Пролет идва вече за радост на ЯНУАРСКОТО човече.

  • 9 942
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 689
Габи ще ви чакам с удоволствие Simple Smile

Пипи определено ме запали по плуването,дали и ние да не опитаме Simple Smile

# 31
  • Мнения: 127
габи, слънчи, айде де. и снеж също. да поръчаме на микки да направи и бански на януарския отбор Joy

много ми беше гадно първите 2 пъти, когато Емо рева през цялото време, но се радвам, че послушах треньора, който каза, че всички са така в началото, докато свикнат. ама за сметка на това сега съм много доволна като го гледам Емо как се кефи Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 3 689
Пипи само два пъти ли рева Емо?
Ако е само толкова ще я прежаля Лъчезара Hug

# 33
  • Мнения: 127
2 пъти по 1 час, третият път 5 минути, а днес хич Grinning

ейй, днес съм много активна

# 34
  • София
  • Мнения: 3 689
Пипи кои дни ходите?
Какво се иска освен памперс бански?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 529
Вейче, на 30-годишни не отказвам, да знаеш Mr. Green

# 36
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
ane, какво е станало? Много се напрегнах  Thinking

Katenok, сега остава да ти отделя и да се докара да си я получиш не само виртуално.
100 гр. отпускам, последното шише е, и толкова на Шушони.
Просто СВЪРШИ  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Ааааа, Катенок, 30 годишна ракия, друго на тая възраст нямам.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 17:45 от veihaivei

# 37
  • София
  • Мнения: 6 223
Предлагам всички дружно да пием фолиева киселина  Grinning Аз вече започнах  Wink

Пипи, Емо с плуващ бонбон. Не дават ли да му носиш плуващи играчки, че да не му доскучава, докато се рее из водата.

Габи, все си мисля, че колкото по-късно толкова по-добре за яслата (много малки се още бееее). Но пък съм чувала, че като тръгнат от април, боледували по-малко и свиквали по-лесно децата.

# 38
  • Мнения: 332
Привет  Hug
И при нас е много слънчево, но супер духовито  Confused Все пак се разходихме, но измръзнахме.
На гости ми е сестра ми и нейните принцеси и е много весело, децата така хубаво си играят.

Хана - къде сиииии?
Ане - какво става при вас, как сте???
Мари - много кофти с Редута, но пък Даная ти е такава сладка принцеса  Hug
Пипи - много е готин Емо  Hug
Габи - Миа е права за боледуването  Peace И аз сега съм в голяма чуденка кога да го давам, и Стефан е приет в една ясла, но е много далече от нас (а е най близката, много ни е зле квартала, само една ДГ си имаме  #2gunfire). А с корема не знам как ще го водя и взимам, и да се редуваме с родата, пак ще е кофти  Confused А за ОДЗ съм се отзаяла ,много трудно стана влизането по канален ред.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 546
Истината за яслата е .. зависи от детето. Алекс тръгна на 1,7г. м. Април и познайте колко ходи.... Rolling Eyes, че после направо на градина и пак първата година си я изкарахме почти в къщи. Whistling Затова си мисля, че както му е заложено на детето. Тук има една мама дето хич много не ги мисли децата, шапки, без шапки, вятър, студено...и баткото е колкото Алекс, ами боледуванията на пръсти му се броят. ooooh! А нашия, то гледане, то галене, то....какво ли не....и кВо.....
МИА всички дружно да пием ФК и после всички дружно в нова отчетна.  smile3534 newsm62
Пипи браво на теб. И двамата с Емо сте герои. Hug
Ане.....не така бе мила, само да ни притесняваш. Ела кажи какво става.  Hug
Луси истината е, че в един момент просто ще си го оставиш в къщи Стефчо и няма да го водиш на градина ако няма кой да го заведе. Peace А още повече и малчо като се роди е най-добре да си е в къщи да не носи болести.

# 40
  • Мнения: 2 142
Хайде и аз тук. Ама ми вкарахте едни мисли с тази фолиева киселина  Wink
И аз мисля, че дали ще боледува си зависи от детето. На мен яслата ми е на 20 м, и все се каня да отида да запиша Натали. Доколкото знам, няма проблем с местата, но още не съм решила дали да тръгва юни.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 689
И аз не мисля да давам Лъчезара на ясла от септември.Мое би като навърши 2г.Има време ще го мисля.
Луси и аз мисля,че ще е по-добре да си е вкъщи Светчо когато се роди бебето Simple Smile

Момичета къде сте се засилили за още деца!?
МИА,дамче та вие сте с по 2 вече!

# 42
  • Мнения: 135
Приветкинс!  Hug

И мен ме е подхванала пролетната умора...... Tired
Май ще се възползвам от съветите на Фил за витамини....

Гаде, що така... Hug

Ане... Hug

Габи, мънички ми се струват още за ясла....


Момичета къде сте се засилили за още деца!?
МИА,дамче та вие сте с по 2 вече!
Ей, Слънчи, я да не разубеждаваш народа Naughty Нека си пият фолиевата, пък ще видим.... Flutter

# 43
  • Мнения: 51
Ето ме и мен, не се включвам често, но ви чета редовно, ами просто няма нищо особено за казване.
Ама Фил как ви мята по върбите. Joy
Silvipl, не чакайте много-много, ние нашия го записахме още януари, за септември беше ОК, но мисля че по-навреме ще си по-спокойна, не се знае кога ще свършат местата. Wink
gab_i, няма лошо да го пуснеш от юни да видиш как ще е, имам позната, която даде момиченцето си на 1,4 месеца, много е доволна, каза, че за нула време са я научили на гърне, много е била щастлива с децата. Пък ако не става ще си го вземеш. За боледуването няма гаранции, който си боледува вкъщи, ще боледува и на яслата, според мен.
Мен умората още не ме е налягала, все пак си пия витамини, но той Мъркото ми отпуска много аванта, нощем се буди най-много 2 пъти, и то не е будене, а промрънкване за гушкане и малко цоки, денем спи по 2-3 часа, аз с него, на мен и 1 час ми е достатъчен, но много релаксирам, като е тихо. Къщната работа успявам да я свърша с него, той си обикаля покрай мен и така. Малко са ни разходките обаче, времето още е нестабилно и излзиаме чат-пат.

# 44
  • Мнения: 10
Добър вечер Hug
Пипи, страхотен е Емо, как рита с крачетата само, направо си е плувец вече Hug
Ане, какво е станало, как сте Confused Hug
Деги, и на мен ми е любимец Александър, голям чаровник е Heart Eyes
Ей радвате ме с тая фолиева киселина, някой май скоро ще се похвали с хубава новина Simple Smile
Днес подстригахме Боби и не мога да му се нарадвам Heart Eyes, а и аз ходих на фризьор Wink
Лека и спокойна нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт