Пролет идва вече за радост на ЯНУАРСКОТО човече.

  • 9 942
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
 Praynig Praynig Praynig всичко да е наред с Тедсън и Мопси Praynig

# 16
  • Мнения: 5 391
вейчо, едни големи капсули са, миришещи на риба.
Производител не помня, че мъж ми отмъкна кутията, за да ми търси нови.
Помня само, че фирмата беше Бг.
Цена ориентировъчно м/у 20-30лв.

http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/306#video
Ей това исках да чуете Simple Smile

# 17
  • Мнения: 17
Тополчице , ти ми завидя за слънцето и ние така и не излезнахме .Много силен ми се видя вятъра и без количка съвсем ме домързя.

Сготвих на Теди сьомга и я омете набързо .Сега вече спи ,а аз отдъхвам .От сутринта сумати и бели направи . Разсипа една кутия с чубрица върху нея си и килима .Тъкмо обрахме с прахосмукачката , взе олиото докато се обърна и се поля .После пък извадила всички дрехи от пералнята.После се свряла в ъгъла и кротува , а като отидох да видя тя бръкнала в една дупчица дето излиза кабела на кабелната и от там излиза някаква прах и се сипе на купчинка , а тя си гледа с интерес .Whistling

Теди също се крие , аз започвам уж да я търся и да я викам по име , а тя мълчи и като я намеря голям смях пада.

Стелли , много спи твоя юнак

За водата , и ние пием доста но само през деня . Да не би по- навик да се будят за вода нощем  newsm78 Какво ще стане ако не им дадете?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 223
Я и аз да се пльокна в новата темичка.

И аз трябва да се нагълтам с витамини, да ми дойде жизнена енергия, само дано не ми дойде и апетит  Tired
За начало ще излапам едни желирани мечета с прополис, витамин Ц и ехинацея. Ева много ги харесваше и ги пиеше редовно, сега се е заинатила, че не ги иска  Crossing Arms

Жоро хич не искаше вода преди. Сега покрай болестта се научи да пие и то от магическата чаша на Авент с твърдия накрайник. така се беше обезводнил милия, че притреперваше за водичката, която му давах на малки глътки, И сега много я уважава  Grinning

За съня и той беше така до скоро - 2 са му много, 1 му е малко. Когато е хубаво времето 2-рия сън го заменяхме с разходка с количката. В нея си седи и не се уморява много, а в същото време не заспива или придремва съвсем леко. така с лекота изкарвахме до вечерта.
От 1-2 дена не му се доспива преди обяда, който е в 1:30-2:00, та май ще си мине на едно спане в класическото време от 2 до 4.

Аз няма да избързвам с гаданията за Теди, преди да зачезне за по-продължително. Все пак е събота(макар и работна) може да са излезлеи семейно да поразходят коремчето.

# 19
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892

Хубаво пее, Фили.
Аз пък съм фен на този:

http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/234#video

С 1000 ръце бих гласувала за него  Party
Дано стигне до края  Peace

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте,
ние имахме доста неприятно преживяване, добре че малчо вече е добре!

Ще пиша по-късничко сега само се записвам.


# 21
  • Мнения: 127
Фил, а защо пиеш фолиева киселина, а preggo Mr. Green

ето го моя малък плувец  Grinning

# 22
  • Мнения: 5 391
пипи, нали се разбрахме да пазим тайна Mr. Green

видях го аз Емото във фейсбук, много сладичък Grinning

# 23
  • Мнения: 127
 ooooh!, издадох се Laughing
това е клипче, няма го във фейсбука

# 24
  • Мнения: 17

Хубаво пее, Фили.
Аз пък съм фен на този:

http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/234#video

С 1000 ръце бих гласувала за него  Party
Дано стигне до края  Peace


И двамата са добри .Ама тоя на Дега има хубава усмивка , чаровен Laughing

Браво на Емо , много добър малък плувец    bouquet


# 25
  • Мнения: 1 325
Чудна темичка Hug Браво на авторката Hug
Днес при нас времето е чудно, само за разходки.
Бясна съм на редута #Cussing out Чаках повече от месец за една поръчка, накрая се оказа , че я изгубили.Днес получаваме писмо, че поръчката е непотърсена и , че директора на фирмата е решил да ни прави едни от малкото специални клиенти на редута-нещо като Вип.Защо пък ще ни прави вип клиенти newsm78, защото поръчката е изгубена или пък защото не сме я потърсили newsm78 .За капак на всичко щяха да ни връщата парите, а сега се правят на гръмнати и ни пратиха чекове с които трябвало да си избера нещо на стойноста на поръчката, тоест за около 90евро.Вземам си парите и се разделям с тях!
Я ми обяснете сега за какви тайни и фолиеви киселини иде реч? Simple Smile
Пипи, много ти е сладък плувеца Hug

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 15:23 от mari_rus

# 26
  • Мнения: 31
 И на мен ми стана интересно за тайната и фолиевата киселина  Mr. Green
аз днес се занимавах количката на Митко-бандитко, която вчера се счупи и слава богу ми я оправиха за половин час в Чиполино-то. М, да не ми върви с тия колички и това си е, ама нищо.
Тук времето е неприятно ветровито и облачно Crazy
Браво за новата темичка   bouquet
П.С. пък на мен не ми го отваря това клипче на Емо, Пипи  Embarassed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 529
Пипи, много е сладък Емо-плувеца Heart Eyes
Мари, френската мацка в подписа ти ме срази Heart Eyes Ти и преди не ги долюбваше тия от Редута, а сега представям си ooooh! Но не се ядосвай, не си струва Peace
Стелли, мерсаж за темата Hug
И аз да взема да пия фолиева киселина  newsm78

# 28
  • Мнения: 135
Пипи,много е сладък Емо в басейна. Heart Eyes

Фил,това е моя фаворит.Аз вчера си свалих оригинала на тази песен на Куин,( която много ме разчувства ) .


Мари,много е готина Даная на снимката в подписа ти.

# 29
  • София
  • Мнения: 327
Мен още родилната, кърмаческата, миналата пролетна, лятната и зимната умора не са ме пуснали и ми се стовари нова. Tired
Фил, ако помага Фолиевата да почна и аз да пия?...  Wink

Слънчи, тая седмица ще ви окупираме и ще има от какво да се оплаквате - от нас Mr. Green

Пипи, тъкмо забравя за плуването и ти ми пуснеш мухата ... Ама тоя път съвсем се зарибих с твоя сладък плувец. Grinning

Аз да си кажа дилемите: Днес ходихме до 2 Детски ясли - приет е и на 2те места. Едната Директорка ми предложи да го пусна от сега на половин ден - до обяд. newsm78 Но аз искам от Септември в ОДЗ, а там е ... трудна работа, но не и невъзможна. Та се чудя какво да правя ...?

Общи условия

Активация на акаунт