Клюки (щастлива тъжна днес)

  • 16 569
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 443
Да ви разкажа след първото си излизане сама. Та случи се миналата седмица. Излязох с приятели (силно казано, все още - по скоро познатИ). Чувствах се много много зле в началото. На моменти ми се ревеше. Все едно че не бях на мястото си (при детето) и предавах някого. С една дума - не ми стана по-добре. Върнах се към 12 часа - БНД ме чакаше- не неше заспал - каза ми - има малко мусака в хладилника. Аз нищо не му отговорих и си легнах. Това ми беше първото излизане. Ясно е, че не съм готова. Просто исках да му покажа, че мога и аз да си имам личен живот и че ще се оправя без него, когато реши да излезе.
newsm78
Toва,че си излязла сама без него не е фактор,по които да съдиш дали си готова за раздяла.
Ако твърдо си решила да се разделиш с него,по-добре погледни финансовата част,а не социалната.
Социални контакти винаги можеш да си създадеш.Но тази игра на котка и мишка и показността :"Виж ме,мога да изляза без теб" според мен не отива на зрели хора.

# 181
  • Мнения: 256
Пате, права си. Аз пък предпочитам да не излизам в такива компании, където само да ми се реве, да си спомням нещо с всяка песен, а да се правя, че ми е добре. Това само би ме измъчвало мен, а на БНД-то, най-вероятно няма да му дреме грам. Затова по-добре навън с някоя добра приятелка/приятел или дори вкъщи на чаша кафе, но спокойна, че има някой до мен. Въпреки, че като се замисля всеки път щом ми е куцо правя нещо за себе си: маникюр, прическа, козметик... Малко пари, много удоволствия!

П. С. ДНЕС БЯХ НА ПЛАЖ!!!  Открих сезона тази година! Морето е страхотно!

# 182
  • Мнения: 6 443

П. С. ДНЕС БЯХ НА ПЛАЖ!!!  Открих сезона тази година! Морето е страхотно!
Завид,завид!  Heart Eyes

# 183
морг,
звънни ми един телефон, че дребния пак ми е разчистил паметта.
ама спешно, моля!

# 184
  • Мнения: 6 443
Споделям,че разбрах какво е горчилката в устата,за която ми говорихте.
Горчилка,не носталгия и тъга,а истинска горчивина.

# 185
  • Мнения: 1 226
А аз, че вече се кефя на самотата ни с бебка  Peace

# 186
  • Мнения: 256
Уф, да се радвам ли да, плача ли не знам? Разчуствах се днес. Бях на разходка с бръмбъра и на пейката до нас седи един татко с дъщеричката си. Малката тръгнанещо да рисува по земята и поиска татко й да й помогне. Той, човека какво надраска така и не се разбра, а малката се развика, че предпочитала да е с Христо (който в последствие се разбра, че е новото гадже на мама). Таткото се попросълзи лекичко. Аз също почти... Да, така им се пада, но е кофти, много кофти май и за тях...


# 187
  • Мнения: 1 226
Ами кой, каквото си е направил. Тъжно наистина, но това са нещата от живота.

# 188
  • Мнения: 6 443
Споделям,че се чувствам все по-добре...

# 189
  • Мнения: 2 501
Споделям,че се чувствам все по-добре...

Дай боже, всекиму!
Аз пък уж излизам от нелека емоционална криза, ама ми е едно такова...сякаш имам предчувствие, че ще се случи нещо лошо...сякаш не съм в състояние да мисля за нищо, освен за този наболял проблем newsm78

# 190
  • Мнения: 6 443
Споделям,че се чувствам все по-добре...

Дай боже, всекиму!
Аз пък уж излизам от нелека емоционална криза, ама ми е едно такова...сякаш имам предчувствие, че ще се случи нещо лошо...сякаш не съм в състояние да мисля за нищо, освен за този наболял проблем newsm78
Недейте така!
Стига с тези предчувствия.Понякога наистина вярвам,че сами предизвикваме нещастието!
Елизабет,горе главата!Аз съм ден за ден.Един ден тъгувам,яд ме е,друг ден се радвам на спокойствието си.
 Hug Hug Hug

# 191
  • Мнения: 172
хайде и аз да се разпиша тук...от 3 месеца откакто се разделих с мъжа ми...от 2 търся работа иднес ми се обадиха най-накрая в понеделник да отида да си подпиша договора...май ще почвам вече..Радвам се...ще мога да се измъкна от кризата в която сега се намирам.

# 192
  • Мнения: 6 443
хайде и аз да се разпиша тук...от 3 месеца откакто се разделих с мъжа ми...от 2 търся работа иднес ми се обадиха най-накрая в понеделник да отида да си подпиша договора...май ще почвам вече..Радвам се...ще мога да се измъкна от кризата в която сега се намирам.
Hug Hug Hug
Браво на теб!
Аз края на лятото ще търся работа,защото ще сменяме града,но от сега не ми се мисли какво ще е....

Иначе аз от сутринта съм кълбо от нерви.Добре,че ми е забавна работата,за да се разсея малко.

# 193
  • Мнения: 63
А аз не знам какво да очаквам от БНД за събота и неделя - обикновено това са най-тежките дни защото тогава се засичаме по-често. надявам се да е в добро настроение, да не пуфти толкова много и да не ме обижда....

# 194
  • Мнения: 172
Напоследък толкова лоши работи ми се струпаха на главата,че съм станала Тома неверни.Хората ми се обадиха да ми кажат да отида в понеделник да подпиша договора,а аз ги питам "Това означава ли,че съм одобрена"....и все още не мога да повярвам..и все още не смея да се зарадвам-все си мисля,че ще стане нещо и пак ...ще се размина от дългоочакваната работа/щастие/
А аз не знам какво да очаквам от БНД за събота и неделя - обикновено това са най-тежките дни защото тогава се засичаме по-често. надявам се да е в добро настроение, да не пуфти толкова много и да не ме обижда....
и аз преди най мразех неделите-само тогава мъжа ми почиваше и...натоварваше най-много.Сега съм много по-добре в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт