Пролет идва вече за радост на ЯНУАРСКОТО човече.

  • 9 941
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
слънчи, освен памперса, хавлия и желание Wink
ние ходим в петък, тернера има часове в петък и събота, ама в събота има много деца. днес ходихме по изключение, че е работен ден. иначе ми обеща да си вземе още часове през седмицата.

миа, там има доста плуващи играчки - патета, жаби, други животни, топки, има си забавления Simple Smile

ммм, и аз се чудех за ясла по няколко часа на ден от април-май... просто за проба, ако му хареса ок, ако не, няма да го мъча. ама още не съм го измислила.

# 46
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте момичета Hug

Къде са тези ясли дето има свободни места newsm78 Ние в нашата продължаваме да сме на 228 място. Ако има някой близа до Гоце Делчев, моля Ви пишете ми,че съм се видяла в чудо с тези ясли. Praynig Praynig Praynig


Тополчице- понеже и ние имаме този проблем с пиенето на водата, особено вечер. Понякога изпива по две шишета и сутрин цялата е мокра. Особено като беше болна и и давах един чай за кашлица, направо плачеше за него ,ако не и дам вечер. Сега обаче с тези шишета ,като и се приспи го избутва, мързи я много да дърпа и определено пие по-малко. Дано и при вас да има ефект.


Пипи- направо е голям сладур този Емо. Hug Hug Чак и на мен ми се приходи на плуване.Но, Сияна колкото е страхлива ,не знам как ще реагира като отидем там. Embarassed  А ти също ли си по бански и можеш ли да влизаш в басейна. newsm78

Маца- пусни някоя снимка и ние да се порадваме на Боби Hug

Ане- Как си Hug

Миа, Слънчи- благодаря и на вас за съветите- . Сияна май наистина се уплаши веднъж като падна и сега се обучаваме наново.

 Embarassed

# 47
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет!
Това с плуването е страхотно жалко, че тук нямаме такава опция.
Аз гласувах за надпис на тениските, а ако ги раздавате на срещата, ще помоля Меги да ми я донесе. Само ще следя за срока за парите и на чия сметка.

Имам вече информация от Геника - касае се за окончателна диагноза Prader Willi. Причината е няколко дупки в сегмент от 15 хромозома. Според лекарката, с която разговарях за резултата, това значи, че е случайна грешка, а не е унаследено от нас и с това свършват добрите новини. Тези дупки означават, че няма да сме съвсем лек случай, а ще се разгъне симптоматика с времето. Толкова се надявах да е само завъртане /инверсия/, а не липсващи части, но уви нямаме късмет.

Иначе малкия днес се събуди с 38 градуса и доки му изписа Зинат след прегледа. Мъжа ми се хвана за главата - сега гърлото , после бъбреците и отидоха пак 2 месеца.
Тази вечер е спокоен и без т. Дано само с това се размине.

# 48
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Надя, не знам какво да ти кажа. Искрено ви съчувствам, но вярвам, че с много обич ще успеете да създадете пълноценен живот на Криско. Praynig Hug

# 49
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
С мойто мъж най-после успяхме да уважим Филм Феста
Ето какво удостоихме с нашето внимание:
http://www.programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=52088
Много сме доволни!

Тедсан никаква я няма цял ден, утре ще се пробвам да се свържа по тел.

Приятна и спокойна нощ!

# 50
  • Мнения: 6 274
Наденце, с теб сме...  Hug Hug Hug
Целувки на малкото човече...
  Heart Eyes

# 51
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
Наде, мила, бъдете оптимисти!

# 52
  • Мнения: 256
Видях се днес с Мама Мечка, та ми се пооправи малко настроението. Добре са, имат си баба, много готина.

Освен това опитвам да боря депресията с нестандартна терапия и цветолечение.

Наде, ще ти пиша и по-подробно, зная, че сте притеснени, но също съм сигурна, че ще се справите, ти си невероятен човек с изключително търпение, няма да ви плаши този синдром. Единствения съвет, който за момента мога да ти дам, и който тук горещо препоръчват на родители на деца със синдрома е, да си намерите лекар, който желае да учи заедно с вас за заболяването. Такава е практиката тук, лекарите го правят без да се притесняват от пациента затова, че учат с тях, стават специалисти и след това ги търсят страшно много, а ще ви е от полза.  Hug

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 05:44 от Гад Чевръста

# 53
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Тедсъна от 13-ти вечерта не е влизала.
Не е ли време да се поинтересуваме Simple Smile

Надя, съжалявам за категоричността на резултатите! Hug

# 54
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Наде,  Hug

# 55
  • Мнения: 135
Наде,много съжалявам.Бъдете силни,ние сме с теб. Hug Hug Hug

Ане,какво се е случило със Сашко,изплаших се вчера като прочетох.

Ако някой има новини от Теди да пише.Да не я мислим и нея.

# 56
  • Мнения: 17
Добро утро !


Наде  Hug Hug Hug

Днес ми е мързеливо ,май и мен ме налегна пролетната умора ,а трябва да се чисти  Sad

Щастлива съм че поне фотоапарата са оправили и сега се заемам със снимките .Агенте , ще те конкурирам  bowuu

Не мога да сложа снимка в мнението, нищо не излиза .Някой има ли подобен проблем  newsm78

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 09:58 от snej_74

# 57
# 58
  • Мнения: 127
Наде, кураж, ще се справите! Hug

жужу, става въпрос за общинските ясли, които не са ОДЗ, за тях се кандидатства на място. виж тук дали има някоя, кояо ти е удобна.
в спартак не пускат родители в детския басейн.

# 59
  • Мнения: 374
Наде Hug С вас сме Praynig

И Нели от вчера е болна ConfusedНа края на зимата изпуснахме фронта. Вчера се събуди с много гадни секрети, които се стичат назад. Хъркаше цял ден, а след обед вдигна Т - 38 гр. С хомеопатия смъкнахме Т и повече не е вдигала. Интересно ми беше, че имаше Т, а не пареше челцето,а само ръчичките и крачетата. Сутринта я заведохме при дежурен лекар, че нашата педи не е в града и изписа Аугументин, който не купих. Започна да изкарва секрета навън, което е добре. Надявам се да спре хъркането и да изкара всички сополки през нослето. Но се очакваше, че ще се разболее, татето ни също изкара една хрема Rolling Eyes Дано поне аз да удържа  и с това да свършва вирусния сезон Praynig
Пипи, Емое  много сладък в басейна Laughing
Маца, честита прическа на теб и на Боби!
Ане,с вас какво става?
Ако някой има новини от Теди, нека се включи!

Общи условия

Активация на акаунт