1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 37

  • 22 379
  • 435
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 7 914



така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
искам да го светнат , така по бързо ще дотича при мен Whistling

охоооо Crazy
а детето да взима ли  Blush
ами защо не.. нали renate.2008  ще е Феридефс и Махлибан в едно Whistling

# 406
  • Мнения: 1
Ама и Онур и  е един "цървул"- да ме прощават свлюбените в него.Можеше да и разкаже всичко.Това че е знаел че е бременна не го оправдава ,но пък и тя нали му е изневерила.Той наистина има право да се съмнява дали е негово детето.Но се оплете в лъжи и си заслужава всичко което предполагам че ще му се случи.
Тая Ахут е крайно време да си обира парцалките и да се скасва към Кайсери,заедно с двуглавава кобра майка.Чудя се как Бурхан ги търпи още.
Алито си е мухльо и такъв ше си остане.Заслужава си Фюси!

# 407
  • Мнения: 10
той ако каже, ама аз нали я доведох пред няколко дена.. и Шехи вече ще е  яхнала метлата Joy

представям си Онур нищо не знае връша се: любома и  fight Mr. Green Mr. Green Mr. Green



......и онзи се е настанил на дивана му и го чака :
е , не.. ако е на дивана Онур ще се светне Mr. Green


АБЕ ТОЙ И НА СТОЛА ДА Е СЕДНАЛ,МАЛЕЕЕЕЙ......ИНКВИЗИЦИЯ



 smile3516ЕЙ ТЪЙ ША ГО ГЛЕДА ШЕХИ

# 408
  • Мнения: 7 914
Ама и Онур и  е един "цървул"- да ме прощават свлюбените в него.....
това подчертаното много ми хареса Joy Joy Joy Joy

# 409
  • Мнения: 10



така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
искам да го светнат , така по бързо ще дотича при мен Whistling

охоооо Crazy
а детето да взима ли  Blush
ами защо не.. нали renate.2008  ще е Феридефс и Махлибан в едно Whistling

 smile3521 smile3521 smile3521

# 410
  • Мнения: 1
Мъжете имат дарба-да правят всичко по най-сложния начин.Така си изкарват сами  fight smile3511

# 411
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Онурката можеше да не казва, че е знаел за бременността и да доведе детето. Той даже тест не пусна. Пък и да не беше негово щяха да си я гледам пак, не са бедни.Детето все пак си няма никой. Ама той маза ли маза и сега него ще го разфасоват. Още повече, чя момата се усети отдавна.
Алито колкот е прост току виж натирил Ануто и да си прибере Фюсунката. Хич няма да се учудя.А и оная вече е женена, ще се разведе и няма д аи пострда "честта"  Mr. Green

# 412
  • Мнения: 7 914



така е,или ще се светне сам,или ще го светнат Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
искам да го светнат , така по бързо ще дотича при мен Whistling

охоооо Crazy
а детето да взима ли  Blush
ами защо не.. нали renate.2008  ще е Феридефс и Махлибан в едно Whistling

 smile3521 smile3521 smile3521

 newsm51

# 413
  • Мнения: 6
ОНУРЕ,БЯГААААААААААААААААААААЙ!  animal037
 Joy  hahaha
Къдееееееееееееееееееееееееееееееееее
при мен бре Mr. Green


ЗВЕЗДИЧКА ША ГО СКРИЙ newsm78
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesпозна Hug  bouquet




ААААААААААА МОЖЕ И В ЕЛЕНА!!!!


ААААААА, ДА ,ТОЙ НА ТОЗ ХАЛ И ПАРТИЗАНИН В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН МОЖЕ ДА СТАНЕ smile3532



ЩЕ МУ НАМЕРИМ АТАЧКИ САМО ДА ДОЙДЕ   Embarassed

# 414
  • Мнения: 7 914
KRASSI_EL
 закъсня вече.. тръгна за лалета през Босфора bowuu Mr. Green

# 415
  • Мнения: 1
Ама ако се разведат тая ще му вземе долните гащи.Жената е безскрупулна и комерсиална.Интересуват я парите на Бурхан.Тя и затова гепи Алито.

# 416
  • Мнения: 959
Ама ако се разведат тая ще му вземе долните гащи.Жената е безскрупулна и комерсиална.Интересуват я парите на Бурхан.Тя и затова гепи Алито.

Ще вземе, точно толкова колкото взе и Фюсун... Whistling

# 417
  • Мнения: 1
Ще взема и аз да се прежаля с Али "Канал" да пипна я някоя гривничка я някоя кожена шубичка па може и къща в Истанбул.Пък вие си мечтайте за Онур  newsm48

# 418
  • Мнения: 10
АЙДЕ ,ПИШЕТЕ ,ЧЕ ИДАААААААААААА!

ВСЪЩНОСТ КОЯ ОТ ВАС ХАРЕСВА БУРАК,ЗА НЕГО НИЩО НЕ КОМЕНТИРАТЕ!

# 419
  • Мнения: 7 914
Ама ако се разведат тая ще му вземе долните гащи.Жената е безскрупулна и комерсиална.Интересуват я парите на Бурхан.Тя и затова гепи Алито.

Ще вземе, точно толкова колкото взе и Фюсун... Whistling
ами тя нали има"коз" в ръцете.. може да врътне някоя интрига и да успее да изкопчи нещ.. че Фю праз и лук да яде пред тази комбра Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт