Къде на море с 700-800лв /за провинциалисти /

  • 32 517
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101
За Гърция да ти кажа със 700-800 лв. за 4 дни ще си на ръба.
Няма какво да се лъжем, всичко там е на нашенски цени като номинал, но в евро. 4 нощувки по 40 евро = 160 евро, 4 вечери по 30-40 евро = 120-160 евро, да кажем че закуската е от хотела, но и обяд трябва, поне 15 евро на ден., та още 60 евро.
Сметката е:
340-380 евро, бензина отделно 100-150 лв. Та това е сметката горе долу.
Това е като се спи по хотели. На къмпинг ще е по-евтино, да кажем с 30-40%, а може и 50%.
Иначе там сладоледите са като тук, но в евро, а кафенцето е 2 евро и то не еспресо (не знам защо трудно се намира еспресо).
За сега нашият вариант е с къмпера из Гърция. Има си и плюсове и минуси, зависи кой как разбира почивката. Тази година вече 20 дни ни се събраха и е поносимо скъпо, надявам се през септември да идем за още 10 дни, че сега стана много горещо. Иначе е много спокойно, безкрайни плажове, няма я навалицата с която се сблъскваме в БГ, водата е кристално чиста, пътищата са супер и т.н., все неща дето в БГ ги няма или поне трудно се намират.

# 271
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Иначе е много спокойно, безкрайни плажове, няма я навалицата с която се сблъскваме в БГ, водата е кристално чиста, пътищата са супер и т.н., все неща дето в БГ ги няма или поне трудно се намират.

оооооооох, да... Така си е, не мога да го скрия.
Но условията, които аз търся за лятна почивка в Гръцко са около 2 хилки за 7дни.

# 272
  • Мнения: 7 947
Ние ще ходим във www.philoxenianet.gr - 50Евро на ден двойната стая +закуска+вечеря, собствен транспорт. Така че мисля за 4 дена при 300лв нощувките и разходи за обяд , кафе и разходки около 800лв ще стигнат.

# 273
  • София
  • Мнения: 11 117
stef77, в кой хотел бяхте.

и аз се интересувам.
Стеф77, сподели моля  Simple Smile

Не съм Стеф, но ще кажа - Хотел Перла Плаза
http://perla-tourist.com/component/option,com_estateagent/Itemid … ask,showEO/id,17/

# 274
  • Мнения: 240
Тази година изкарах най евтиното море през живота си при това с малката.
Бяхме на бунгала на Арапя/алекто/ страхотно местенце и много мили хора. Та с 600 лева изкарахме 8 дни при това заедно с пътните. Имахме си кухня, което ни беше много полезно, имахме си и барбекю, което палихме почти всяка вечер. А малката остана очарована. Аз също, много съм доволна от почивката на къмпинг, но в началото на сезона. Мисля, че повече едва ли ще си помисля за шумен град и огромни хотели Peace

# 275
  • Мнения: 674
Да препоръчам семейната вила на Митко Христов в Кранево - страхотна е евтина приятна и на тихо местенце. С тези пари ще си прекарате страхотно в Кранево а домакините правят и вълшебна домашна закуска.
Ето и телефон някой ако иска да посети аз я препоръчвам горещо - 0579/66456  bouquet  bouquet  bouquet

# 276
  • Мнения: 450
Мариянка, дай моля те повече инфо.Къде се намира вилата-на колко метра е от плажа.Цени на стая или легло?  bouquet

# 277
  • Мнения: 674
Мариянка, дай моля те повече инфо.Къде се намира вилата-на колко метра е от плажа.Цени на стая или легло?  bouquet
Ами хотела-вила  е на 400-500 метра от плажа. Има много хубава гледка към Албена и морето.
Има кабелна хладилник баня с тоалет - много е добре.
Цените са много достъпни но незнам какви ще са през септември. Със сигурност ще са по евтини от август тъй че двойната ти стая може да бъде и 30 лева - смешна цена.
Обади се на телефона ще ти дадат информация. Peace

# 278
  • Мнения: 766
И аз гласувам с 2 ръце за Кранево
Миналата година бяхме в хотела на ДСК там - стандартно хотелче, не е лукс, но чистичко- има телевизор, хладилник, топла вода, на 100 метра от плажа
Тази година пак сме там  Grinning Като цени за 2 възрастни с 1 дете /аз настоях да си платим и за малката/ 10 нощувки със закуски и вечери - 520 лв /от 1 до 11 септември/
Simple Smile

# 279
  • Мнения: X
Тази година изкарах най евтиното море през живота си при това с малката.
Бяхме на бунгала на Арапя/алекто/ страхотно местенце и много мили хора. Та с 600 лева изкарахме 8 дни при това заедно с пътните. Имахме си кухня, което ни беше много полезно, имахме си и барбекю, което палихме почти всяка вечер. А малката остана очарована. Аз също, много съм доволна от почивката на къмпинг, но в началото на сезона. Мисля, че повече едва ли ще си помисля за шумен град и огромни хотели Peace
И ние миналата година бяхме там:чисто,близо до плажа,по цял ден си ходехме с банските...на плажа,душ,пак на плажа...евтино /35 лв -тройна стая с кабелна,хладилник/.Тази година -пак.
Не понасям големи ,шумни,претъпкани хотели...живея в центъра на града и ми е писнало да ми ходят по краката.А за хигиената по заведенията ...нямам думи.
То затова си е за мен почивка- точно да си почина от шумотевицата и навалицата в града.

# 280
  • Мнения: 4 161
Колкото и да ми се струва невероятно, но изкарахме 1 седмица на море 2 възрастни и 3 деца за по-малко от 800 лева - от 31.08 до 06.09.
До последно се чудих дали да отидем в Елените или в един хотел между Равда и Несебър и след новината за пожара в Елените избрах хотела.
Казва се Йоан Михайл. Намира се на 100 метра от Аквапарка., на 50-на метра от плажа на Спортната академия. В самия хотел е много чисто. Готвят страхотно. Цените са много добри.
Не сме се лишавали от нищо. За дизел сме платили 120 лева. 6 нощувки - 250 лева. Спяхме в апартамент, в който имаше кухненска част, където правих попара за бебето и чай за нас. Не съм готвила. Хранихме се в хотела. Най-скъпата ни сметка беше 32 лева. Най-евтината 8 лева.
Сам човек трудно може да изяде цяла порция. Поне аз не можех. Правиха страхотна пилешка супа. 
В хотела има малък басейн. Семейството, което се грижи за него е страхотно. В bghotel-ите има много добри отзиви за него.
На мен лично не ми хареса плажа. Затова ходихме на други места с колата. Заведохме децата и на мини аква парк в Слънчев бряг. Като за цял ден платихме 30 лева за всички. Беше по 5 лв на човек, за паркинг - 10 лева за цял ден.
Имаше 3 басейна и различни забавления за децата. Тъй като най-голямото беше на 8 год - аквапарка беше идеален за нас.
Децата са очаровани. Морето беше много топло. Само съжалявам, че не можахме да останем още.

Общи условия

Активация на акаунт