Колко всъщност струва разводът?

  • 89 991
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4
ами аз съм сигурна , че той няма да иска , но проблемът е , че още живеем заедно, иначе имам доказателства за това в което се съмнявам , но свидетели нямам , в смисъл може и да се намерят и точно един свидетел , но незнам дали ще се яви ако го призоват. мерси за информацията надявам се всичко скоро да приключи , че при нас имаме и къща и земя и дете придобите след брака и незнам как ще стане бързо и лесно

# 106
  • Мнения: 4
Здравейте предстои ми развод,но съпругът ми не желае.Имаме две деца,но не мога и да си отида,защото искам да взема поне малкото,но той не дава.Бихте ли ми препоръчали някой,ама на истина добър адвокат да ми помогне.Ще бъде много трудно,ще има заплахи ,а може би и насилие.Моля дайте ми съвет и добърадвокат.Благодаря  Hug

# 107
  • Мнения: 4
от Стара Загора

# 108
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ако той не е съгласен , подаваш молба и чакаш да му изпратят призовка , насрочва се дата за делото , явявате се двамата , питат ви , поотделно , дали искате развод , ти казваш да , той  ( евентуално ) - не , насрочва се ново заседание и така , докато в крайна сметка се разведете .
Какви са причините - ти ще трябва да посочиш в молбата и да имаш свидетели , за да докажеш , каквото твърдиш .
Той също ще трябва да води свидетели и общо взето е цигания голяма , затова , ако се съгласи да подпише споразумение в хода на делото , ще стане по-бързо и лесно .

Успех ! Hug
Процедурата, която си описала изобщо не отговаря на настоящата действителност.

# 109
  • Мнения: 54 445
При мен беше така .
Възможно е да има промяна .
И как е сега ?

Общи условия

Активация на акаунт