КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 475
  • 632
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 162
Какво може да се направи в дадени отношения, може ли изобщо да се направи нещо - три чаши, пет пентакли, дама чаши. Три карти за съвет, няма някаква особена подредба. Този път ползвах стандартната колода на Уейт.

            Това ми звучи като "и в радост и в мъка, и в болест и в здраве..." и жената е тази, която основно трябва да крепи и поддържа връзката.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 336
Флам защо не публикуваш събраните тълкувания тук във форума?  Мисля, че на всички ще им е интересно и полезно. Аз смятам да направя същото - да събера всички възможни тълкувания на таро, от където каквото намеря.

# 602
  • Мнения: 64
Здравейте момичета!
Тежичката е много хубава.Аз имам обаче едно питане, дали някой може да хвърли едни карти, за едно мое питане?
С мъжът ни имаме собствен магазин, но при тази криза е трудно.Все още се държим, но ми е интересно какво ще кажат картите, дали нещата ще се подобрят или влошат?Дали да продължаваме или да се отказваме?
Предварително ви благодаря!!!

# 603
  • Мнения: 0
kotkaaa, според мен бизнесът ще потръгне, въпреки че положението сега не изглежда добре.
Картите, които ти се паднаха са 10 Мечове + Императрицата + Императорът.
10 мечове показва, че в момента сте отчаяни и напълно осъзнавате ситуацията с всички нейни рискове и минуси. Въпреки това намирате сили да продължите напред.
Императрицата показва, че е нужно повече време. Неслучайно в някои колоди е изобразена бременна. Това е период, в който събираме идеи, средства и т.н. и той е продължителен.
Императорът показва силата и решителността, които ще са ви нужни. Както и материалната страна на въпроса - бизнеса.

Това е според мен. Нужно е постоянство, ако искате да успеете.  Simple Smile

# 604
  • София
  • Мнения: 162
Флам защо не публикуваш събраните тълкувания тук във форума?  Мисля, че на всички ще им е интересно и полезно. Аз смятам да направя същото - да събера всички възможни тълкувания на таро, от където каквото намеря.

          Aшли, това са около 190 страници... Оставам с впечатление и че на доста хора руския ще им е труден, т.е. половината от файла няма да е много полезен. А и честно казано, понеже съм се занимавала с това преди повече от две години, не ми се занимава в момента. Но ако ти, или някой друг го иска този файл, с удоволствие ще го пусна на мейл, а след това, спокойно може да си качвате тук всичко, което ви се стори полезно.

# 605
  • Мнения: 64
Catherine Legoix, много ти благодаря  bouquet!Не съм човек който лесно се отказва, дано всичко е наред наистина Praynig!

# 606
  • Мнения: 42
flam_e виж каво ми излиза ,когато искам да изпратя писмо до теб''Съобщението не може да бъде изпратено. 'flam_e' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.''
 Flowers Four Leaf Clover Cry

# 607
  • Мнения: 42
днес попаднах на подредба  в която малки и големи аркани са разделени.Метод на Папюс.
от 22 гол.аркани се избират 3 карти-А,Б,В
а от малките четири-1,2,3,4
 А-сегашна ситуация,както изглежда
 Б-развитие
 В-обобщение
 
 малките аркани и техните значения дават по-подробна информация,обрисуващи промените в проблема.
        4
    1А  Б2
        В
        3
==================================================================
а това е друга подредба ,само от големи аркани.''stanislas de guata''
за получаване на текуща информация,при някакво съмнение.
 избират се 4 карти и се поставят като на фигурата.
 горната карта е изборът,''услуга''-означава нещо което е благоприятно за прилагане.
 2-против или предупреждение за опасност.
 3-решението,''съдията''това което трябва да с енаправи.
 4-решението или това което ни казва отговора,сентезът.
 5-същността-тя се получава от сумирането на картите. до 22.пример;2+5+7+0=14
                       а ако е примерно 34 то тогава сумираме 3+4=т и търсим значението на картата която е изчислена.
       3
    1  5   2 
       4

# 608
  • София
  • Мнения: 162
flam_e виж каво ми излиза ,когато искам да изпратя писмо до теб''Съобщението не може да бъде изпратено. 'flam_e' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.''
 Flowers Four Leaf Clover Cry

MAGGI 76, нямам идея защо, но за ЛС тук имам лимит само 3  newsm78 Joy Joy Joy, така че... може да се каже, че за нищо не става  Joy#2gunfire трябва да дебна и да трия, луда работа!
flam_e@abv.bg  - това ми е мейла

# 609
  • Мнения: 7 091
Флейм, нямаш нито една публикация, затова. В някои форуми публикациите не се броят и ти си писала явно само в тях Simple Smile
И аз се опитвам да ти пратя лично.  Peace

# 610
  • София
  • Мнения: 162
Флейм, нямаш нито една публикация, затова. В някои форуми публикациите не се броят и ти си писала явно само в тях Simple Smile
И аз се опитвам да ти пратя лично.  Peace

Tandoori, твоето лично го очаквам аз Simple Smile) Разчистих място за едно съобщение Simple Smile)
Хм... това с публикациите... да взема да направя нещо освен някъде Simple Smile



(готово,  hahaha пуснах едно многоточие някъде, даже не помня къде и вече е ОК!)

# 611
  • Мнения: 1
kotkaaa. ако подредбата е  добре съотнесена с теб
 най- трудното е минало (или минава)  не че ще ви е лесно, но няма да имате  несигурността, в кото сте  момента. бтв смятам,че сте орязали значителна част от важните  за вас еща в бизнеса и сте оставили само това, което върви

# 612
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile,

Нова съм в тарото...

Можете ли да ми разясните следните 2 подредби?:

-> "Има ли все още чувства към мен?"
(Любовно гледане със 7 карти)

7    2
6 1 3
5    4
(5,6,7 -> за човекът, който пита; 2,3,4 -> за човекът, за който се пита; 1 - ситуация)
           
1. 9 мечове
2. 9 пентакли
3. Сила
4. Отшелникът
5. Любовниците
6. Колелото на съдбата
7. 2 Мечове

-> "Какво трябва да се направи, за да се върне любовта между мен и ...?"
(Celtic Cross)
1. Жрецът
2. 9 мечове
3. 4 Пентакли
4. Умереност
5. Смърт
6. Висша жрица
7. Отшелникът
8. 3 чаши
9. Асо жезли
10. Крал на чашите
11. 7 чаши

Много ще съм благодарна ако отговорите!

# 613
  • Мнения: 0
ndanova, Настоящата ситуация - 9 мечове: Т.е. не виждаш изход, самообвиняваш се. Нямаш вяра, нямаш надежда.
Неговите карти: Човекът е имал голямо желание да има сериозна връзка с теб. Имал е планове да сте заедно. Да започне нов, по-светъл етап от живота си. Но в момента се е отдръпнал. Страни от теб, обмисля нещата. Може би се чуди как да постъпи спрямо теб.
Твоите карти: По това което виждам, мисля че ти стопираш развитието на вашата връзка. много се колебаеш. Много премисляш. Не знам...може би си мислиш, че не му е сега времето...но по този начин спираш връзката.
Аз това виждам, дано не съм те объркала с тълкуването.  Simple Smile

P.S. За келтския кръст, виждам, че имаш 11 позиции. Някоя карта добълнително ли изтегли? Все пак напиши значенията на позициите, защото има няколко вида келтски кръстове.


# 614
  • Мнения: 0
ndanova, Настоящата ситуация - 9 мечове: Т.е. не виждаш изход, самообвиняваш се. Нямаш вяра, нямаш надежда.
Неговите карти: Човекът е имал голямо желание да има сериозна връзка с теб. Имал е планове да сте заедно. Да започне нов, по-светъл етап от живота си. Но в момента се е отдръпнал. Страни от теб, обмисля нещата. Може би се чуди как да постъпи спрямо теб.
Твоите карти: По това което виждам, мисля че ти стопираш развитието на вашата връзка. много се колебаеш. Много премисляш. Не знам...може би си мислиш, че не му е сега времето...но по този начин спираш връзката.
Аз това виждам, дано не съм те объркала с тълкуването.  Simple Smile

P.S. За келтския кръст, виждам, че имаш 11 позиции. Някоя карта добълнително ли изтегли? Все пак напиши значенията на позициите, защото има няколко вида келтски кръстове.




Здравей Simple Smile,

Благодаря за отговора. Права си за неговите карти и затова, че отношението беше много сериозно. За мойте - аз не стопирам нещата, просто има странично влияние и той ми каза, че бил охладнял, но не била вината в мен.

Позициите за келтския кръст са следните (с 11 карти е това, което аз направих ->така го видях в tarot.com)
           11
    6     10
52137 9
    4     8

Ето и какво всяка позиция означава, като срещу всяка съм написала какво съм изтеглила (от първият ми пост)
1.Love & Me -> Жрецът
2.Situation -> 9 Мечове
3.Challenges-> 4 Пентакли
4.Background-> Умереност
5.Recent Past-> Смърт
6.Higher Power-> Висша жрица
7.Near Future-> Отшелникът
8.Issues-> 3 Чаши
9.The Loved One-> Асо жезли
10.Love Advice-> Крал на чашите
11.Long-term Potential-> 7 чаши

Ще съм благодарна ако изразиш мнението си Catherine Legoix! Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 22:28 от ndanova

Общи условия

Активация на акаунт