Сестра му му влияе зле..

  • 4 496
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Това е пързалка, нали?

# 16
леле, така ли ви изглежда, че не е истина?!?!
Кълна се в най-святото, че не е пързалка. Истина е. Явно простотията от историята надвишава всички граници на нормалното. за съжаление е истина и аз участвам в тази простотия, колкото и да ми се повдига от нея.
Благодаря ви за съветите и разбирането.

# 17
  • София
  • Мнения: 978
Мило момиче, това е твоето семейство и твоят живот.На твое място бих говорила директно с нея. Веднага, на момента. Без изобщо да се интересувам от характера й, колко е проклета и т.н. Казваш й в прав текст всичко, което те дразни, най-добре в присъствието на мъжа си за да не може тя да изопачи казаното от теб по-късно. Надявам се мъжа ти да те подкрепи.

# 18
  • Мнения: 165
Изумявам се всеки път, когато прочета за някакви толкова "идилично-селсо-родови отношения", както сполучливо ги нарече Бабилия по-горе. Не мога да си представя, че някой ще ми се цъфне вкъщи за 5 дни, че и да го пера и да му слугувам. Това се случва, защото стопанката на дома го допуска. Сложете граници вкъщи, ограничете подобни неканени визити, отклонявайте самопоканилите се, престанете да слугувате на гостите и може и да постигнете успех. Към авторката - след като и двамата живеете в това жилище, първо деликатно, а после и не толкова деликатно, заяви най-учтиво на съпруга си, че считано от еди кога си, вратите на хана се затварят... Направо недоумявам как може човек да е толкова толерантен към някой, натрапил се по този начин....
newsm10 директно - в прав текст и на нея и на съпруга ти.
Аз не бих търпяла нещо подобно

# 19
  • София
  • Мнения: 3 016
Мило момиче, това е твоето семейство и твоят живот.На твое място бих говорила директно с нея. Веднага, на момента. Без изобщо да се интересувам от характера й, колко е проклета и т.н. Казваш й в прав текст всичко, което те дразни, най-добре в присъствието на мъжа си за да не може тя да изопачи казаното от теб по-късно. Надявам се мъжа ти да те подкрепи.


 newsm10

# 20
  • Мнения: 1 103
И според мен е пързалка ,но все пак съвета ми е неи мълчи кажи и всичко което ти тежи и не го допускай повече.

# 21
Момичета, не е пързалка историята ми. Трябва да съм страхотен сценарист, за да сътворя тази история. Аз съм на 32 години и не ми подхожда на годините и мисленето да ангажирам такива страхотни и добри хора като вас, с измислена история.
Страхувам се, че родителите им ще реагират зле ако кажа, че не ми харесва това често посещение. Ще го приемат, че не са допускам до дома ни и т.н., ще настанат едни интриги, едно чудо, и си струва да търпя ида се надявам, че сама ще се усети. Това нейно натрапничество е от известно време.

# 22
  • Мнения: 4 519
Май сами сте се набутали в тази ситуация. А мъжът ни не се ли ядосва? Говорили ли сте изобщо на тази тема? Щото на мен ако нещо ми е криво и ми пречи, обаче само се усмихвам мило и върша домакинските си задължения, никой няма да разбере, че ми е криво. Нали така?

# 23
  • София
  • Мнения: 7 992
Родителите й нямат отношение във вашите разговори. Схемата е ти -> съпруга -> сестра му. Не виждам откъде накъде някой може да се сърди, че отказваш да превърнеш дома си в аврамов дом. Извинявай за питането, но действието не се развива в София, нали?

# 24
  • Мнения: 1 844
ти,какво,домашна прислуга ли й се явяваш?!!!переш й,чистиш,гладиш..мъжа ти й отстъпваш за компания,вместо да е с тебе..
абе жена,ти акъл нямаш!или си много добра или си..не в час..не искам да те обидя,между другото.
я й покажи,че не е желана толкова често и че у вас не е хотел с обслужване.и със свекърите за какво ще говориш?!те ли са ти по-близки или мъжът ти?!

# 25
# 26
  • Мнения: 165
... ще настанат едни интриги, едно чудо, и си струва да търпя ида се надявам, че сама ще се усети. Това нейно натрапничество е от известно време.


Щом смяташ да търпиш такова отношение, не разбирам защо те интересува друго мнение по този въпрос?

# 27
  • Мнения: 1 844
лелелейй,съграждани сме значи..тц тц,стига бе,осъзнай се,пловдивчанки сме умни жени Laughing Laughing Laughing

# 28
Важно е за мен мнението Ви. Така ще събера кураж да я хвана за косата Simple Smile)
Благодаря Ви момичета. Прекрасни сте.

# 29
лелелейй,съграждани сме значи..тц тц,стига бе,осъзнай се,пловдивчанки сме умни жени Laughing Laughing Laughing

Умни сме, но прекалено добри. Поне аз такова мнение имам за себе си. Интелигентна съм, имам добра работа, но съм прекалено добра и ме мачкат близките ми. Най-голям проблем ми е това.

Общи условия

Активация на акаунт