Как изпускате пара?

  • 3 705
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 3 382
Добивам интересен блясък в очите Twisted Evil,започвам да тряскам врати,всичко се изнизва накъдето види и после ....чистене му е майката.И аз съм от баламурниците. Tired

# 76
  • Мнения: 1 144
По два начина - в зависимост от настроението:

1. Работа, сядам на компютъра и за два часа свършвам толкова, колкото друг път за един ден.
Като приключа, вече съм забравила за какво се ядосвам. Работата ми е моето малко бягство, моя личен свят, в който имам пълен контрол.

2. Книга, цигара и питие. Но ако съм много бясна, не мога да се съсредоточа в книгата, първият начин повече ми помага, там искам или не, вниманието ми е погълнато на сто процента.

# 77
  • Мнения: 1 447
И аз имам няколко начина според степентта, настроението и времето в което се случва.
- музика, силна и твърда
- разходка сама на зелено
- шопинг терапия
- дълъг разговор с добра приятелка и дружно теглене на майна

понякога го отнасят домашните с разговори на високо равнище (ако те са виновни)
Като изключа твърдата музика,по същият начин разпускам и аз. Wink

# 78
  • Мнения: 44
Понеже съм работохоличка изпускам като се втурвам в някакво ново начинание.Имам и други средства като напр.:високо слушане на музика,даже и танцуване /ако съм сама/,;дълга раходка навън,;питие с любим човек.

# 79
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз съм тежък случай в това отношение.  ooooh! Млъквам, затварям се в себе си и мога с месеци да я карам така.  Crazy
И все пак, ако предпочетеш да продължиш да ми чоплиш в раната, жална ти майка ...  newsm66 pletka
Виж, с по - леките недоразумения си изяснявам нещата на момента.  Whistling

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 14:01 от Pebibals

# 80
  • Мнения: 41
Oтдавам се на рисуване.Слушам силно фънк музика или джаз-рок.Не искам да виждам никого покрай себе си.

# 81
  • Мнения: 161
Чистя, мия чинии, гладя...и крещя.

# 82
  • Мнения: 1 455
Качвам се в колата, надувам музиката и карам без посока.
В краен случай звъня на някоя приятелка или приятел да си излея мъката и обикновенно след това съм 6.

# 83
  • Мнения: 0
Качвам се в колата, надувам музиката и карам без посока.
В краен случай звъня на някоя приятелка или приятел да си излея мъката и обикновенно след това съм 6.
Ей, тва е супер Simple Smile Пак ми припомни удоволствието да караш безцелно, без посока, по което и да е време на денонощието, дори и в 2 през нощта Simple Smile
Иначе и аз така, всеки път в колата си надувам музиката и някак си май превантивно си взимам вълшебното лекарство против кофти настроение  Mr. Green
А лафчето с приятел на кафе или по телефона си е задължително просто. Пак като превантивна мярка, преди да съм се скофтил  Simple Smile
Иначе като теб ако ще е за изливане на мъката, обаждане към приятел има много рядко.
Истината е в това да правим неща, които ни разтоварват преди да сме стигнали до кофти състояние  Wink

# 84
  • Мнения: 13 512
Качвам се в колата, надувам музиката и карам без посока.
В краен случай звъня на някоя приятелка или приятел да си излея мъката и обикновенно след това съм 6.
и аз така. Щастлива съм,е имам такива приятели!

# 85
  • Мнения: 1 983
Аз не се ядосвам само с домашните, напоследък по-често се ядосвам в работата.
Та като ми се случи там, ако дразнителя е колега го отнася той/тя, викове и т.н., стигало се е и до замеряне с документи. Embarassed После излизам да изпуша 1 цигара и да се оплача на колежка. Ако ме ядоса клиент, културно казвам "Дочуване" и затварям телефона и такива ги отнася, че.......... ooooh!
Ако някой от вкъщи ме е ядосал, пак викам. След което излизам да се разходя слушайки музика. След около час се прибирам вече спокойна и малко гузна. Confused
На моменти ми се иска да крещя, ама с пълно гърло, но има опасност да ме приберат. Crazy

# 86
  • Мнения: 60
Най- добрия лек за мен е да се обадя на най-добрата си приятелка (която е единствена няма друга като нея)всичко мога да и споделя да се нарева даже но след този разговор съм чисто нов човек.

# 87
  • Мнения: 515
напивам се и хвърлям един бой на мъжо  Laughing
 шегувам се  Laughing  да не се обадите в Анимус
чистя, готвя, пея  ooooh!

# 88
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
А аз си мърморя под носа или викам до изтощение. А по някога от нервие свършвам толкова много работа , колкото никога през живота си. Зависи на кой и къде се ядосам.

# 89
  • Мнения: 19
- Шопинг-терапия най-добре ми действа
- фитнес
- дискотека - е там се наджасквам яко

Общи условия

Активация на акаунт