Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 241
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 935
Честита Баба Марта!Да сте живи,здрави,бели и червени,румени,засмени! Simple Smile
Дани-пух,добре дошла!! Simple Smile

# 61
  • Мнения: 20
Честита Баба Марта,здрави бебета и мноооого усмивки!
Знаете ли нещо по въпроса за бремеността и скарлатината,че моето момче я е хванал Sad?

# 62
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Благодаря ,ДесиХ2:),аз съм тук от 22.02,но не съм от най-активните:)) и ти добре дошла  ,радвам се ,че отново си тук Hug!

# 63
  • Мнения: 99
Честита Баба Марта момичета   bouquet Желая ви много радостни моменти и да не забравите днес да си изберете ден от месец Март и какъвто е деня (слънчев или дъждовен) такава ще вие годината  Peace

# 64
  • Мнения: 183
Знаете ли нещо по въпроса за бремеността и скарлатината,че моето момче я е хванал Sad?

Няма страшно! И моята племеница има, но вируса не достига до бебето. А и медикаментите за лечение не са опасни за бремени също. Все пак ти пожелавам да не се разболееш и ти Hug!!! Ето и малко инфо: http://www.pramed.com/ipb/index.php?showtopic=4194

Честита Баба Марта момичета! Пролетта наближава и се надявам да донесе само хубави емоции на всички нас!!!

# 65
  • Мнения: 616
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДА СМЕ ВСИЧКИ!  newsm51 smile3525

Здравейте момичета, да се запиша и аз в темичката. Очаквам моето бебче за 19.10.2009г. - първото и така дълго чакано и желано. Като ви чета май повечето сте с гадене и повръщане. Аз също не пропуснах тези екстри, но намерих баланса и от два дни се чувствам малко по-добре. Има едни хапченца за бременни, казват се Emil и вършат страхотна работа за гаденето и повръщането. От Дегана получих едни особени усещания, нервност и дори тикове, та се наложи да го спра. По препоръки на други мами наблягам на айряни, минерална вода с лимон, хапване на често и по малко. Док каза, че не бива да се повръща повече от 1-2 пъти дневно, в противен случай трябва да се вземат мерки. Това е за сега от мен и се надявам да се виждаме често тук  Hug

# 66
  • Мнения: 3 641
Честита баба Марта! Бъдете здрави, щастливи и винаги усмихнати! и леко бременеене на всички Hug


Лора, добре дошла Hug Би ли споделила малко по-вече за хапченцата Emil , тези дни даже не ми се сяда на компютъра, само гадене по цял ден Sick
Деси, надявам се си по-добре вече Hug

# 67
  • Мнения: 1
Честита Баба Марта и от мен момичета!!!
И аз съм много зле с гаденето и повръщането вече един месец дано скоро отшуми, че не издържам вече.  #2gunfire

# 68
  • Мнения: 616
Момичета дръжте се, защото гаденето преди 12-13 седмица не спирало. От сега си настройвам психиката и дано издържа. Но ако е като последните два дни ще се справя. Пожелавам на всички леко бременеене и скорошно отшумяване на неприятните усещания  Hug

# 69
  • Мнения: 15
Честита Баба Марта! Hug

# 70
  • Мнения: 15
честита баба марта на всички много любов и здрави бебчета

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Честита Баба Марта,милички!

Имам 5 и съм безкрайно щастлива,че се справих и че ми се махна този ангажимент от главата.Сега съм изцяло ваша Mr. Green.Много,много ви благодаря за палците Hug

Добре дошли на всички нови бременлинки Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 763
Честита Баба Марта и от мен!

Пожелавам на всички по-скоро да мине гаденето и повръщането. Аз още нямам такива екстри, дано не ме споходят по-нататък. Предишната бременност също се разминах с подобни неприятности.

Аз вече споделих с близките ми, че съм бременна и май срещнах по-скоро негативни реакции заради малката разлика между децата. Много мъчно ми стана. Но както и да е, надявам се с времето нещата да се оправят.

Съжалявам, че ви натоварвам с  проблемите си, но  имах нужда да споделя. Лека вечер  Hug

# 73
  • Мнения: 616
reme радвай се, че нямаш проблеми със забременяването. Пожелавам ти лека бременност и накрая да гушкаш своето малко злато. Хубаво е и трябва да има деца. Близките ти ще свикнат. Това е твое и на съпруга ти решение  newsm10 и щом е станало, така е трябвало да бъде  newsm51
Аз съм в шок, защото прокървих преди малко  newsm45 Незнам как ще изкарам нощта, а утре директно при док. Дано ми се размине  newsm17

# 74
  • Мнения: 27
Lоra 33 ще стискаме палци за теб , мила  . Дано всичко е наред  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт