колко често бебеправите

  • 10 519
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 579
Аз незнаех за тези схеми.Иначе и аз се бях юрнала с тестовете за овулация,с меренето на температура(вече си знам признаците на овулация и без тест),ходене по доктори и нищо.Само мъжът ми ми се скара,че го тормозя и му казвам кой ден какво да прави,това му създава напрежение явно.Сега сме си дали малко почивка 1 месец и после започваме безразборни хаотични опити без тестове,без нищо,както между другото,се получи с Гергана от първия път.

# 16
  • Мнения: 62
wish аз ще те подкрепя , понеже и на мен всеки ден бебеправене ми се струва прекалено! От 26 февруари до 5 март сме го правили през ден и мисля че ми дойде малко в повече.  Rolling Eyes Пък ще видиме дали ще има резултат! Praynig

# 17
  • Мнения: 62
А пък тестовете за овулация ми се струват вече супер вманяченост! Най добре е когато не му мислиш много и не пресилваш нещата , всичко ще си стане когато си е писано!Аз така с първото дете не съм и знаела що е овулация пък забременях бърэо, ама сега при новите опити бях тръгнала малко да се вманячавам, но от това полза няма!

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
А пък тестовете за овулация ми се струват вече супер вманяченост! Най добре е когато не му мислиш много и не пресилваш нещата , всичко ще си стане когато си е писано!Аз така с първото дете не съм и знаела що е овулация пък забременях бърэо, ама сега при новите опити бях тръгнала малко да се вманячавам, но от това полза няма!
Не е точно така.При някои става веднага, други имат проблеми, на трети пък им отнема повече време.За по-нередовните в секса именно тестовете за овулация са най-ценни.
Тестовете не са вманиачаване, вманиачаването е вглеждането за симптоми всеки месец  Crazy Когато има да става става, но когато има проблем трябва да се открие и лекува.Липсата на ову при жените е все по-често явление  Naughty

# 19
  • Мнения: 24
Хора ,вие направо ме отчаяхте. Как всеки ден ,бе  newsm09 Ами кога ви остава време ? Ние сме по цял ден на работа, връщаме се скапани и само ,като си видя възлавницата и припадам.. Бебеправенето е максимум 2 пъти в седмицата..  newsm50
Според мен няма нужда всеки ден .. все пак има хора ,дето от веднъж в месеца са забременяли  newsm78 .. Офф. Няма да стане скоро май с тия темпове. Моля ако има и други ,като мен да ме покпепят.  newsm53

Wish и аз те подкрепям. Ние сме същите. Понякога сме толкова изморени, че лягаме и заспиваме моментално. Сигурно е от ЕГН-то  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 57
wish аз ще те подкрепя , понеже и на мен всеки ден бебеправене ми се струва прекалено! От 26 февруари до 5 март сме го правили през ден и мисля че ми дойде малко в повече.  Rolling Eyes Пък ще видиме дали ще има резултат! Praynig
Благодаря, alexxana !  Wink
Стискам палци да е станало !  Hug
Незнам,но на мен ми идва натоварващо и то много да мисля,че точно днес ТРЯБВА да правим секс ,направо ми се отщява ...  Sad предполагам,че на половинката също ..  Thinking
Абе ,колкото толкова ,пък каквото стане !  newsm78  В крайна сметка това не е някакво състезание я ,нали така ?  Peace

# 21
  • Мнения: 9 973
през ден

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
wish аз ще те подкрепя , понеже и на мен всеки ден бебеправене ми се струва прекалено! От 26 февруари до 5 март сме го правили през ден и мисля че ми дойде малко в повече.  Rolling Eyes Пък ще видиме дали ще има резултат! Praynig

Незнам,но на мен ми идва натоварващо и то много да мисля,че точно днес ТРЯБВА да правим секс ,направо ми се отщява ...  Sad предполагам,че на половинката също ..  Thinking
Абе ,колкото толкова ,пък каквото стане !  newsm78  В крайна сметка това не е някакво състезание я ,нали така ?  Peace

Споделям напълно .Понякога и само веднъж е достатъчен.Общо взето в месеца , в който забременях бяме правили само два пъти секс без да следим кой ден  е и дали сега е момента Peace

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 21:28 от Aнели

# 23
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Wish, Куин, и аз ви подкрепям, в отбора съм.

# 24
  • Мнения: 746
Здравейте момичета ,и аз се включвам в тази темичка...Ние също опитваме за бебе ,правя тестове,меря БТ,ама до сега няма резултат...Предния месец го правихме почти всеки ден -беше безрезултатно  ,а този месец само по време на ову-то. и сега ще видим дали е станало нещо...Аз така и не мога да разбера колко често трябва да го правим???

# 25
  • Мнения: 179
Здравейте,

и ние правим бебе, често ни се прави и го правим по желание  newsm44
Но, както някои вече казаха, случва се и да сме толкова скапани от работа, че ... единствена мисъл е за сън ...  smile3507
Почти през ден, само на места има дупчици по 2-3 дена, а се е случвало и по 4 (какъв ужас, не съм си представяла ..  #Shocked ) Аз много си се кефя на мъжа ...   smile3521
Ние доста време вече бебеправим. Сега за първи път меря БТ и ще използвам ову-тестове, дано не ми се налага да чакам дълго резултата ... Пожелавам го и на Вас!

# 26
Момичета, стига с това "бебеправене"! Не стига това, че малко или много се изнервяме в опитите за забременяване, ами сега трябва да наричаме СЕКСА "бебеправене"......

На въпроса - ние ПРАВИМ СЕКС когато ни се прииска и му се наслаждаваме максимално. Във фертилните ми дни го правим всеки ден, но това не нарушава много режима ни, защото така или иначе го правим почти всеки ден. И докато не исках бебе пак беше така.

# 27
  • Мнения: 62
Ако можех да си програмирам мозъка да не мисля ,че бебеправиме ,а правиме секс само и да не търся симптоми на бременност след това ,щеше да бъде добре. Ама?!А съпругът ми е толкова сигурен ,че този месец е направил нещо ,че чак вече мисли и за име на детето Joy ДАНО НЕ СЕ РАЗОЧАРОВАМЕ Praynig

# 28
  • Мнения: 62
Аз незнаех за тези схеми.Иначе и аз се бях юрнала с тестовете за овулация,с меренето на температура(вече си знам признаците на овулация и без тест),ходене по доктори и нищо.Само мъжът ми ми се скара,че го тормозя и му казвам кой ден какво да прави,това му създава напрежение явно.Сега сме си дали малко почивка 1 месец и после започваме безразборни хаотични опити без тестове,без нищо,както между другото,се получи с Гергана от първия път.
Между другото и моят съпруг е против всякакви тестове и изчисления и тем подобни, всичко това му звучало някакси неестествено и несексуално! Мисля че е прав! А пък и ние имаме вече едно дете, сега искаме второ, а щом имаме вече едно ,би трябвало да стане и второ! Thinking

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
.....вече мисли и за име на детето ...

Голям сладур е твоят мъж!

.... щом имаме вече едно ,би трябвало да стане и второ!

Дано при вас да е така, макар да са известни и други случаи.

Общи условия

Активация на акаунт