Защо всички нападаме само БМ?

  • 7 324
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 957
Е моля ви сега не съм искала да разплаквам никой.Извинявам се ако съм обидила някой.И модераторите да изтрият постовете ми. txtloves

# 46
  • Мнения: 2 084
 newsm78 Нали не може само картинка та да пишя - почесвам се умно по главата.

# 47
  • Мнения: 1 249
Е моля ви сега не съм искала да разплаквам никой.Извинявам се ако съм обидила някой.И модераторите да изтрият постовете ми. txtloves


Никой не мисли, че си искала, но си  поредната с "махленското писане с езика  на недорасли пубертети".
Изразът е на iveta* по друг повод, но е точен и за теб.

Ти дори не си се научила да четеш, та не си разбрала за какво става дума, а си тръгнала да даваш съвети.
Аман от  ентусиазирани неграмотници ..................




# 48
  • Мнения: 320
Е моля ви сега не съм искала да разплаквам никой.Извинявам се ако съм обидила някой.И модераторите да изтрият постовете ми. txtloves
Никой не мисли, че си искала, но си  поредната с "махленското писане с езика  на недорасли пубертети".
Изразът е на iveta* по друг повод, но е точен и за теб.
Ти дори не си се научила да четеш, та не си разбрала за какво става дума, а си тръгнала да даваш съвети.
Аман от  ентусиазирани неграмотници ..................


Miraetta  е права. А и аз ти дадох съвет. Научи се да четеш, преди да пишеш в теми, особено ако са такива, които са чужди и непознати за теб. Сигурна съм, че никоя от нас няма за цел да се заяжда с теб, но думите ти звучат не на място - въпреки, че многократно намекваш за добрите си намерения. Дано да са такива. Желая ти успех в четенето.

# 49
  • Мнения: 998
Плами ,познавам Miraetta ,едва ли си я разплакала Peace
Може би не си схванала подтекста на постинга й.
Никой не е искал да те засегне ,както ,убедена съм не си искала да засегнеш нас.
Понякога нещата изглеждат прекалено привидни ,но в действителност са многопласто-
ви.Мисля ,че това се опитаха да ти обяснят момичетата най-добронамерено.

# 50
  • Мнения: 1 249
Плами ,познавам Miraetta ,едва ли си я разплакала Peace
Може би не си схванала подтекста на постинга й....


Наистина се разплаквам и се разплаках и този път, колкото и да се сърдя на себе си за проявената слабост.

# 51
  • Мнения: 998
Miraetta,
Съжалявам ,че тази тема е станала повод да се разстроиш. spoko
  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 123
Не е слабост да плачеш, значи сърцето е живо и топло  hug

# 53
  • Мнения: 955
Miraetta,
Сълзите пречистват от отровата.  Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 1 152
Mira, мила  Hug Hug Hug
Не е слабост, не е... И ти го знаеш.
Не се сърди на себе си , заради това, че си просто ТИ!
 Hug

# 55
  • Мнения: 1 249
Днес в съда попаднах на следния пасаж от становище на ДСП, изпратено по едно дело.
Пишат за дете, родено 1996 година по повод отношението му към БМ:
(Е, не се сдържах и си го преписах в тефтера)

"Вербално заявява, че не иска да чува нищо за майка си, но подсъзнателно детето има болезнена нужда от нейната любов и одобрение."

 

# 56
  • Мнения: 625
Днес в съда попаднах на следния пасаж от становище на ДСП, изпратено по едно дело.
Пишат за дете, родено 1996 година по повод отношението му към БМ:
(Е, не се сдържах и си го преписах в тефтера)

"Вербално заявява, че не иска да чува нищо за майка си, но подсъзнателно детето има болезнена нужда от нейната любов и одобрение.


   

         Ц ц ц, кой измисли този бисер  Shocked?!

# 57
  • Мнения: 2 123
ами аз го вярвам...

# 58
  • Мнения: 955
И аз го вярвам. Мисля, че няма нищо общо с реалната създателка от плът и кръв, но всичко с образа на липсващата такава в душата на детето. Простете ме, ако го виждам грешно. Това чета в очите на моето и това чувам от него, пряко и завоалирано.

# 59
  • Мнения: 1 152
И аз не мисля, че е бисер...
Осъзнато или не всеки от нас минава през търсенето на тази любов.
И за мен то няма нищо общо с липса на любов изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт