Сестра му му влияе зле..

  • 4 491
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
# 46

като започнете с тия простотии та незнам какво ми се обръща... защо винаги трябва да има или аз или еди кой си.... толкова ли не можете да се справяте с прпблемите си, та стигате до най-лесното и затова толкова плоско и глупаво следствие.....
ега ти му и....

аз бих се разбрала с дадения човек, бих търсила решение, което да е добро за всички, а не решение, което да удовлетвори егоизма ми....

# 47
  • Мнения: 4
Явно си мека Мария и няма да можеш да я изгониш брутално.
Защо не опиташ да споделиш със свекърите за алкохола? Кажи, че си загрижена за нея, и че за една жена не е подходящо поведение всяка вечер да пие наравно с брат си, и че дават лош пример на децата и тем подобни в същия дух. На никой родител не му е приятно да чуе, че детето му се налива, така че може и да й скръцнат със зъби и да те отърват от нея. Не само, че няма да си развалиш отношенията със свекърите, но и ще се покажеш "загрижена"за добруването на зълвата    Laughing

# 48
Явно си мека Мария и няма да можеш да я изгониш брутално.
Защо не опиташ да споделиш със свекърите за алкохола? Кажи, че си загрижена за нея, и че за една жена не е подходящо поведение всяка вечер да пие наравно с брат си, и че дават лош пример на децата и тем подобни в същия дух. На никой родител не му е приятно да чуе, че детето му се налива, така че може и да й скръцнат със зъби и да те отърват от нея. Не само, че няма да си развалиш отношенията със свекърите, но и ще се покажеш "загрижена"за добруването на зълвата    Laughing

това ми се струва добър вариант.

# 49
  • Мнения: 4
Ще се радвам ако ти е от полза!
Успех  bouquet

# 50
  • Мнения: 824

като започнете с тия простотии та незнам какво ми се обръща... защо винаги трябва да има или аз или еди кой си.... толкова ли не можете да се справяте с прпблемите си, та стигате до най-лесното и затова толкова плоско и глупаво следствие.....
ега ти му и....

аз бих се разбрала с дадения човек, бих търсила решение, което да е добро за всички, а не решение, което да удовлетвори егоизма ми....
да ,според хората и подхода
как ще се разбереш с такива хора,възпитано и да не обидиш,би ли казала

# 51
  • Мнения: 2 375
Точно на мъжа ми щях да натисна, негова си е сестрата все пак, да се оправя..

# 52
  • Мнения: 128
Говори направо с нея.Ако не може да те разбере-шута.Няма какво да се ядосваш на роднините.Както ги научиш.

# 53
  • Мнения: 158
Защо все човек гледа да е мир, а накрая направи добро за да изядеш л...но. Тя милата, пък да не се обиди тоя, пък оня да не направи нещо, все некви филми и страхове в тоя живот и се чудиш на кой по напред да угодиш.... newsm78

# 54
На гости у брат ми ходим с покана.Те също идват в нашия дом с покана.

Общи условия

Активация на акаунт