За първа година на ДЕТСКА ГРАДИНА - част 24

  • 16 772
  • 437
  •   2
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 5 475
Тържеството ни за мама е другата седмица в четвъртък. Тъй като днес Жени си е у дома с бронхит не зная дали Баба Марта е ходила днес в градината или ще идва на 4 март. Надявам се на втория вариант. Какви подаръци приготвихте за учителките?

И понеже сме в клюкарския подфорум:

Желая на всички приятна вечер и спокойна нощ!...


# 61
  • Мнения: 2 471
Хич и не мисля да нося каквото и да било. Разболяха ми детето. От 1 месец е в нас. Отваря ли им прозорците, докато спят да влизало въздух. Подаръци, как ли пък не.

# 62
  • Мнения: 394
Много ви благодаря момичета за подкрепата и много се радвам. че има такъв форум и най -вече такава тема  Hug
Като ви чета за килограмите -моят синковец е 13кг. с дрехите и висок 95  -и като  и не яде целия ден в градината ми е още по притеснено през деня -поне вечер немога да му смогна на ядене. ту е супа. ту мажем филийка. ту кроасан. ту морков. ту саламче!
Днес татко му го закара сутринта на градината нашия като ревнал още като спряли пред градината. и той слезнал -минал от едната страна отзад да отвори и да го извади малкия. а малкия отишал към другата врата и му викал -Не тате. неиска на гадинка. ти лош тате!
После се завъртял от другата страна да отвари малкия пък се стрелнал към отсрещната врата. и нашия тати се ядосал. запалил колата и ми го връща в къщи -за един ден нямало да се адаптира в сряда пак! Аз така  Shocked
Обадих се на госпожата че ще пропуснем днеска -а тя ме успокои и ме накара да си и го докарам!  Закарах го аз той поплака малко и влезна вътре с  идеята че мама сяда на столчето отвън и ще го чака  Whistling Госпожата ме увери. че вътре е много активен. послушен и си спи- даже бързо заспивал и си играе. и и вярвам. защото като си го взимам сияе. но това сутришно реване и като ви чета. още повече настръхвам че има сред вас  ревльовци продължили повече от месец. но съм с идеята че баща му сутринта много го гушка -лигави и той много тежко приема раздялата с него като го сграбчи госпожата. а аз съм -лошата -строгата -така да се каже и като му кажа -Неее. мамо няма какво да правиш в къщи -само бели. тук при децата щие си играете. рисувате. а мама отива до магазините и ще ти донесе награда ако не плачеш -нали си ми голямото момче на мама!!    -и той само ме поглежда тъжно. поплаква малко но тръгва към групичката си -и изглежда че аз ще си го карам сутрин!
Сега го слушам заспал че лошоми кашля. а уж нямаше вече сополи. че сме на капки и вечер панадол. а и респивакс му давам.
 *Бубето*   -да познаваме се от дюкянските срещички -то бях само на една  Embarassed -но нямам такава воля. сега пак гледам да се предържам към тази диетка -но с деца ми е трудно -за утре искат мекици сутрин -как да не си хапнеш! Много ти е хубава момата!
 Аурора-  като прочетох колко тежи твоя син  изумях . защото щерка ми е на 8 и половина и тежи 21.500кг.  май и двамата ще са си слабички -както си казала да са живи и здрави -другото късмет!   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 471
За протокола, Ния е висока 106см и тежи 14.500кг. Отслабна много от пустите болести този месец

# 64
  • Мнения: 1 949
Добро утро!

Момичета, кажете как да си върна гласа. Вчера говорех дрезгаво, а днес само шептя  Twisted Evil Малката ме имитира само и въобще не ме взема насериозно като й кажа нещо.  Shocked Изобщо не съм спала тази нощ, ставах да правя гаргати, да пия чай ... с надеждата да ме облекчи малко, ама не  Twisted Evil Кви бяха тези болести тази година, какво беше това чудо, не знам Sad

Неонка, Кристина беше една от ревливите - продължи повече от месец и половина ревливия период. Та моят съвет е да не го оставяш вкъщи, само защото плаче. Мъжете са по-мекушави и очакват от нас ние да сме лошите. Малкият просто ще свикне. Е тази сутрин моята щерка със ставането ми вика: Искам на градина, да си играя с децата. Но още не мога да се примиря с лошите неща, които учи там  Twisted Evil Плюе, хвърля, ляга по земята (без значение къде сме), научила се е да събира по много играчки и да си ги гушка и да ги пази.  Shocked

