Къпане на бебето

  • 6 217
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 111
До 1 година я къпех всеки ден.
Сега я къпя през вечер,а косата 2-3 пъти седмично.

# 31
  • Мнения: 6 713
Всеки ден почнах да я къпа на 7-8 месечна възраст, преди това на 2-3 дена

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 328
Всяка вечер

# 33
  • Мнения: 1 558
Миех телцето от кръста на долу при всяка смяна на памперса,а целия го къпех през ден  Peace

# 34
  • Мнения: 92
аз пък знам,че до 6 месеца се къпе всяка вечер,а след това през-и така съм чувала че уж да му зарастват костите.незнам до колко е вярно това нещо newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
разбира се , че всяка вечер.

# 36
  • DE
  • Мнения: 521
Всяка вечер тогава,мисля че към годинката почнах през.
До 1 година я къпех всеки ден.
Сега я къпя през вечер,а косата 2-3 пъти седмично.

Добре, без да искам да прозвуча заядливо, обяснете ми защо, каква е логиката?

# 37
  • Мнения: 2 334
До 10-и месец я къпех всяка вечер а сега през ден защото и е много суха кожата но като се затопли малко пак ще си я къпя всяка вечер Peace

# 38
  • Мнения: 54
Ние къпем веднъж седмично. Когато е наакан го мием под струята на мивката само с вода. Така ме посъветва хазяйката - тя живее в Германия. Педито каза, че такава била "скандинавската система". Бабите естествено са в шок. Нас тримата обаче ни устройва.  Laughing Напоследък обаче е станал много тежък и ще почнем да се бършем с кърпички и за това ще се къпем по-честичко.

# 39
  • Мнения: 122
Всяка сутрин и вечер му мия дупето, лицето и ръцете. През деня, колкото пъти свърши голямата работа, толкова пъти го и мия от кръста надолу. Цялостно къпане напоследък правя по-рядко, тъй като на него нещо не му допада тази процедура Rolling Eyes На 7 мес. сме.

# 40
  • Мнения: 11 007
Всяка вечер сапунисвам само дупето и ръцете и обливам с вода. Цялото тяло и косата измивам със шампоан 2-3 пъти седмично. Ако е кисела или й се спи, само забърсвам с мокри кърпи.

# 41
  • Мнения: 343
Всяка вечер.

# 42
  • Мнения: 594
Косата я мия веднъж в седмицата, иначе тялото по принцип всяка вечер (но само с вода, със сапунче - през 2-3 дена). В момента нашия татко е с грип и от няколко дена го карам по съкратената процедура (лице, ръце, дупе и крака).

# 43
  • Мнения: 1 632
Всяка вечер къпя аз все още, внимавам със сапуните обаче!

# 44
  • Мнения: 5 026
Всеки ден до година и нещо, с главата, след това пак всеки ден, но без косата.

Общи условия

Активация на акаунт