Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 099
Бейлис, железните препарати по принцип дразнят стомаха, да не би Тотемата да не ти понася?
Аа, Фелина, и аз съм от все още трудещите се, надявам се всичко да е ОК и още близо месец да мога да работя Simple Smile
Ние днес взехме една кошарка, която ни подаряват. Симпатична е, все ще влезе в употреба Simple Smile

# 61
  • Мнения: 10
Да цопна и аз в новата темичка...Добре дошли на новите мами.Ние бяхме за 2 дни на гости извън града и останах много доволна.И аз съм избрала Сиска и Мадлена за вестителки,защото са далеч от моята дата,разбира се ако нямате нищо против.
Лека вечер момичета и само положителни емоции.

# 62
  • Мнения: 68
Елена, добре дошла!  Hug
Бейлис, дано е само преумора и утре да си добре. Аз се прибрах днес от четири дневна командировка и сега пазя леглото - скапана съм. Пия фрешове, че утре трябва да съм на крак.
Лека седмица на всички работещи майчета....май- има още според мен...

# 63
  • Мнения: 87
цоп и аз аз ще раждам на 17 май от бургас съм и съм на 22 години с първа бременност казвам се  галя  Simple Smile бременна съм в 30 седмица бебето е момченце.Мислим да го кръстим Денислав а вие мислили ли сте за име и какви са те?

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 23:19 от dave86

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Аз пак не мога да заспя . Ще си гледкам сериалчетата дано поне мааалко ми се доспи.

Някоя от вас мами да е посещавала фирмените магазини на Чиполино?  Казаха ми , че на "Голямоконарско шосе"  на изхода на Пловдив към магистрала Тракия  , имало такъв. Цените били доста по-ниски в сравнение с тези в магазините - дистрибутори. А аз съм си харесала тяхната кошарка Цирк и ако там наистина е по-евтино да вземем да спестим някое друго левче.

Лека нощ

Добре дошла на новата мама   bouquet

# 65
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Добро утро и от мен, аз май съм от най-ранобудните . Вечер много рано ми се приспива и сутрин  рано-рано съм будна. Мериес ако искаш се разходи, но цените във Вис Виталис  и във фирмения магазин на Чиполино са едни и същи, що се отнася до техните продукти. Желая на всички слънчев ден, на работещите лека седмица.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Плами , аз ходих във Вис Виталис преди 10-ина дни но нямаха Цирка в наличност. Имаха другият мой фаворит при кошарките - Мечо Пух - обаче като сравних цените там и тези на които я предлагат в нет-а ... еми там са по-скъпички с около 40лв.

# 67
  • Мнения: 87
Аз много гледах в интренет кошарки и си харесах на Дизайн бейби Аделина  за мен това е кошара номер едно тази кошара струва 420 лв. продава се с мартака след време става на легло малък скрин и бюро не е ли яко 4 мебела в един и то за 420 лв. 

Това е сайтът им
http://www.dizainbaby.com/bg/index.php

# 68
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Плами , аз ходих във Вис Виталис преди 10-ина дни но нямаха Цирка в наличност. Имаха другият мой фаворит при кошарките - Мечо Пух - обаче като сравних цените там и тези на които я предлагат в нет-а ... еми там са по-скъпички с около 40лв.
Може, аз също мислех да ходя там, но това което казах ми го казаха едни приятели, който наскоро си купиха количка. Сажалявам нямах за цел да те подведа. Аз също мисля да копувам згаваема кошара. Май и аз ще се разходя до там, защото ако разликата в цената е както казваш си заслужава.

# 69
  • Мнения: 87
Не мислите ли че тези кошари са малко паянтови

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не мислите ли че тези кошари са малко паянтови

От опит не мисля Peace

Добро утро и от мен!Аз от вчера съм наполовина мома англичанка и снощи се отдадох на бира и тънки мезета с верни другари.На Божа толкова и хареса,че не искаше да си тръгваме/на кого да се метне милото ми/.Да не ме чуе дявола спя си много добре-сутрин до 09.00,след обед с Божа от 14.00-16.00 и вечер към 01.00 пак заспивам.Май ми се иска да съм цял живот бременна,ама да не повръщам,пък болките в кръстта им хванах цаката масаж и пак масаж.Айде туй от мен,че ще излизаме!

За стволовите клетки чакам информация на "готово"-Дикси,loranholl,Just VANIA CrazyАко,пропускам някой да ме извини!

# 71
  • Мнения: 87
Да не казвам голяма дума ама аз карам мкого лека бременност нито болки нито повръщане.Спя си нормално и идеално

# 72
  • Мнения: 172
Добър ден, тумбачета!Как сте? Мойто мило днес има рожден ден и мисля, че една почерпка понеделник сутрин ще ви се отрази добре!  party023 bdbaloni  food010 beer3  ura newsm44 Ей, ама нищо алкохолно не се предлага Mr. GreenМислех да ви понапия Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 87
Да ти е жива и здрава алекс що до алкохола не благодаря аз не пия ама може да дадеш по един бонбон   bouquet

# 74
  • Мнения: 96
Здравейте майски приятелки мои Heart Eyes Grinning
Честит ти рожденик geribg - да ти е живи и здрав bouquet , и много да те слуша Mr. Green  
dave86 -  добре дошла. Ами да ти кажа това легло е страхотно, поне според мен и е много практично. Ако имаше такъв избор и когато се раждаше първото ми дете сигурно щях да взема такова Peace. Сега обаче няма да купувам легло - за съжаление Sad, но не ми и трябва, щото има едно дето почни не се използва Mr. Green (малката "кака" спи при нас почти през цялата нощ Crazy)
Ами това с безсънието и на мен нещо взе да ми става проблем. Спя си , ама много неспокойно и все се будя и е някакъв ад. А аз толкова обичам да спя Crossing Arms Ще се справям някак си - още  месец и половина остана Peace

Ще стана досадна, затова приключвам Blush
Приятен и усмихнат ден от нас и много гушки Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт