Юлските деца посрещат с радост пролетта!

  • 10 067
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 910
Добро утро!
при нас пък валя и сега е едно мрачно и мокро, ужас, пък няма и къде да заведеш детето да поиграе
Дани,весело изкарване.
Яна, Никола е много сладък.
Ками, честита прическа.
Ели, честита ризка да си я носиш със здраве.
Иве, успех с новата жена.
Донси, хубави са и вашите снимки.
лек ден! Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 568
Ехе, и аз се мернах по това време в темата ама бързо изчезнах, че страшно ми се спеше. Е, пак съм на линия.  Mr. Green Майче, ти верно преди първи петли...  Flutter
Ще използам да поработя, че Ири още спи.  Wink

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 234
Добро утро, то някой доста ранобудни, пък аз общо взето се успивам за работа от както смениха времето  Embarassed
Тука един дъъъжд, едно мокро, гадна работа, ама нищо, по добре така че целия център е разкопан и полагат нови тръби и ремонтират улиците и е отврат. Поне няма да е прашно.  ooooh!

Вики баткото е на 11 години. Като си помисля е ужасно малък, но той за мен винаги ще е малък. Първата ми реакция беше да се попитам на глас "И сега какво да му кажа?" Гадна работа. Все съм знаела че ще стигнем и до този момент, но като стигнеш не знаеш как да постъпиш. Определено постъпих като майка, каквато детето не е виждало (на фона на непрекъснатите магарии и моето непрекъснато мърморене и викане...). Иначе ме пита "и сега какво, загазих ли". Обясних му, говорих му, и все към наркотиците накланям темата, щото и аз изпитвам панически страх да не се подхлъзне в тази посока. Уф ама то това младото поколение съвсем рано искат да опитат от живота. Що не ходят да играят ми се занимават с такива работи  ooooh!

Айде стига съм досаждала, ще имитирам работа  Embarassed

# 288
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт