте дами!

Прочетох книгата на Дюкан и до колкото можах, прегледах темите, изписани от вас, но не намерих отговор на въпроса си, а именно - исках да сваля 4 кг и ги свалих още през ударния етап. Това значи ли, че мога да "отлетя" направо на трети етап, или задължително трябва и редуването да направя?

Съжалявам предварително, ако въпросът ми се повтаря!

Поздрави!

Аз бих направила една "врътка" - 5ПЗ + 5П, за да видя дали ще ги задържа или само няколко дни ПЗ и тогава трета.
Но, нека по-опитните да кажат. Peace

# 46
  • Мнения: 5
Ехх успях да намеря тази интересна статия от преди много време

давам линк и предупреждавам - аз лично не подкрепям абсолютно всичко казано  от този човек, но всеки който се интересува ще намери интересни неща свързани с кетоните, протеините, лошия дъх първоначалната отпадналост, холестеролът и т.н.

Жанета - прочети и ти Hug

http://bakalski.blog.bg/viewpost.php?id=199237

можеше и по-рано  newsm78.....но като се отнеса да чета в нета и  #Crazy


интересно е наистина, и доста информативно... предлага различна гледна точка... не непременно най-добрата или правилната, но е хубаво да погледнеш и от другата страна на нещата...

# 47
  • Мнения: 1 610
tanyamanya статията за която даде линк е страшна.Благодаря   bouquet

Peace Съгласна. Досега четох. Но това е, съвременната наука може да направи паралел между захранването на мравките бебета и увеличението на марсианското население. Някой неща са доста полезни, дават един допълнителен поглед върху Науката за храненето.

GRRRRl, девойче, Ако не си ги свалила с глад тези килограми си отрязвам змийската глава.
СССССС!

# 48
  • Мнения: 38
опа изтървавам новата тема пак,бързаковци сте ей.
Ами наистина по съвет на Луси да взема да забравя тая нутела,без това очевидно не мога да я докарам Tired
Желая ви лек и безспорен ден Laughing

# 49
  • Мнения: 33
         ОПА,немаме за малко и хоп нова тема.
          АЗ не знам защо отидох на работа,шефката
          ми дигна кръвното и АЗ нали съм ЗЛА и казах
          "Тази главица вместо да я украсяваш и рисуваш
            вземи да я ползваш по предназначение,да речем  мислене"
             Леле мале,тая пощуре(ТЯ не е на режимчето ни). smile3511
            А на мен ми е едно готино спокойно, че чак се плаша оти
            преди диетата яко се нервих. newsm44
           На новите момичета гмуркайте се в диетата смело и да не можете да плувате
           спасителки много.А и спасител ама много готин.

# 50
  • Мнения: 3
Благодаря много за бързия отговор! За всеки случай ще направя едно бързо редуване и после се хвърлям на трети етап!

# 51
  • Мнения: 63
съвременната наука може да направи паралел между захранването на мравките бебета и увеличението на марсианското население.
newsm62
Туни, не знам кой номер съм (не бях последна), ама ако те мързи да ни издирваш подред, спкойно си почвай с мен (докато си се сетил) newsm03
Само дано да няма "пу, първа си го заплюх"  smile3532

# 52
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Срам не срам , трябва да споделя.  Embarassed
Сигурна съм , че ще има негудования , но по натам ще се появя отново.  Peace
Десетина петнайсет дена след режима , ми почнаха ядовете, писала съм за проблемите ,
няма да се повтарям. Днес след много разговори и консултации , лекарката ми се обади
и ми каза да сменя за няколко месеца режима , но преди това ме накара да изям нещо сладко.
Хапнах едно десертче Република от 35гр. и пих кафе с бучка кафява захар. След около няма и час главоболието изчезна и до сега даже и се чуствам някак по.... не мога точно да преценя , но определено много по-добре.  Peace
След ровене в нета и консултации с колеги ми препоръчаха друга диета , като след няколко месеца може да се пробвам отново да видим организма как ще го приеме.  Thinking
За сега леко ме побоцкват бъбреците , изпила съм 3 л. вода за момента.  Confused
Та това е , длъжна съм да ви дам обяснение и ще ви чета.  Peace
Благодаря , че бяхте с мен и ме подкрепяхте.  Hug
Много ми е мъчно и тъжно , но след всички болести и това ми дойде в много , по-добре да се оттегля.  Cry
Но , няма да съм дебела , решила съм , ще пробвам варианти....
Не ме винете , не зависи от мен само....  Cry Cry Cry
Обичам ви и ви благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 5 001
Жабче  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Всички ще съжаляваме тука за тебе.....Ами нали ти ме запали ,та и аз минах на режима... Mr. Green
ЗДРАВТО Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!!!
Така,че смело напред! Каквото и да решиш аз съм с тебе!
Дано се стабилизират нещата по-бързо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 34
Здравите на всички  bouquet

Просто Жабка стискам ти палци всичко при теб да е наред. Надявам се да не спираш да пишеш в темата и да ни осведомяваш какво става с теб. Здравето поставяй винаги на първо място newsm51

За всекиго по   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
и много ритници за нуждаещите се
  love001

# 55
  • Мнения: 214
ОООО Жабка,съжалявам за проблемите ти!Добро другарче беше.Недей да съжаляваш или да се извиняваш.По-важното е,че ОПИТА.Наистина познавам жени ,които успяха с Дюкан и такива ,които си причиниха други страдания и главоболия.Ето,сутринта например в На кафе пак дискутираха темата и обясниха,че мазнините в определени граници са абсолютно задължителни за организма.Има още куп други теории ЗА и Против минаването на чисти протеини.При едни хора ще работи този режим,при други ще опитат с друг.Важно е да се намери вярната посока!
Успех ти желая от сърце!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 966
Жабке и аз на твое място бих постъпила по същия начин. Имаш и моята подкрепа. Здравето е най-важно. Всичко друго се постига по един или друг начин.  Hug
Сподели каква диета ще пробваш.

# 57
  • Мнения: 70
Жабка, едва ли някоя от нас ще ти каже нещо  Hug   много ми е приятно да те чета, а и не само на мен сигурно, затова поне ни пиши   bouquet Пожелавам ти да намериш "твоя" начин да си така прекрасна и отвън, а и да разрешиш здавословните си болежки .. Hug

# 58
  • Мнения: 36
Жабке,здравето преди всичко!Успех ти желая и дано скоро се похвалиш, че се чувстваш чудесно! Peace

# 59
  • Мнения: 0
 PeaceЗдравейте момичета то човек да не смее да излезе на работа то сте писали като за световно
Просто Жабка  и аз ти стискам   палци всичко да ти е наред Бъди здрава  и пиши Hug Hug Hug Hug
Сега ще чета назад а после ще се включа

Общи условия

Активация на акаунт