Как изпускате пара?

  • 3 703
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Псувам,крещя....да няма никой около мен....зла ставам

# 46
  • Мнения: 1 212
Има прогрес - преди всички чистеха и готвеха.
Нема балами вече.

Прогрес има , да .... но само ако приемем, че
всичко ни е изчистено и сготвено  Laughing

# 47
  • Мнения: 40
Мрънкам на мъжа ми докато се скараме и започнем да си викаме. Но от това не ми минава. Един хубав секс със силен оргазъм оправя всичко  Peace само дето като се скараме на него не му е до секс.

# 48
  • Мнения: 2 133
Играя народни танци!След тренировка всичко се е изпарило!
Не ми се случва често да изпускам парата.....

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Напоследък много попържам  Confused
Не са хубави тез работи...

# 50
  • Мнения: 940
Музика, разходки, танци или секс.

# 51
  • София
  • Мнения: 395
 

Като побеснея - чистя.

# 52
  • Мнения: 1 352
На вниманието на истеричките предлагам това парче, което няма начин да не ги успокои, особено ако разбират английски Wink:

Don't worry, be happy

Има една част от тази песен, която много ме кефи: .. If you worry, call me, I'll give you my phone number..  superuu

# 53
  • Мнения: 121
докато не се развикам или не се карам с някой или не счупя нещо не ми минава  Mr. Green,такава съм си-то си е до човека, зависи дали си по емоционална  Peace

# 54
  • Мнения: 106
аз нямам проблеми. Simple Smile защо ли? защото за всящо нещо, което ме дразни, правя забелжка. казвам: не става така. sorry, няма да мине. освен това всеки проблем се дискутира. в крайна сметка аз съм хаус-мениджър. и двамата ми мъже /мъж + син/ трябва да се съобразят. а парата испускам само като им кажа: пак сте настъпили мачето по опашката

# 55
  • Мнения: 1 210
Плувам, и плувам и плувам. Докато остана без пара.

# 56
  • Мнения: 110
Много зависи: реагирах бурно - малко на високо ниво започвах да провеждам разговора и нареждам "ама как така..... защо?"... при което след като се "изговоря", мъжът ми /мароканец е и, шапка му свалям - голямо спокойствие и контрол, дори когато аз излизам извън кожата си/, казва "Мила, не се ядосвай!" и аз започвам да се чудя защо съм се хабила да се нервя.

Излизам да се разходя.     

# 57
  • Мнения: 2 926
Тренирам бокс  Flutter
Помагама ми невероятно да излея целия си гняв и бяс.

# 58
  • Мнения: 502
  През устата. Опитвала съм със затворена уста,но трудно излиза през други отверстия парата.

# 59
  • Мнения: 3 157
Мятам детето в количката и обикаляме градинки,улици,магазини.
От крясъци няма смисъл-само се изнервят всички още повече.

Общи условия

Активация на акаунт