Вземате ли форума насериозно?

  • 4 855
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
форума го взимам насериозно.
несериозни са ми някои теми  и съфорумци.
на форумската си репутация определено не държа -  не ми пука кой какво мисли за мен, ако не си е направил труда да ме опознае Whistling

# 61
  • Мнения: 1 212
Нищо в този живот не взимам напълно насериозно.
Освен себе си  Mr. Green
И е лесно и не чак толкова.

# 62
  • Мнения: 400
Някои теми и подфоруми вземам на сериозно и пиша съвсем сериозно там.В други се забавлявам и разпускам LaughingКак ме приемат-все ми е едно.Във виртуалното общуване липсват мимики,жестове......не винаги можем да уловим настроенията Wink

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Вземам форума насериозно. Много симпатични хора срещнах тук, много се смях и много сълзи пророних. Приятно ми е тук.
Опитвам се да си представя чувствата на другите, когато са писали,
действително ли са толкова остри или само в този момент. Много ми е
приятно да забележа, че всъщност са мили и състрадателни хора.

И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile

Веднъж се опитах да прочета един постинг, написан без всякакви препинателни знаци и главни букви. Всичко беше слято в едно дълго-дълго изречение. Нищо не разбрах и само си загубих времето.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 10:45 от Иванка Тръмп

# 64
  • Мнения: 2 132
Да, насериозно го вземам!Всеки ден влизам, по-няколко пъти!От някои теми много неща съм научила.Дообогатявам се.
Е, не може и без смях Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не особенно, ама пусто пристрастена съм вече,
та ден не минава да не покисна тук час два.

# 66
  • Мнения: 2 448
И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile

Веднъж се опитах да прочета един постинг, написан без всякакви препинателни знаци и главни букви. Всичко беше слято в едно дълго-дълго изречение. Нищо не разбрах и само си загубих времето.


Хе хе, не ме цитирай извън контекста. Правописни грешки прощавам само на любимците ми, ако са допуснали и на себе си естествено, иначе .........  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 637
Тук съм заради една конкретна тема, която в момента е на дневен ред при мен. В нея срещнах много свестни хора, които разбира се че приемам насериозно. От друга страна някои от разделите са само забавление, някои от темите в тях са комични, други трагикомични. Така че за убиване на времето в офиса са идеални Laughing

# 68
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239

Хе хе, не ме цитирай извън контекста. Правописни грешки прощавам само на любимците ми, ако са допуснали и на себе си естествено, иначе .........  Mr. Green

pasinet, станало е недоразумение. Не те цитирам извън контекста, просто съм привърженик
на правописа. Не че го владея перфектно.   

# 69
  • Мнения: 641
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора.

Сигурно и свят ти се е завивало като се опитваш да си представяш визуално форумките докато ги четеш.  Laughing шегувам се, мисля разбра по какъв повод го написах

Всъщност висях в кърмаческия/ кърмене и захранване/,майките и здравния. Доста неща съм копнала на компютара си като ценна информация.
Сега повече в клюкарника и ДиС щото ми е скучно Crazy

# 70
  • Мнения: 3 405
Но вземате ли форума като цяло насериозно? 

Вземам го насериозно отчасти.
В Клюкарника не съм била сериозна от 2006  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 959
Форумът се е превърнал в част от ежедневието ми. Особено сега, през зимния сезон.
Приемам го като град - някъде ми е приятно и уютно, другаде, не.
Съответно влизам в определени къщи - някои са със сериозни домакини, и съответно се държа сериозно, и надявам се адекватно.
Други са си просто веселяшки - влизаш пиеш едно, смееш се и си отиваш, да кажем държиш се, не сериозно. В къщите едни гости ги приемам на сериозно, други не съвсем, трети въобще не ги забелязвам.
Нормално, почти като в реалния живот.

А, дали аз, се приемам на сериозно във форума?! - отговора е в горе написаното.

# 72
  • Мнения: 940
Има много информация, която ползвам.

# 73
  • Мнения: 156
В форума влизам за развлечение, има доста интересни и полезни теми Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 395
Форумът се е превърнал в част от ежедневието ми. Особено сега, през зимния сезон.
Приемам го като град - някъде ми е приятно и уютно, другаде, не.
Съответно влизам в определени къщи - някои са със сериозни домакини, и съответно се държа сериозно, и надявам се адекватно.
Други са си просто веселяшки - влизаш пиеш едно, смееш се и си отиваш, да кажем държиш се, не сериозно. В къщите едни гости ги приемам на сериозно, други не съвсем, трети въобще не ги забелязвам.
Нормално, почти като в реалния живот.

Ето едно мнение което се препокрива на 100% с моето.
Харесвам форума ,но за мен е само град в който съм гостенка.Но е място където обичам да ходя

Общи условия

Активация на акаунт