Домашна аеробика 2

  • 31 089
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Здравейте,страхотна е новата темичка.Аз започнах да ходя на фитнес, но заедно с него правя и зумбата и каланетиката.Смятам да опитам и с турбо джам.Надявам се накрая да има ефект.Целувам ви.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 878
Ето ме и мен в кюпа!
Пина  и всички останали момичета   bouquet
Дано всички в края на тази темичка да се похвалим със супер резултати!  Hug

Калака, просто не мога да не те  поздравя за постигнатите резултати! Снимките ,които си постнала са изключително мотивиращи!
Може би не е лошо като идея и ние да си направим едно албумче,което да е лично, паролката да е само на лични, със снимки преди и след!

Какво ще кажете?

# 17
  • Мнения: 1 163

Може би не е лошо като идея и ние да си направим едно албумче,което да е лично, паролката да е само на лични, със снимки преди и след!

Какво ще кажете?

 Peace Peace
Предалагам и таблица със мерките.

# 18
  • Мнения: 11 747
То, хубаво, ама аз няма да мога да се включя - все още не съм си купила сантиметър. Тази сутрин се мъчих да се меря с ролетка  Laughing талията само, то за другаде изобщо не става...  Simple Smile  Та май ми е около 65см талията.
Отделно, не очаквам кой знае какви корекции вече, може би с около 2-3см намаление, не повече.

# 19
  • Мнения: 89
Много съм навита да си направим таблица мн добра идея    newsm39

# 20
  • Мнения: 720
Пина, благодаря за препоръката.   bouquet Това наистина бил Бето, някак си се успокоих като го разпознах.  Laughing
И аз съм За мерки и теглилки.  Mr. Green

# 21
  • в моя свят
  • Мнения: 849
да си направим таблица мн добра идея
  newsm10

# 22
  • Мнения: 469
Благодаря Пина и Калака! Пина може ли да ми кажеш къде да търся  белиденс на Джена аз тия където ги имах са на Раниа и само упражнения. Мисля че това което искам е това което ти казваш на Раниа  bouquet

# 23
  • Мнения: 11 747
Ами, в линка, който беше дала Калака  Simple Smile Ама айде, ще го редуцирам  Grinning
http://www.mininova.org/search/?search=belly+dance+Jenna&cat=0

Лошото е, че за ДВД-то за начинаещи в момента няма сийд  Confused Аз, когато теглих имаше... Изчакай няколко дни, седмица, проверявай редовно, дано случиш да изтеглиш. Това са уроци по танци, не спорт  Peace Дженна много добре показва и обяснява.

# 24
  • Мнения: 1 163
Ами тогава хайде да се измерим. Като се върна от работа ще се измеря.
Pina, ти явно няма какво да сваляш толкова. Май излишното си го свалила а със ролетката наистина нищо няма да измериш но може да те изчакаме да купиш сантиметъра и да те включим в таблицата като стимул за нас които ще намаляме мерките драстично /поне за себе си говоря/ Нооооооооооооо аз имам да свалям 9кила вече така че може и да ми е стимул таблицата. Довечера ще се измеря и ще кача мерките  Laughing Laughing Само че няма да се смеете много............. Дано има кой да направи табличката, че аз не умея. Или да каже кой ще я прави и ако няма нищо против да му пращаме мерките на лични. После да ни истипоса на първа страница.

# 25
  • Мнения: 11 747
Ами аз вече свалих 11,5кг  Simple Smile остават ми 1,5кг, за да постигна целта си. Иначе талията ми доста повече трябва да е била, но не съм я мерила... Сега вече повече се вглеждам в огледалото и в детайлите, тъй като килограмите и мерките съм ги нагласила горе-долу  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 163
Ами аз вече свалих 11,5кг  Simple Smile остават ми 1,5кг, за да постигна целта си. Иначе талията ми доста повече трябва да е била, но не съм я мерила... Сега вече повече се вглеждам в огледалото и в детайлите, тъй като килограмите и мерките съм ги нагласила горе-долу  Thinking

 Peace Peace Peace Peace Peace
Браво на тебе. Я ми кажи колко време беше на диета и тренировки, че аз се боря до два три месеца да сваля тия девет килограма.

# 27
  • Мнения: 11 747
Вече 4,5 месеца - ще станат 5, докато се заформя съвсем. Не е бързо...  Sad   
Спорта, сега стават 3 месеца. В началото не спортувах, да мога да дръпна малко с килограмите. Натежат ли мускулите, малко запецва свалянето на кг, но пък на фигурата добре се отразява...
Относително е. Някои хора отслабват по- бързо. Дано имаш късмет и за 2 месеца да ги опаткаш  Peace

# 28
  • Мнения: 2 068
Аз се измерих и снимах преди да започна по-сериозно с каланетиката. Сега обаче започвам да се замислям дали да не направя 2-3 протеинови дни  newsm78 не че имам какво да свалям  но много ми се иска да си видя най-на края стария корем  Rolling Eyes и с това да ускоря нещата.
Аз имам един въпрос, чудя се дали си въобразявам или наистина е така и сестра ми ми го каза днес че кожата на корема ми се е стегнала. Вие как мислите  newsm78 дали е възможно само от каланетиката?  На мен ми е голям проблем  Confused 

# 29
  • Мнения: 123
                                                      pina
                                                              благодаря    Grinning


Ще я започвам каланетиката,само да ми мине мц
 Много се надявам да има този ефект за дупето  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт