Колко време след аборт забременяхте и веднага ли се получи

  • 22 031
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Бебка-ки, колко време е минало вече от загубата на бременността? Питам, за да мога да се ориентирам времево за тестовете - кога вече няма да показват остатъчен положителен резултат от предишната бременност.
При мен около 15.01. започна аборта (ако мога така да се изразя). На 26.02. ми дойде нормално, но няколко дена преди това си бях правила тест и той беше категорично отрицателен.
Ако си чела някъде нещо, моля те, пусни едно линкче - предполагам ще е интересно и за други.
До скоро.  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 10 698
Момичета, момичета,

Новината е, че имам положителен тест с две чертички от тази вечер.

Ако всичко е 6, ще съм забременяла на втория месец след спонтанен аборт в 5г.с. (без лекарска намеса). Надявам се да вдъхна увереност и надежда у всички Вас. Обичам Ви!
вдъхна ми и честитоооооооооооооооо! Praynig и аз съм след мисед без намеса през м.февруари,м.март ми е 1-ия цикъл след аборта ииии се надявам на чудо Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 148
 Моят аборт беше на 11.02 тази година. М ми дойде на 26 ден не съм попадала на тема колко време е положителен теста след аборт мисля че бях попитала момичетата в кюретаж и забременяване след това но не си спомням добре. Едно момиче ми отговори че е възможно до 6 8 седмици след това. Новините при мен не са добри от обяд имам някъкво кървене или по скоро оранжева вода. Направо вече се побърквам не знам на къкво се дължи дали това е нормален цикъл много не ми прилича на такъв де дали има бременост и нещо не е наред. Имам прерязващи болки ниско доло не са категорично като предменструалните купих си тест ще го направя сутринта. Много объркано стана но вече и аз се обърках утре съм на лекар дори незнам дали да ходя представяте ли си да отида на лекар за да ми каже че ми е дошъл цикъла ами ако пък е друго  newsm78 вече съвсем се психясъх.

# 48
  • Мнения: 1 192
А казват ,че след аборт по лесно забременяваш Thinking.....
Сега убедена ли си вече WinkЧестито!Всичко ще е наред този път!
Аз правих кюртаж 15 юни2007 и в края на септември съм забременяла...с единствената засега щастливо завършила бременност.Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 3 641
2 месеца след аборта ми дадоха "зелена светлина" и на втория се получи. Днао този път всичко е нормално Praynig
От сърце пожелавамна всички съвсем скоро да видят двете чертички Hug

# 50
  • Мнения: 334
Забременях 6 месеца след аборта, на първия път, в който не се  пазихме  loveuuu. Понеже моят аборт беше в 5 месец, ми казаха, че е добре да изчакам 6 месеца. Успех!!!!!!!!

# 51
  • Мнения: 4
ZDRASTI,PREDI 4 GODINI IMAX TAKQV PROBLEM I DOKTORA MI KAZA 4E PQRVITE 4 MESECA TREBVA DA SE PAZIM I SLED TOVA 6TE ZABREMENEIA,NO AZ ZABREMENIAX 4AK SLED GODINA I POLOVINA ,TAKA 4E TOVA SI E BOJA RABOTA,NO AKO GO ISKA6 MNOGO TO 6TE DOIDE BQRZO,YSPEX

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 337
След спонтанния аборт в 5г.с забременях на следващия месец , резултата е в лентичката ми - пожелавам от сърце на всички момичета минали по този път скоро да гушнат своите бебоци Hug

# 53
  • Мнения: 7 201
Имам 2 спон.аборта м/у 11-12г.с. Confused И след 2-та съм забременявала веднага, след разрешението ни за бебеправене. Peace
Успех на всички! Praynig

# 54
  • Мнения: 3 500
Забременях 7 месеца след спонтанен аборт, от които 6 месеца се пазехме с противозачатъчни лепенки.

Общи условия

Активация на акаунт