# 65
  • София
  • Мнения: 6 263
simba21, с кортикостероиди.  Rolling Eyes Но не те съветвам, освен ако няма да излизаш на сцена да пееш на международен конкурс.  Grinning Купи си някакви хапчета за гърло + бонбонки от сорта на лукчетата.  Peace

... Потвърди мнението на педиатърката, че гърлото е абсолютно чисто, прегледа ушите - и те наред (почисти ги, като Ади не беше очарована от това; каза да ги чистим със спрей, а не с клечки). И хремата, каза, че не е кой знае какво, но ни изписа капки Maxitrol (кортикостероидни са, но ще ги капем) - вирусна инфекция, от нея е и температурата. Днес вече нищо й няма, гледат се с баба си, която вчера се беше побъркала  ooooh! (беше дала максималните като брой дози и парацетамол, и нурофен, та се принудих вечерта, като вдигна 39 градуса температура вкъщи, да дам течен аналгин). Баба й обаче не смее да я заведе утре на тържеството за Баба Марта, въпреки че кортикостероидът съвсем ще подтисне всичко дотогава (певците, ако ги заболи гърло преди концерт, се лекуват, т. е. си оправят гласа, с кортикостероиди). ...

# 66
  • Мнения: 2 587
Тържеството ни е в четвъртък и понеже от 17 майки само аз съм с цифров апарат ме хванаха за канарче да снимам.На тържеството за Коледа бяха купили три ленти и после вадиха снимки.Аз понеже си ги исках в цифров вариянт бях занесла апарата да снимат и с него,та сега не мога да кажа че нямам.
Не знам обаче дали ще сме от присъстващите понеже Вики е с потекъл сопол и лека кашлица,понеже я пуснах четвъртък и петък на детска,чувствайки се виновна за скандала във вторник.Сега отново се чувствам виновна че я пуснах ...  ooooh! Никаква угодия няма... Важното е да ми е гадно ...

# 67
  • Мнения: 5 370
Таааа, значи, спрях се на торта за РД в градината, Станислав каза "Спайдърмен" и това е. Айде още 50 лева (мами джобове да има само, да вади паи'чки) Mr. Green
Чакам ги да се изнесат накъм Южния и изчезвам да я поръчвам в "неделя".

# 68
  • Мнения: 2 322
neonkaa ,и да плаче ,няма да се отказваш,иначе ще разбере,че ако плаче и номерът минава да се върне в къщи и по- сложно ще стане.
Те мъжете много мекушави.Моят мъж само да я чуе да плаче и все едно...   угажда й за всичко, сега заминаха заедно на автомивка и със сигурност ще му се подмаже хубавичко и ще накупят един куп буклуци Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 395
Таааа, значи, спрях се на торта за РД в градината, Станислав каза "Спайдърмен" и това е. Айде още 50 лева (мами джобове да има само, да вади паи'чки) Mr. Green
Чакам ги да се изнесат накъм Южния и изчезвам да я поръчвам в "неделя".

Ох' това вадене на паи'чки край няма.Сега само за мартениците  се изръсих 35 лв.А купуваме само за близките хора и приятели.Тази година поне намерих интересни мартенички.

# 70
  • Мнения: 1 949
Минах да ме прегледат. Емииии тръгнало е към белия дроб. Но още не е бронхит или пневмония. Трахиална еди-какво си. Изписа ми АБ - Дуомокс. През живота си не съм пила толкова АБ, колкото за последните 2 месеца  Tired Хексоралетен, сироп за втечняване на секрета и аз си взех витамин Б на своя глава  Whistling
А мъжа ми купил на Криси 2 книжки и сега само ме гони да й ги чета  Tired И ми вика: Говори ми, не те чувам  ooooh!

# 71
  • София
  • Мнения: 395

Говори ми, не те чувам  ooooh!

 Joy Joy Joy
Голям купон , мама не може да говори

# 72
  • Мнения: 2 322

Говори ми, не те чувам  ooooh!

 Joy Joy Joy
Голям купон , мама не може да говори
За мъжа май по- голям Mr. Green
Симба,да се оправяш бързо!

# 73
  • Мнения: 1 949

Говори ми, не те чувам  ooooh!

 Joy Joy Joy
Голям купон , мама не може да говори
За мъжа май по- голям Mr. Green
Симба,да се оправяш бързо!

Определено.  Joy Нещо днес му говоря в колата, много разгорещено, че да ме разбере (компенсирам думите с жестове), а той си гледа пътя човека. И той ми казва: Ох, добре, че не те чувам, че като те гледам, сигурно, ако те разбирах, щях да се ядосам  hahaha  hahaha  hahaha

Взеха ме за мезе вкъщи и двамата  #Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 395
Ти пък за отмъщение като не те чува му напиши това на колата Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт