КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 475
  • 632
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
ndanova, аз съм начинаеща. Сега се уча...може и да те подведа, така че не ми вярвай на 100%.  Laughing
Ситуацията в момента - 9 Мечове се повтаря с предната подредба
1.Love & Me -> Жрецът - Това го разбирам, че се надяваш на сериозна връзка с въпросния човек...брак може би.
3.Challenges-> 4 Пентакли - Тук отново виждам зацикляне. Страх от промени, вкопчване в това което вече имаме. Страх, че ако предприемем нещо, ще изгубим вече постигнатото.
В миналото е имало голяма, значителна промяна, съпроводена от много обмисляне. Пак е трябвало някой нещо да избира.
Отшелникът + 3 Чаши...Отшелникът пак се повтаря. Отдалечени сте, той обмисля нещата, както вече казах, но 3 Чаши показва подобрение. Дори и за кратко отношенията ви ще се оправят.
Асо Жезли за него показва, че той има желанието и енергията да се съберете. Просто в момента не знам защо се е отдръпнал. Нещо го смущава. Дали не са твоите действия?
Понеже въпросът ти е "Какво трябва да се направи, за да се върне любовта между мен и ...?" , мисля, че трябва да му покажеш чувствата си към него. Не знам как стоят нещата между вас, но щом се е отдръпнал може би не е сигурен в теб. Крал Чаши говори за романтични чувства. 7 чаши може би са твоите очаквания...или илюзии.
Той според мен е имал чувства към теб преди. Покажи му, че искаш да се съберете и, че може да ти вярва.
Успех, дано да се оправят нещата!  Hug

# 616
  • Мнения: 1
Catherine Legoix , тълкуването ти ми допада Hug бох добавила, че дамата иам илщзии, но ще има и шанс в бъдеще, в който мож да покаже чувстватат си- много е важно да го познае, когато го види ( защото е възможо да ен повярва) и да сотане в илюзорния свят  на 7  чаши;  с момчето имат  отношения, но топлината липсва и освен товас ис мисл,че той е ресхил да се замисли за нещата и може би да избира  в тази връзка има и друг човек ( жена )
 чудя се дали той не  е обвързан по някакъв начин, но това щ его каже ndanova?

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 09:58 от Вятър

# 617
  • Мнения: 0
Вятър, Старая се..  Simple Smile
Това, което ти го казваш (за другата жена и липсата на чувства) и аз си го помислих, но не го видях на практика в картите и реших да не го казвам.
Да видим ndanova какво ще каже, че ми е интересно.  Grinning

# 618
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile

Взаймни чувства имаше.Да кажем, че имаше много силна любов.
От въпросът ми се разбира, че явно в момента има проблем и няма взаимност Simple Smile
Да, има друга жена, но тя е от преди...нещата са по-сложни.

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 14:48 от ndanova

# 619
  • Мнения: 7 091
Флейм, опитвам се да ти пратя лично, но пак ти се е изчерпил лимита.  Peace Аз мисля, че трябва да имаш поне 100 мнения, за да имаш повече от 10 бележки.

Момичета, една приятелка ме помоли да и хвърля карти дали ще забременее до края на годината.
Падна се това:
1. Жрецът
2.Колесницата
3. Асо чаши
Подредбата е отговор, коментар, съвет, колодата е Друиди и Уикка.

Понеже съм пристрастна, искам да чуя и външно мнение, после ще пусна и моето тълкувание.

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 03:26 от Tandoori

# 620
  • Мнения: 0
Tandoori, хубави са картите. Явно, че приятелката ти има голямо желание да забременее. Но аз не виждам това да стане до 1 година.
Все пак мисля, че до 2 години някъде ще си има детенце.  stork-boy newsm32

# 621
  • София
  • Мнения: 162


         За мен тези карти имат излъчване на ...победа, достигната цел, триумф, т.е. би трябвало отговорът да е Да.
         ЗАщо обаче не се е паднала  примерно се питам? Империатрицата за мен е лесна бременност и затова:
         Приятелката ти да не би да има проблеми и лекар, мъж да й помага в тази насока?  Другото, което ми хрумва във връзка с Жреца е просто намиране на решение, но пак означава, че някакъв проблем е имало и затова се търси решение. Колесницата за мен  е като овладяни и насочени в правилната посока енергии. Изобщо двойката Жрецът - Колесницата ми изглежда като огромна сила и мощ работещи в наша полза. И във всеки случай картите ми изглеждат много положителни!
         А съветът да се наслаждава на хубавите чувствата и емоциите, които предизвиква една такава новина, да я приеме с голяма радост и без колебания.
         Tandoori , към тези карти има много хубава книга. Не е пред мен, но ако я имаш - Асото чаши - няма ли и значение на зачатие...?

# 622
  • Мнения: 7 091
Izvinete za latinicata, ot vchera imam problemi i ne moga da instaliram kirilica vse oshte.

Flame, Caterine, blagodarja vi za tulkuvaneto!  
Moeto useshtane za kartite beshe dosta shodno, no njakak si njamah vjara da i otgovorja na vuprosa, zashtoto sum pristrastna kum situaciata i. Nakratko, momicheto hem iska da zabremenee, hem ne e suvsem sigurna, ce e podhodjashtia moment. Muja i e protiv i iska da izchakat i tja zatova se chudi kakvo da pravi- dali da nastojava za bebe ili da ostavi neshtata da se sluchat ot samosebe si, kogato im e vremeto.

Flame, knigata e razkoshna naistina, a specialno zaradi kartata na imperiatricata si kupih cqlata koloda  Laughing! Za Asoto chashi pishe za nachalo, za vruzki, za brak, no za bebeta nishto ne pishe. Az zatova se i zachudih, no po princip i az ja tulkuvam kato polojitelna karta.

Tova, koeto az si misleh za kolesnicata- moje bi e njakakuv balans m/u tova kakvo iska tja i tova, kakvo shte se sluchi? Ili moje bi tja shte napravi njakakuv kompromis sus supruga si i she vzemat njakakvo reshenie, koeto shte gi zadovoljava i dvamata ( pulnata chasha?)?  newsm78

Mislja si na glas Simple Smile

# 623
  • Варна
  • Мнения: 336
Тандори, Флам кажете за кои колоди говорите? И за коя книга?

# 624
  • София
  • Мнения: 162
        Tandoori, като каза сега, че мъжът и не е убеден, че е добра идея, като се загледам в картите, наистина все едно мъжът е черния кон, а асото чаши - белия, а жената успява да намести всичките тези енергии в синхрон.   
         Защо обаче задавате въпрос ДАЛИ ЩЕ забременее, а не ДОБРА ИДЕЯ ли е да забременее? Защо не попитате дали сега е добър момент за това? След твоите разяснения, аз си мисля, че просто въпросът не е бил най-подходящия.



        Ашли, Tandoori е написала още във въпроса си, че ползва Друиди и Уика. Говорим за тях и книгата към тях.

# 625
  • Мнения: 7 091
        Tandoori, като каза сега, че мъжът и не е убеден, че е добра идея, като се загледам в картите, наистина все едно мъжът е черния кон, а асото чаши - белия, а жената успява да намести всичките тези енергии в синхрон.   
         Защо обаче задавате въпрос ДАЛИ ЩЕ забременее, а не ДОБРА ИДЕЯ ли е да забременее? Защо не попитате дали сега е добър момент за това? След твоите разяснения, аз си мисля, че просто въпросът не е бил най-подходящия.

Flame,  ние питахме после и за това, но тя някакси се надява " просто да се случи", защото все едно не иска да поеме отговорност за решението и затова питахме дали ще и се случи до края на годината. Както се казва, хем и се иска, хем не и стиска малко работата, ама са сладури и двамата, какво да ги правиш, разбирам им притесненията.  Grinning

# 626
  • Мнения: 1
Tandoori, хубави са картите. Явно, че приятелката ти има голямо желание да забременее. Но аз не виждам това да стане до 1 година.
че ще, ще, но и аз споделям  меннието поне за периода  до края на годината

 колесницата  при моят опит  не да ва овладяване на сутуацията  енйният застой до някаква степен
 хмхм от гедна точка на съчетание ми е странно колесницата с асо чаши ( тук то е равно на императрицата- символиката е ясна най- мако отнесена към християнството)

често  казано  чаши  въобще не дават категоричен отговор....тук изглегдат съвсем ясни като послание ( но аз лично не сврзвам много добре  историята - нещо липсва?)

# 627
  • Мнения: 307
Здравейте,
Вече почти цяла година имам Таро на на Уейт, но "бързам бавно" в практиката и не се включвах в тълкуванията и коментарите - до сега  Simple Smile Тук,в темата,присъствето ми е основно като читател, но въпроса на Tandoori  и изтеглените карти, ме провокираха да отговоря.

Според мен, бременността ще е факт (за периода от време не мога да кажа). Тази бременност,ще е "дар свише", независимо дали родителите са готови за нея. Една душа е готова да дойде чрез тях. Но, като цяло картите ме карат да мисля, че мъжът ще я изненада с готовността си да носи отговорност, да се справи със ситуацията...изобщо да се държи като МЪЖ (в хубавия смисъл).

Следващите думи,които ще напиша, ме изненадват и самата мен,но...може това да не е мъжа,който е до нея в момента

Tandoori, може би трябва да се изтеглят още карти по-въпроса. Тези са много силни и съдбовни.
Пак да кажа, че това е мое виждане за картите.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 17:19 от ЛуАн

# 628
  • Мнения: 7 091
Вятър, ЛуАн, благодаря ви за коментарите. Не мисля, че не са един за друг обаче, защото са си правени като по калъп направо Simple Smile
Вятър не знам какво може да липсва....Всъщност той мъжът и не е против имането на деца, а се притеснява как ще се оправят финасново, малко им е сложна ситуацията там, та напълно разбирам и неговите притеснения, дори може да се каже, че и той иска дете, но се страхува дали ще могат да се справят с парите.

Аз и прочетох вашите коментари, като я гледам може и да не изчака да и се падне от тотото  Laughing Беше много доволна със себе си мацката  Joy

# 629
  • Мнения: 307
Tandoori , ще кажеш как се развиват събитията там Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт