С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 131
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 454
Здравейте! Този път и аз ще се запиша, че нещо запънах на 79-я килограм и не мога да го преборя, въпреки че съм стриктна до дупка. За малко да съм на първа, но и първа на втора не е зле, особено ако значи - 2кг.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 361
Само да се запиша...и отивам да се лекувам,че ме хвана грипа.. Sick

# 17
  • Мнения: 110
  Еееее,хайде и аз поне веднъж на І-ва.... Rolling Eyes
Дааа,ама не... SickТой Господ си знае работата-винаги съм на запазената ми марка ІІ-ра страничка Hug

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 16:05 от vesito5

# 18
  • Мнения: 56
Здравейте мацки!
Вещи, както винаги снимките са уникални! Mr. Green Благодаря за новата темичка!
Гардения, мерси за кафенцето!

При мен нищо ново. За сега задържам - вече цяла седмица си стоя 64кг. От днес съм на ПЗ, така, че не очаквам някаква промяна в близките дни.
Аз да питам нещо. Предварително се извинявам, ако вече е обсъждано, но откакто следя темичките не ми е попадало.
Тиква може ли да се хапва в дните на ПЗ - варена на пара и подсладена, за десерт.
Не я намерих в разрешените зеленчуци, а накрая на книгата има рецепта за супа от тиква. Може би е разрешена, но да питам все пак. newsm78

# 19
  • Мнения: 99
Здравейте момичета!
Аз влизам да пиша по повод на един коментар на рошава......да започнах Дюкан с вас миналия месец но след няколко седмици започна много да ми е ниско кръвното и реших да я спра. Спрях да ви пишазащото и без това темата се пълни доста бързо и не исках да правя спам. Чета от време на време защото имам намерение пак да правя Дюкан скоро. От диетата съм доволна и винаги съм спазвала добрия тон във форума. Моля рошава да не прави такива кквалификации по мой адрес. Никоя от вас не съм обидила до сега с нищо. Уважавам вас и диетата ви защото в крайна сметка всички сме в този форум с една важна цел-да се борим с гадните килца. И всеки сам си избира най-добрия за него начин. Аз за себе си реших как да процедирам. От доста време съм в 90 дневната и истината е че не съм избягала от тук там. Просто за себе си съм решила да правя и двете диети. Това е въпрос на мой личен избор. Дюкан ще правя вероятно пак след месец и нещо. Хубавото е че това което за няколко седмици свалих тук с вас не се върна и в момента все още го поддържам на същото ниво. Хайде нека не се ядем една друга. Вие не сте лоши момичета и няма смисъл от излишни нерви и заяждане.
Аз от сърце ви желая лек, спорен и минусов ден за всяка от вас  bouquet

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 16:19 от janeta*

# 20
  • Мнения: 5
алоха, фиданки и дебеланки  Grinning
включвам се с поредното питане  Blush
как се оправяте с... хммм...  newsm12 "канализационните" проблеми?!?!?!  newsm78 щото при мен положението е критично  Embarassed

и да се поФаля  Mr. Green днес ми е последния  (7ми) ден от ударния режим и съм - 4кг  Joy Mr. Green Heart Eyes  newsm44 newsm44 newsm44

м/у другото сега пека бабината ми питка..  Blush е, с трички, вместо брашанце, ама няма как  Wink и вече ми се точат лигите, че обяд стана...  eat мляс мляс мляс...

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!От скоро ви чета и сега се реших да ви пиша за първи път.Бях решила да се отказвам от режима,но след като изчетох почти всичко,което сте написали се стегнах и ПРОДЪЛЖАВАМ! newsm10

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте,симпатяги! Аз съм новичка във вашите редици за това за сега само ви чета и ви се радвам, но от време навреме задавам някой и друг тъпичък въпрос.Днескашната ми дилема  е следната: дали мога да овкусявам киселото мляко с канела или ванилийка .И относно рулцата от раци-малко ме притеснява този соев протеин в съдържанието им.Как милсите дали мога да си ги похапвам  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 135
Пу, на втора страничка! Айде утре - 2 килца! Whistling
Вещи, благодаря за новата тема! Хубава както винаги!  bouquet

# 24
  • Мнения: 122
Ехеее ето ме и мен в новата темичкааа  Hug Hug дано в нея се разписваме с много много минусчетааа
 аз се чудя кво да вечерям днес ? вие какво сте запланували?

# 25
  • Мнения: 5 001
Здравейте,симпатяги! Аз съм новичка във вашите редици за това за сега само ви чета и ви се радвам, но от време навреме задавам някой и друг тъпичък въпрос.Днескашната ми дилема  е следната: дали мога да овкусявам киселото мляко с канела или ванилийка .И относно рулцата от раци-малко ме притеснява този соев протеин в съдържанието им.Как милсите дали мога да си ги похапвам  Thinking
Ванилийка и канела-може....Само внимавай да не объркаш ванилийката  с ванилена захар  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз си хапвам отвреме навреме от рачешките рулца,но гледам да не прекалявам.....А според Дюкан са си напълно режимни...

# 26
  • София
  • Мнения: 1 312
Здравейте!
 Simple Smile Как се научих да готвя без мазнина,а преди време летяха шишетата със зехтин и олио. И си е вкусно,въобще не усещам липсата на мазнина. Само в дрехите я усещам тази липса....леко ми е на краката,като перце.....
  Някой беше споменал за ряпа,ами аз я слагамв тефлона заедно с тиквичка,чушка,гъби,лук- всичко на колелца нарязано и с малко вода до извиране и леко кора да хване/да се запече/голяма вкусотия става. Отделно мръвката и готово...!!!! Simple Smile
 Днес съм на спанак,гъби и пиле запечено.
 А  bouquet на вас желая хубав - отслабващ ден!!!!  bouquet

# 27
  • Мнения: 5
dimeto Няма проблем да си слагаш канела и ванилия. А за рулцата от раци- мненията тук са противоречиви. Някой казват, че са си ги хапвали и са свалили доста кг, други смятат, че трябва да се консумират по-рядко, но никой не е казал да не се ядат.

# 28
  • Мнения: 0
TheNMaster и Петинка, мерси много  Hug . Щастлива съм, че канелата и ванилията са позволени ,че с киселото млекце ще стане вкусотийка  newsm44 .

# 29
  • Мнения: 309
Гали - тиквата е доста спорен зеленчук Ниско съдържание на белтъчини и мазнини, 90% вода, обаче и 10% захари Peace
Димето - освен всичко друго, канелата изгаря мазнини

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 16:22 от Sagittarius

Общи условия

Активация на акаунт