Каква марка ютия?

  • 45 325
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 165
Мисля, че вече избрах  Wink

# 76
  • Мнения: 112
   Аз съм доволна от марката Филипс, имам  няколко неща.Когато нещо се развали, направо ти го заменят с ново, а не те мотаят по сервизи и я стане я не.
   А  моя Тефал   
е много скапан, може би, защото струваше САМО 80 лева.По-скъпите може и да са по-добри, но не вярвам.Покритието е еднакво на всичките..А точно в него е проблема и в това , че  капе вода, защото не успява да подгрее.

# 77
  • Мнения: 1 919
Lei@   а защо капе може би няма противокапкова система? newsm78

# 78
  • sofia
  • Мнения: 8 937
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027634
Аз си взех такава.
На място като ги разглеждах не ми се видя читаво покритието на тефал-а. Тази е от неръждаема стомана. Този модел няма противокапкова система, но капе само в началото, когато не е загряла хубаво, после няма проблем. В инструкциите пише, когато е на мин. и на 1, да не се ползва пара, защото ще капе.

# 79
  • Мнения: 9
В нас имам 2 ютии - едната е Philips, но не я ползвам вече след като протче някаква кафява течност и ми съсипа блузката smile3515 Другата ми е Tefal и нямам оплаквания, даже си глади много лесно.

# 80
  • Мнения: 3 360
   Аз съм доволна от марката Филипс, имам  няколко неща.Когато нещо се развали, направо ти го заменят с ново, а не те мотаят по сервизи и я стане я не.
   А  моя Тефал   
е много скапан, може би, защото струваше САМО 80 лева.По-скъпите може и да са по-добри, но не вярвам.Покритието е еднакво на всичките..А точно в него е проблема и в това , че  капе вода, защото не успява да подгрее.

Такава е и моята-доволно WinkПредишната пак бе Тефал,но по-добър модел и изгоря плочата и  точно като свърши гаранцията Mr. GreenСега избрах тази-да видим Simple Smile

# 81
  • Мнения: 112
  Значи, още като я купих, една колежка  я видя и се хвана за главата.Аз не й повярвах, като ми каза колко дрехи й е съсипала.Но вече  се убедих.
  Проблема с теча е следния.Нали  пише, че има ударна пара, което предполага, че като натискаш бутона, ще  излиза  пара.Да, обаче само след едно натискане плочата се охлажда и започва да капе яко.Особено пък , ако намалиш  температурата, заради  някоя материя.Понеже прехваленото покритие не залепва единствено върху памук.Но , ако памучната ти дреха е шита с  изкуствени конци, което е нормално, за да е еластичен шева, Тефал стопява и превръща  оверлога в сбръчкана пластмаса.Това може да си позволи да го прави ютия за 20 лв ,но  когато си платил за тоя боклук 80 Shocked.Айде моля Crossing Arms
  Идеална е за хора, които гладят от дъжд на вятър.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 22:34 от Lei@

# 82
  • Мнения: 167
Никога не съм имала скъпа ютия....но съм много много доволна от една със стъклокерамично покритие около 36лв струваше. Преди нея ми се беше отровил живота от ютия с иноксово покритие.

# 83
  • Мнения: 160
филипс си е Филипс. 10 г. я ползвах тази ютия. щеше да изкара още, ако няколко пъти не беше падала от дъската за гладене. Сега сме купили някаква, не се сещам каква марка в момента, и тя не е ефтина, но никак не съм доволна. Купи си Филипс, няма да съжаляваш.

# 84
  • Мнения: 9
Само да не ти прокапе...

# 85
  • Мнения: 345
Момичета, искам ютия до 100 лв, какво ще ми предложите, Филипс или Тефал?

# 86
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Преди нея ми се беше отровил живота от ютия с иноксово покритие.
Като отидох в магазина и зяпах доста време .....и установих, че от инокс до инокс има разлика....като го пипаш като гладкост, лъскавина и пр.
Покритието на тефал-а, поне на пръв поглед, в същия ценови клас (70-80 лв) беше като на предишната ми ютия (за 20 кинта), която лепеше здраво. Именно затова не ми се видя читаво.

Филипса, може и да е филипс, ама няма нищо общо с този произведен преди 10-15 год. (както почти всички електроуреди). Като се зачетох по етикетите (а и на самите ютии го пишеше) и установих, че някои модели на Rowenta бяха произведени в Китай, други в Германия....взех си от тези произведени в Германия.

Бибилота, не гледай марката, гледай за тези пари какви функции предлага и на теб какво ще ти трябва.

# 87
  • Мнения: 1 919
Момичета, искам ютия до 100 лв, какво ще ми предложите, Филипс или Тефал?

майка ми има тефал-доволна е, аз имам филипс-доволна съм.

# 88
  • Мнения: 463
От 10 години съм с Тефал и нямам оплаквания.

# 89
  • Мнения: 198

Ето това е най-добрата ютия с която съм работила.А аз съм сменила доста.Покритието й беше тефлон/алуминий, ударна пара 75 гр/мин. Peace  Перфектна ютия Peace.Никога  нищо не ми е залепила.Дори се е случвало да опре нагорещена в  надут балон и  не го е пукала.Вярвайте ми , ужасно страдам, че не си  купих пак такава, а се доверих на Тефал #2gunfire  Тефал е най-големия боклук, на който съм попадала, по-зле е  дори от ютиите за по 20 лв на битака.Аз ползвам ютия  постоянно, шия  всякакви материи.То  почти не остана  материя , която  тъпия Тефал да не е залепил, изключая  памука.А уж е с керамично покритие- грънци Rolling Eyes 
  Браун не правеше така, без значение, че е  пуснат на най-висока степен.С две ръце съм за Браун изистайл Peace

и аз съм мисля със същата, поне на картинката изглежда така. Много съм доволна. С две ръце съм за Браун. Съседката има тефал и като гледам незалепващото уж покритие на какво е заприличало, цялото на кафеви тъмни петна, ужас.

Общи условия

Активация на акаунт