Дюкан най-стриктно спазвам и със успех отслабвам - 166

  • 30 161
  • 566
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 44
Добро петъчно утро на всички!

От работа и ангажименти пак забравих да пиша, но се опитвам до колкото мога да ви чета прекрасници   bouquet .

Специално искам да поздравя Blümchen за вчерашния прекрасен повод. Поредната прекрасна форумна рибка  Grinning . Пожелавам ти да си здрава на първо място, щастлива и много обичана!  newsm51
Stelxen и на теб  всичко най-добро и много сбъднати желания Gift !

музичка, прочетох преди ден-два, че правиш трета, състояща се от ПЗ и плод и се зачудих дали по този начин ще мръднат килата надолу. Сега видях, че имаш малък минус, но след два дни П, нали така? При мен, а мисля и при повечето, които свалят в трета, ефектът се получава след включване на нишестени, сирене и хляб. Мисля си, че точно прибавянето на тези храни води до раздвижване на метаболизма. Мисълта ми е, виж дали по сегашната схема ще има успех, ако не пробвай с въвеждането на останалите разрешени храни. Знам, че при теб са по-сложни нещата по принцип, но се надявам да намериш начина и да постигнеш целта си!  Hug

Забелязх липсата на Туни, а и на Тонито - аз ли само не съм ги видяла или някъде за зачезнали тези мили хора?

Хубав петъчен ден на всички и до скоро!

# 61
  • Мнения: 0
Добро утро  Simple Smile

Снощи си направих едно Дюканско кексче,с което сега закусвам.Ако знаете как върви с киселото млекце с триците  chef На мен това ми е първия опит в живота да направя сладкиш  Embarassed Не се получи толкова  зле. Или аз съм умряла за сладко и затова ми се струва хубав  Joy
Ех,сутринта се преборих с WC -то най -сетне.
Но за Кг. май нищо  Cry днес ми е  7 - ми ден ударен етап.Май ,защото нямам кой знае колко кила за сваляне и нещо се точат по-бавно  Shocked

# 62
  • Мнения: 592
Бре.....моного пишете - немога да насмогна да чета.

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!  bouquet

Сутринта бях  -4  newsm44. Днес съм последен ден - ударен. Направих ги 5. Вчера прочетох, че за по-малко кг. не е нужно, но свърши вече....

кали 08  Hug мерси за милите думи. успешен и ползотворен ден ти желая!

# 63
  • Мнения: 112
@ lamarinka, Благодаря ти за отговора bouquet

Спокойна съм вече Laughing


А я ,СЕГА КАЖЕТЕ НОРМАЛНО ЛИ Е В УДАРНИЯ ПЕРИОД ДА СВАЛЯ САМО 1 КГ :Sad:

# 64
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Малиииии, нямате догоноване!

Аз ще съм кратка! Само ще ви пожелая Честита първа пролет! Дано е слънчева и усмихната (не като днес).

Във водопад от щастие да се къпете като ей тоз 'убавец....


Мастерче hahaha Joy hahaha Joy

Кри Hug Едва ли ще успея и за 4-ти.  Tired Сватбата наближава и живота става леко напрегнат! Плюс някой други събития, които ме сполетяха напоследък  Cry. Но ако случааайнно успея - ще ви изненадам за мъничко!
А инак съм малко над линийката и не я мъча сега. След сватбата ще свалям пак, че роклята ми е по мярка.  Party

Целувки на всички!  Heart Eyes

П.С. Беееееееееееее   animal085

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 11:06 от Tatitt

# 65
  • софия
  • Мнения: 3 382
Хайде на протеинитееееее!
Кой каза,че иска дърто?Заповядайте,молим! Mr. Green
Зорайдетоооооу,аз се чудя що ме сърбяха снощи задните части........била съм обект на Фнимание. hahaha
Мастерче,само така,дръж фронта!
Татитковичке,стига зяпай от горе,вземи слезни да си поблеем дружно,че на един глас не ми се получава. Whistling
Дружинааааа,кой превари,той завари!


П.П.Аз докато се намотам и то всички слезли от балконя.... Tired

# 66
  • Мнения: 541
Здравейте момичета и момче, ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ

Аз пак си се завърнах във Варна. Пак правих обиколка на България  travel, но този път за по малко време пак обиколих всички дестинации. ooooh!- от Варна, София, Благоевград, Пловдив, Бургас и обратно във Варна и това за ден и половина. ooooh!
Но тази сутрин кантара ме възнагради с - 1 кг. Явно е, че пътуванията ми се отразяват свалящо Wink, само аз дето се чувствам като пребита и съм със сенки под очите  #Puppy dog


А я ,СЕГА КАЖЕТЕ НОРМАЛНО ЛИ Е В УДАРНИЯ ПЕРИОД ДА СВАЛЯ САМО 1 КГ :Sad:
да

Желая лек и спорен петък на всички Ви.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 11:03 от Denni

# 67
  • Мнения: 243
               ДОБРО УТРО - ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА - ВЕЩИ  newsm51 БЛАГОДАРЯ за новата темичка, неуморна пчеличка си ни ти!
               Сядам си аз пред компа с чашка кафенце и очите ми   #Shocked МИМЕНСИТКА кво праиш бе градска ша ма побъркаш от сутринта, МАСТЕРЧЕ и ти, имайте милост към самонитИ жени, как Шъ работя сега, в главата ми се вихрят само  ХУБАВИ мисли, работа ЙОК!          Пък тук някой дето вика, че иска нещо дърто, АКЪЛ НЯМА, кой искъ да  аде ОВЧО, като има агнешко, малейййййййййййй що са бъркате бе момичета! ВЕЩИ - СОРИ, ама не аз съм виновната,      те тия малките от сутринта ме подлепиха. ЛЕК ДЕН И ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ СЛАДУРАНКИ!


                                                                                   ФИЛЮДКИ И ГУШКИ НА ВСИЧКИ!!!
                         

# 68
  • Мнения: 1 731
TheNMaster,благодаря за поздрава .Страхотен е.Копнах си го (ако нямаш нищо против) и ще поздравявам приятелки . newsm03 newsm53

# 69
  • Мнения: 145
Ма вий ма Убихти с тез яйца! Shocked
 И аз нямам алергия,или някакъв друг проблем,и много обичам яйца,във всякаква форма,но все гледам да не хапвам повече от едно на ден,по изключение 2-3.Сега ще взема да се отприщя.... :

# 70
  • Мнения: 5 001
Тони  Hug Hug Hug Hug
Какво да имам против бей?!....Ми то т'ва си е стар едновремешен бисер....
Едно време го пишехме в училище на черната дъска но заменяхме изречението с ДА НЕ СЕ ИЗПИТВА ДНЕС  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Малеее що контролни сме забърсали,като ни се ядосат учителите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Филюдчееее получи ли сърцетуп и сърцепляс от протеините,а? Mr. Green....Нищо,това са хубави емоции и се отслабва от тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 63
Svetlat, мерси мила.  Hug И да ти се реванширам http://www.terra.com/addon/img/8ae2b3mario_04p.jpg
miles, Rally and Betty, благодаря ви момичета  Hug не очаквах да съм направила чак такова впечатление.
rali m, НЕ МОЖЕ ПОСТНО, НЕ МОЖЕ! Мръвка си трЕБЕ! Зеленчука е гарнитура на месото!  Peace

# 72
  • софия
  • Мнения: 3 382
ВНИМАВАЙТЕ с яйцата.Не е задължително веднага да се тръшнете от алергия.Ако пък толкова ви се ядът,просто махайте жълтъка. Peace
Ниала,хич не се отприщвай,молим! Laughing

# 73
  • Мнения: 278
Петинка, моля те, аз съм със слабо сърце.  hahaha Направо щях да припадна като го видях. Освен това съм озверяла от глад ...
iv_mikova, прииска ми се да съм лейка. hahaha
Момичета, искам да повдигна пак въпроса с киселите млека. Снощи ядох Верея 0.1 и имаше много гаден вкус. Споделете какво мляко консумирате, което наистина да има вкус на кисело мляко.
Благодаря   bouquet

# 74
  • Мнения: 206
Здравейте отново!
Simple Smile
Спазих препоръките ви и публикувах рецептата за Пилешки пай (П) в специализираната тема.

Знам, че има много вариации на подобни рецепти, дори току що прочетох за тутманика на Стелхен (аз самата правя какви ли не варианти – солени, сладки), но препоръчвам тази поради чистите протеини, които съдържа, както и факта, че може да се консумира на две части – като количество и качество е чудесно за закуска и втора закуска (или първи обяд). Аз се опитвам да се храня четирикратно – 7.30, 11,30, 15,30, 19,30. Времената са ориентировъчни, разбира се, не си зарязвам работните срещи, заради тях.
Simple Smile
След мъничко отварям чантата и ще хапна втората част от пая, заедно с половин домат и половин краставичка (в момента съм на ПЗ дни), но с удоволствие го хапвам и самосиндикално.
Надявам се да съм ви била полезна. Не съм писала рецепти никога, нищо че импровизирам в кухнята, но съвсем нагло се възползвам от вашите. Такова готвене пада с този режим, не е истина...
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт