Юлските деца посрещат с радост пролетта!

  • 10 072
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Жената идва навреме даже по рано,оставях ги за по една цигара вчера,не съм и давала да ги храни,не реваха.
Ками колко ти излезна почистването?Коя фирма?Какво освен прозорците канапето и килимите?
Вики какво представляваха апартаментите две стаи или?Пари?

# 256
  • Мнения: 329
Майче  Hug.
Ива, дано жената е стриктна и да се харесате  PeaceАз работя в тази ф-ма.Чистят с машини на Керхер.Всичко е на квадратура, само че има минимална цена 80.00лв, демек ако ги викнеш само за прозорци ,калкулацията няма да е 80лв ,но толкова ще ти вземат.На мен ми беше подарък  Peace

# 257
  • София
  • Мнения: 3 524
здравейте
майче, егати кошмара, ама защо е паднла този буркан не разбрах? оф настръхвам направо Crazy
иве, браво за жената, дано да се разбирате а те да не плачкат от нея и да я харесват Hug
ммм ами, много добре ми звучи офертата Grinning
мими, искам и ааааааааз ваксинаааа Laughing е, сега, ако е възможно. ако не е, няма да препирям Hug
коки е с ларингит (официално) иначе си имаше отще докато пиеше АБ-а за ангината, ама педи нещо го пренебрегна. та сега пие аериус сироп или нещо такова и капки за в носа тобрадекс. и са вкъщи с тати и се глезят.

аз вчера имах кошмарен и силно мигренозен ден, но накрая му бях на масаж и се почувствах бял човек.  Mr. Green  масажа ( и днес имам час) ми е подарък още за РД ама нямаше все време да отида и добре че си записах часа за вчера, би ме било яд да пропусна. супер беше- вчера с ароматни масла, днес е шоколадов bowuu

# 258
  • Мнения: 766
Ками мерси за инфото  Peace
Колебаехме се между Керхер и Зелмер, но май ще си взема Керхера пък малко по-нататък за парогенератора съм си си наумила  Wink
Аз да ви се оплача - вкъщи е малък ужас  Tired Ина се тръшка за всяко нещо  ooooh! Ама то са ревове, драми, че и до истерия стига -  направо не ми издържат нервите. И това е от 3-4 дни насам. Както си играе изведнъж започва да хвърля, да удря, да реве  Rolling Eyes Идея си нямам какво и става  newsm78 Питам я нещо дали я боли, но тя нищо не казва  Rolling Eyes Направо незнам вече какво да правя  Sad

# 259
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Веси, можеш ли да й огледаш устата за никнещи кътници?
Ели, браво за масажите. И аз искам  Grinning

# 260
  • София
  • Мнения: 3 524
ох мимиии, чудно беше снощи, ама каквато съм все напред назад, да ти кажа, трябва или някой да ти го подари или заедно с това и да те заведе до там и така Simple Smile
те ми дадоха и нов каталог ама де го денах не помня
ето това им е линк към сайта:
http://www.beautymedspa.com/body_massage.html
моите се водят Ароматни масажи и са:
1. Масаж с етерични масла от екзотични цветя
2. Релаксиращ шоколадов масаж
ммммм Crazy

# 261
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели кеф а?
Веси за парочистачка ли говориш,аз имам на сименс не си взимай,чистенето е с часове че слагаш вода после за 10 мин свършва ама трябва да чакаш да изтине и тн.
Ками не искам само за прозорците ами цялата къща,но не искам с препарати силни да чистят имали такава оферта.Пусни ми на лични а и може ли събота и неделя?

# 262
  • Мнения: 766
elpet черна завист ме гризе  Flutter Страхотен подарък е това - де да имах време да го направя и аз /тук отронвам тежка въздишка Wink/
Томасе гледах за зъбки, но не видях да е нещо подуто  newsm78 А колко зъба трябва да имат, аз пак съм невежа  Embarassed
Иве с две думи ме отказа за парочистачката  Peace Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 3 414
Веси забравих да ти кажа ние имаме обикновена прахосмукачка зелмер Орион и си купихме турбо четка е родих се.Няма троха и косъмче и много лесно чисти приставката а почистващата мощност е 1500 което е най важното за тези уреди.

# 264
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Веси, трябва да има 20 зъба - 8 резци, 4 кучешки, 4 предкътника, 4 кътника. Избиват до към 2,5год. При Лина избиха последните 19 и 20 зъб кътници на 3,5год.

Бяхме с Кати на разходка и поиграхме с други фъстъци като нея в ДГ до нас, но охраната дойде и ни изгони. Не можело там да играят. Но Кати отказа да се прибере и си взехме сладолед, та склони. Сега и двете се борим за лъжицата  Laughing

# 265
  • Мнения: 384
Ние бяхме в Западния парк и съм възхитена,толкова просторно,спокойно,тихо,приятно.На децата много им хареса,Никола спа 2 часа после в количката.Много му е пораснала косата.Опитахме да го подстрижем,но като ревна,взе да се мята и така ще правим втори опита уикенда.Ето малко снимки от там.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337069&pid=11356300

# 266
  • София
  • Мнения: 3 524
весинко, нема да се ядосваш, има пакети за двама, що не си подарите по 1 масаж за двамцата? Hug
аз довърших терапията си за днес- имаше частично намаление 30% в бенетон и ходих да понапазарувам детски нещица за скорошни РД, а пък ми беше крайно време и
да си купя ризка и си взех една уникална е просто, от orsay-то в мола  и тааакааа  : Sunglasses Mr. Green

янче допсивам че видях снимките- никола е мнгоо порастнал и много му отива с тази косичка Hug Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 766
Еленко ти направо говориш за война  Joy да замъкна Бисер на масаж, ако се случи ще черпя направо  Mr. Green
Честити ти покупки  Hug
Яна това ми едно от любимите места в Западен парк  Grinning Много е хубаво там особено през седмицата, като няма много хора  Peace
А Никола наистина е много пораснал  Heart Eyes
Мими мерси за информацията - ще броя зъбки довечера  Peace
Аз малко на чат го обърнах  Embarassed

# 268
  • София,
  • Мнения: 4 267
Момичета аз днес ходих на зъболекар и сега стягам багажа, Sick леле ако знаете колко е много как ли ще го съберем в колата и идея си нямам. newsm78 Утре живи и здрави тръгваме на обяд като се наобядват децата. Hug
ТОмасе, за сега ще го оставим това с ваксината като се върнем от почивката ставали?  ooooh!

# 269
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Дани, става. Може ли да ми дадеш твой тел на ЛС?

Яна, личи си хубавото настроение  Grinning А от снимките тази ми хареса страшно много http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11356323

Общи условия

Активация на акаунт