Клюки (щастлива тъжна днес)

  • 16 571
  • 227
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 390
Момичета, минавам да ви пожелая щастлив и безоблачен уикенд!
Аз ще поработвам.Утре отивам във В. Търново по работа, което няма да е толкова зле  Mr. Green, но май ще е напрегнато. Rolling Eyes
На 24-ти май за мен си е работен ден, както винаги... Shocked
Ще очаквам 25-ти с нетърпение да си почина, че седмицата беше  ooooh!
По-малко се ядосвайте и не позволявайте на разни елементи да вгорчават и без това горчивия живот.Иде лятооооооооо   bigdance2  grinning039

# 196
  • Мнения: 613
По-малко се ядосвайте и не позволявайте на разни елементи да вгорчават и без това горчивия живот....

Еххх, Tania, ако знаеш колко навреме прочетох това  Cry А съвсем наскоро в някаква тема споделях колко силна съм станала  Cry

Не мога да разбера, държа се за големите неща и гледам уж философски, а понякога се появяват някакви малки нещица, които изведнъж правят всичко на пух и прах.....Добре, че е временно...



# 197
  • Мнения: 390
По-малко се ядосвайте и не позволявайте на разни елементи да вгорчават и без това горчивия живот....

Еххх, Tania, ако знаеш колко навреме прочетох това  Cry А съвсем наскоро в някаква тема споделях колко силна съм станала  Cry

Не мога да разбера, държа се за големите неща и гледам уж философски, а понякога се появяват някакви малки нещица, които изведнъж правят всичко на пух и прах.....Добре, че е временно...





Знам, Зуки, така е, защото сме хора.Понякога не искам да съм силна.Искам някой да се грижи за мен, да ме прегърне и да каже, че всичко ще бъде наред, да не се притеснявам  Rolling EyesНо бързо идвам на себе си  Laughing
Малките нещица се забравят и остават големите.Радостта от постигнатото и успеха на децата ни.Ние имаме стимул, не забравяйте, имаме смисъл! Hug

# 198
  • Мнения: 172
Знам, Зуки, така е, защото сме хора.Понякога не искам да съм силна.Искам някой да се грижи за мен, да ме прегърне и да каже, че всичко ще бъде наред, да не се притеснявам  Rolling EyesНо бързо идвам на себе си  Laughing
Малките нещица се забравят и остават големите.Радостта от постигнатото и успеха на децата ни.Ние имаме стимул, не забравяйте, имаме смисъл! Hug
Точно сега имам най-много нужда от това.Искам да знам,че има някой до мен,който да ме гушка,да се грижи за мен и да ме разбира-а всички си мислят и предлагат единствено и само материално подкрепа.А относно малките неща-точно те ми правят впечатление в момента...за съжаление

# 199
  • Мнения: 390
Честит празник, мили мами!Днес е светъл ден.И не е семеен празник, та ние да се чувстваме сами. Mr. Green
Изведете децата на разходка, почерпете ги сладолед, сок.
Това, че сме сами има и своите положителни страни.Засега сме принудени да мислим така  Laughing
Занапред ще се надяваме да се появи и нашият принц  Praynig , макар че нещо принцовете са дефицит  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 390


Това е от мен! Hug

# 201
  • Мнения: 1 023

а байраче bg?!

 Grinning

# 202
  • София
  • Мнения: 8 348
ние нащо го бодваме на балконя

цел ден ми са спи
детето ме тормози с пубертетски номера
ши са отказвам

# 203
  • Мнения: 6 443
ние нащо го бодваме на балконя

цел ден ми са спи
детето ме тормози с пубертетски номера
ши са отказвам
От кого?  Laughing

# 204
  • София
  • Мнения: 8 348
от менси
ши са сменям с някоя друга
дето си седи вкъщи и се чуди на козметик или на фризьор да иде
или на педикюр
и с домашна помощница
и с либовник с низемни красоти
и тетака

# 205
  • Мнения: 6 443
от менси
ши са сменям с някоя друга
дето си седи вкъщи и се чуди на козметик или на фризьор да иде
или на педикюр
и с домашна помощница
и с либовник с низемни красоти
и тетака
Ей,да ти завиди човек!  Hug(най-много за либовника  Whistling)
Какво се оплакваш?  Laughing

В този ред на мисли скоро ми споменаха,че ще си остана сама до края на живота.
Жени с деца никой не харесвал.
Нека ми. Crossing Arms

# 206
  • София
  • Мнения: 17 348
от менси
ши са сменям с някоя друга
дето си седи вкъщи и се чуди на козметик или на фризьор да иде
или на педикюр
и с домашна помощница
и с либовник с низемни красоти
и тетака

Каке, говори за две

# 207
  • София
  • Мнения: 8 348
Пате, те и на мен така ми разправяха
и аз, за да докажа че са в грешка си намерих гаже
дето ме зе съсе детето
после още едно
и после още едно
та си поживях няколко години след развода
после ми писна и са чакам Мъжа
ма те вече са заети тия

# 208
  • Мнения: 1 507
Днес ми е едно такова щастливо и усмихнато без основателна причина Sunglasses
В детската градина подготвят тържество - утре ще видим какви са ги сътворили. И още от вратата, влизайки да оставям барбаронката, се усеща вълнение. Малчовците фърчат наляво-надясно и подскачат нетърпеливо.
Освен това ще видя приятели, с които си правим сбирки само веднъж в годината и сега му е периода за 2009-та.
Една приятелка се жени скоро... Simple Smile
А пък и е толкова слънчево и лятно днес Sunglasses

# 209
  • Мнения: 1 317
Май и аз да се разпиша тук, че ми е тегаво сама.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт