относно памперсите

  • 1 840
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 250
моя син е на 18 дни,започнах с 1 на "памперс",но ластичката се отбелязваше на крачетата и ги смених с 2,но сега го преобличам на всяка смяна на памперса защото е напикан до ушите.случвало ли се е на някой и какво правите?дали е от марката или нещо друго?
И при мен беше така докато ползвах ПАМПЕРС, след като ги смених с ЛИБЕРО почти не се е случвало.

# 31
  • Мнения: 9 973
1m. ni propuskaha vsi4ki

# 32
  • Мнения: 5 598
Не съм доволна от Памперс,смених с Либеро 2-ка (на 1 м. ) и много рядко пропуска,ако съм го оставила по-хлабав.Ластичето отзад на кръста е много полезно Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 322
При мен се е случвало същото нещо с Памперс в началото и се оказа, че номера му е малък.

# 34
  • Мнения: 104
Много често проблема е с размера, но по мое мнение и на още други майки, "Памперс" са просто една реклама, съвсем не са най-добрите памперси, особено тези произведени за България. Ние се спряхме на Хъджис турския вариант като качество-цена и досега само 1-2 пъти е пропускал и то поради неправилно слагане.

# 35
  • Мнения: 93
И на мен ми се е случвало - гледай да го слагаш правилно и пишлето надолу!
Иначе и аз съм ползвала Памперс, ама сега съм на Либеро и съм супер доволна!!!!

# 36
  • Мнения: 645
При мен се е случвало същото нещо с Памперс в началото и се оказа, че номера му е малък.
и при нас беше така сменихме номера

# 37
  • Мнения: 468
Явно не само аз съм с подобни "оплаквания". Често се случва като ака да й изтича акото я отстрани, я откъм гърба. С Памперс 2-ка сме, бебата е 4200. И аз може би трябва да пробвам друга марка, лошото е, че имам запас от два пакета Памперс.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт