Нещо неТипично...

  • 9 924
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 875
много е интересно как нетипичното за някой е съвсем обикновено за друг. като малка на село съм яла агнешка глава всеки път, когато се заколи агне. имам спомен за много вкусно месо. а мозъкът - на филийка.

# 76
  • Мнения: 2 011
Агнешки главички като основно ястие на сватба.

МНОГО ИНТЕРЕСНО! hahaha

# 77
  • Мнения: 27 524
Агнешки главички като основно ястие на сватба.

... дано не са били 300 човека поканени  Cry

# 78
# 79
  • Мнения: 2 011
300 човека = 300 агнешки главички  hahaha hahaha А ДЕКА Е ОСТАНАЛОТО МЕСЦЕ ??? hahaha hahaha
И ВСЕ ПАК  АГНЕШКИТЕ  ГЛАВИЧКИ  ГИ ПРЕДПОЧИТАМ ОТ КОЛКОТО ЦЕЛИТЕ ЖАБИ ПЪРЖЕНИ ВЪВ ФРИТЮРНИК ... newsm78 newsm78КАК ЛИ СА ГИ ДРАЛИ ЦЕЛИ  ЖАБИ ??? А КАК ЛИ ИЗГЛЕЖДАТ В ЧИНИЯ.
БИВШИЯТ МИ МЪЖ  Е МОРЯК И ВЕДНЪЖ МИ БЕШЕ РАЗКАЗАЛ ЧЕ ГО ГОСТИЛИ  С ЕДИН ДЕЛИКАТЕС ОТ  ФИЛИПИНСКАТА  КУХНЯ . БИЛО МНОГО  ВКУСНО , НО   КОГАТО РАЗБРАЛ КАКВО  Е ЯЛ  hahaha hahaha Joy- МАЛКИ ПОПОВИ ПРАСЕТА ПРИГОТВЕНИ  ПАНИРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНА ПАСТА.  ВСИЧКИ  НА МАСАТА СЕ ВЪЗМУТИЛИ ОТ ДЕЛИКАТЕСА А В ЧИНИЯТА ОСТАНАЛО САМО  ЕДНО  ЖАЛКО  КРАЧЕНЦЕ ОТ ПОПОВО ПРАСЕНЦЕ   chef  chef  chef  chef

# 80
  • Мнения: X
Не знам, Блонде, ама доколкото знам селска свтба е била, тъй че може и цяло селУ да е било канено на среща с ухилените агнешки главички.

# 81
  • Мнения: 116
много е интересно как нетипичното за някой е съвсем обикновено за друг. като малка на село съм яла агнешка глава всеки път, когато се заколи агне. имам спомен за много вкусно месо. а мозъкът - на филийка.
че то това и по заведенията се предлага,поне в русе де

# 82
  • Мнения: 3 405
Такова попово прасе ли, stelsi77?

# 83
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

АААА, ОТВРАТ!
Без снимки, моля Stop

# 84
  • Мнения: 3 405
Че какво му е на прасето? Това е перфектна стръв за сомове, ако не се лъжа. Рибарите изпадат в еуфория, когато го изровят от почвата  Grinning

# 85
  • Мнения: 502
    Против уроки. Баба взимаше няколко въгленчета от печката,пускаше ги в канче с вода,после ми даваше да пийна от тази водичка. Това,когато се оплаквах от главоболие. Дете бях,не си спомням дали ми минаваше главата от "вълшебната" отвара. Laughing

# 86
  • Мнения: 27 524
много е интересно как нетипичното за някой е съвсем обикновено за друг. като малка на село съм яла агнешка глава всеки път, когато се заколи агне.
че то това и по заведенията се предлага,поне в русе де

Това ясно, но като основно ястие за сватба...  #Crazy






# 87
  • Мнения: 2 011
Да hahaha точно такова - Grilotalpa grilotalpa = попово прасе
А ние колко много филипински деликатеси унищожаваме - пу пу - хабим храната! hahaha
Ама то в чинийка си изглеждало съвсем прилично!!

# 88
  • Мнения: 2 149
    Против уроки. Баба взимаше няколко въгленчета от печката,пускаше ги в канче с вода,после ми даваше да пийна от тази водичка. Това,когато се оплаквах от главоболие. Дете бях,не си спомням дали ми минаваше главата от "вълшебната" отвара. Laughing
И аз имам такъв спомен.

# 89
  • Мнения: 4 291
Около Трявна има село Пържиграх,а между Габрово и Трявна има село Торбалъжи! Имам снимки по табелите на пътя. Пак там има село Николаево,което преди се е казвало Дупене! В  центъра на Трявня има карта на всички села в общината.

Общи условия

Активация на акаунт