Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 3 част

  • 107 845
  • 896
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
А за д-р Христов нещо чували ли сте ? Той също оперира и ми казаха, че е добър.
Не знаех, че има толкова много дечица с нашия проблем.
Желая на всички мами успех в лечението и по-малко безсънни нощи! Wink

# 61
  • Мнения: 219
Д-р Христов също работи в болницата, по-млад е от тях, не ни е оперирал, а ние сме били там 4 пъти. Не знам дали работи с деца.

# 62
  • Мнения: 197
 Искам да поздравя всички мами с прекрасния днешен празник! На всички дечица от сърце пожелавам да са здрави и много усмихнати!
 newsm51

# 63
  • Мнения: 197
 На нас тепърва ни предстои ходене за третата сливица, понижения слух и проблема с ушите. Някой може ли да даде отзиви за д-р Улевинов?

# 64
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ina05, за Улевинов имаше отзиви в старите теми, ако имаш време да четеш  Wink
На първата страница има линкове към тях, можеш да се улесниш и с търсачката. В Здравния справочник също има за него.

# 65
  • Мнения: 197
 С търсачката за Улевинов ми излизат точно 15 мнения и почти никаква важна информация. Наистина нямам време да чета обширните минали теми. Всъщност аз просто искам да се уверя, че ще попаднем на кадърен лекар и добър специалист, защото достатъчно сме се напатили от лекарски грешки и немарливост. Не съм от София и за сега това е единственият лекар, за когото изобщо съм чувала. За това реших да търся повече информация за него от майки, които са му поверили децата си.

# 66
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тук повечето майки са доволни от лекарите в Транспортна болница, най - вече от д-р Френгов. За Улевинов наистина има доста по - малко мнения.
Аз лично водя дъщеря ми при д-р Попов от Военна б-ца, където беше и операцията на дэщеря ми.

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Искам да поздравя всички мами с прекрасния днешен празник! На всички дечица от сърце пожелавам да са здрави и много усмихнати!
 newsm51

Извинявай,но какъв  е той???? newsm78

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Благовещение  Hug

# 69
  • Мнения: 197
 Благодаря ти, bim_bam, започвам да ги проучвам и тях.  HugИмаш ли нещо против да ми разкажеш повече за вашият случай на лични?

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 357

Вярно бе Blush.Забравих,съжалявам.... Embarassed Hug

# 71
  • Мнения: 8
Дени,благодаря че си драснала някой ред за нашия проблем Simple Smile,но дали ще имаш малко повече време за някой въпроси!До колкото разбрах от писаното сте минали по този път.

# 72
  • Мнения: 5 531
no4eto   не мисля че има причина да се притесняваш от постявянето на макаричките. Те ще осигурят по - добра вентилация на ухото, ще предотвратят събирането на течност зад тъпанчето, което пък води до намаляване на слуха, и ще спомогнат за по - лекото преминаване на отитите. Това от което трябва да се пазите е да не влиза вода в ушите, което не е толкова трудно. Когато се къпете ще слагате или памуче намазано с вазелин и лепенка отгоре, или тапи за уши. Така че спокойно, не е толкова страшно. Макаричките се поставят обикновено за 6м, ако се налаго - до година.
 

# 73
  • Мнения: 8
Marychery,мерси за окуръжителните думи.Може да ви се струва смешно,но малко имам няколко въпроса:След поставяне на макарите,при настинки има ли отново болки в ушите.Логично е че ако има секрет той ще изтича и това ще обликчава болката.И последно, след като се премахнат тръбичките какви са резултатите или при всеки индивидуално.Благодаря предварително.

# 74
  • Мнения: 5 531
Определено при всеки е индивидуално. При повечето деца резултата е положителен, т.е след махането няма проблем. Но има и случай при които се налага поставято на макарички многократно. Това е строго индивидуално, и зависи от това как се е повлияло ухото, от самата лигавица на ухото. На тези въпроси ще ти отговори най - добре УНГ специалист

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 21:49 от marychery

Общи условия

Активация на акаунт