С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 136
  • 468
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145
Иии,айде дано две кила си идат,като съм на втора,че ми писна вече!

Весито Hug Hug Hug

Мастерче-аз лично го харесвам повече печено цвеклото,варено ми е меко нещо,забравих да кажа,че се пече небелено,после се бели и реже.

# 31
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес килограмите ми, неочаквано за мен, са пак 86.3 Mr. Green

До "Renka" - Прати ми на "ЛС", адреса на електронната ТИ поща.. за да ТИ пратя статията де Wink

До "L e o" - Защо не влизаш? Човек може да се Ожени, ТИ няма да разбереш! Фръц Crossing Arms

До "музичка" - Надъхвам се, като видя, че още един Човек ме разбира Hug Hug Hug

До "Gardenia" - ТИ коя си подред на опашката?

# 32
  • София
  • Мнения: 102
Ехх успях да намеря тази интересна статия от преди много време

давам линк и предупреждавам - аз лично не подкрепям абсолютно всичко казано  от този човек, но всеки който се интересува ще намери интересни неща свързани с кетоните, протеините, лошия дъх първоначалната отпадналост, холестеролът и т.н.

Жанета - прочети и ти Hug

http://bakalski.blog.bg/viewpost.php?id=199237

можеше и по-рано  newsm78.....но като се отнеса да чета в нета и  #Crazy

# 33
  • Мнения: 1 033
Да не ми избягате Simple Smile
 

# 34
  • София
  • Мнения: 5 742
Комета- наистина е странно.Аз бях в почивния месец,когато свалях килограми,не ми дойде нормално,но поне имах зацапване.При мен свалянето на килограми винаги ми се е отразявало на МЦ и за това не се притесних особено,но липсата си е друго. Да не би да станеш мама Crazy

# 35
  • Мнения: 899
Алоха!

И аз тук  Grinning . Тези дни само ви чета, нямам много време за писане.
Първи ден П ми е, карам на пилешки пържолки, нещо много почна да ми се обажда жлъчката от яйцата и за сега ще се лишя от тях, освен под формата на хлебче/кекс.

Аз си забелязвам, че доста повече свалям в ПЗ дните, отколкото само в П, но може да е нещо моментно.

Хубава вечер на всички   bouquet .

# 36
  • Мнения: 3 202
Аз малко извън регламента... моля за мнение ТУК

# 37
  • Мнения: 36
Комета- наистина е странно.Аз бях в почивния месец,когато свалях килограми,не ми дойде нормално,но поне имах зацапване.При мен свалянето на килограми винаги ми се е отразявало на МЦ и за това не се притесних особено,но липсата си е друго. Да не би да станеш мама Crazy
Миии Embarassed .Ще видим утре кво ще каже доФтУрът .Може да заема мястото на Зеленото
Вещи   bouquet заглавието на темата е страхотно !

# 38
  • Мнения: 1
Малееее докато се осетя и тя дошла новата тема newsm78Пък като се осетих едвам из4етох вси4ко #CrazyАма се разписвам де...

# 39
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Да се разпиша и аз в новата тема!
Тази сутрин махнах меда и заложих на подсладителя. Ами цял ден съм със зверско главоболие. Може и да си внушавам че е от това но така се чувствам.

# 40
  • Мнения: 1 610
Цоп...Ей, човек да не си направи змийски аватар и веднага ще излезе име на всички, че сме змии и злоби. Пък после дебелите хора били по-мили. Ние тук сме се събрали направо две в едно - ние сме хем дебели , хем злобни.Чувствам се като прах за пране с омекотител, като ключодържател с фенерче, като мобилен телефон с камера- Абе ново поколение 2 в 1.
Тунииии, като се поосвободиш от наплива ще дадеш ли на кака си Змириен злобната статия  newsm53?

# 41
  • Мнения: 56
Гали - тиквата е доста спорен зеленчук Ниско съдържание на белтъчини и мазнини, 90% вода, обаче и 10% захари Peace


Sagittarius, благодаря за линка. Всеки ден се ровя из блога, но на това не бях попадала.
Аз не съм голяма фенка на тиквата, но майка ми започна диетата, а обича тиква, та за това беше питането.

# 42
  • Мнения: 36
tanyamanya статията за която даде линк е страшна.Благодаря   bouquet

# 43
  • Мнения: 3
Здравейте дами!

Прочетох книгата на Дюкан и до колкото можах, прегледах темите, изписани от вас, но не намерих отговор на въпроса си, а именно - исках да сваля 4 кг и ги свалих още през ударния етап. Това значи ли, че мога да "отлетя" направо на трети етап, или задължително трябва и редуването да направя?

Съжалявам предварително, ако въпросът ми се повтаря!

Поздрави!

# 44
  • Мнения: 36
Здравейте дами!

Прочетох книгата на Дюкан и до колкото можах, прегледах темите, изписани от вас, но не намерих отговор на въпроса си, а именно - исках да сваля 4 кг и ги свалих още през ударния етап. Това значи ли, че мога да "отлетя" направо на трети етап, или задължително трябва и редуването да направя?

Съжалявам предварително, ако въпросът ми се повтаря!

Поздрави!
Миии честито !Няма смисъл да редуваш ,след като неискаш да отслабваш повече.Минаваш в трета фаза за 40 дни .
ПС: Аз кво се мотам цял месец с 5 кг?!!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 17:45 от Комета

Общи условия

Активация на акаунт