Юлските деца посрещат с радост пролетта!

  • 10 073
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна много е готин Hug
Ели продължаваш,не се засрами и ризки си купуваш Laughing със здраве да си я носиш

# 271
  • Мнения: 329
 wavey как сте??
Днес ходих на фризьор , мислех и до банката да мина да си звадя Виза електрон заради Ларедута,ама нещо ме домързя и се препичахме със сестра ми на едно кафе в квартала  Laughing
Ели, честити покупки и скорошно оздравяване на Коки  Hug
Иве ,пускам ти сайта ни ,ако имаш въпроси ще звъннеш по телефона, ще оставя и моят телефон за всеки случай, но мацките са учтиви и всичко ще ти обяснят  Peace
Яна, страхотни снимки, Никола е много чаровен ,мисля че много му отива дългата коса Heart Eyes
Дани, много весело изкарване  Hug

# 272
  • София,
  • Мнения: 4 267
wavey как сте??
Яна, страхотни снимки, Никола е много чаровен ,мисля че много му отива дългата коса Heart Eyes
Дани, много весело изкарване  Hug

 smile3521 ДА и аз така мисля, ама одеве забравих да го напиша newsm78
КАми мерси, после ще пускам снимки. Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 3 524
иве  Laughing мерсиииии  bowuu
ками завидях ти за препеченото кафенце и за фризьора, ама благородно де  Laughing Hug
дунди, весело и хубаво изкарване
веси, ще го излъжеме бре, няма да му казваме къде ще ходи  Laughing

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
 Hug
хелооооу пиша с едната ръка че с другата подпирам едно дупееее.
наща къща е добрееее, батито замина на село и сега кеееееф компа свободен. иначе да се оплача, намерих цигари в якето му Shocked оправданието беше че ги потребявал само по една две на седмица  Rolling Eyes олееее какво ме чака  ooooh! дано не се подлъже по наркотиците поне.
Адашко, масажчета, а? Ама как ти завиждам.
Айде стига съм злоупотребявала, до после.

# 275
  • Мнения: 4 300
Айка, не съм питала още за Превенар-а, живот и здраве в петък ще ходим при педиатъра и тогава ще разуча.
Там-там, и аз имам Зелмер. Главното й достойнство е цената ( не че чисти лошо, определено Рейнбоу е по добра обаче). Но на мен Рейнбоу и КЕрхер ми идват прекалено скъпи за ежедневно почистване, предпочитам по евтина прахосмукачка+ фирма два пъти годишно за пране и толкова. И без това прекалена стерилност не е полезна  Mr. Green А като имаш предвид, че в хола ни килимът е бял...
Имам и още една Самсунг, а и от доста време се каня на робот. Изобщо като се чета имам половината от предлаганите на пазара стоки Embarassed точно в неделя спорихме с мъжа ми, че сме прекалено консуматорски ориентирани.
Иначе и аз ходя в Бютимедспа- до Исул- но на козметик.

Днес цял ден обикалям като празна манерка- е, почти празна, щото мъкна и Никсъна с мен. Снощи бях на поредния АГ преглед, а днес ходих да нося пробите за изследване на ЧПВ на едно място, за МБ и цитонамазка- на друго. Добре поне, че всичко се поема от частната осигуровка. ПРедния път ме домързя да проуча нещата и се изръсих трицифрена сума, а сега се оказа, че ми поема всичко. Остава да проуча и зъболекарските услуги. Имам чувството, че докато се излекувам от долния край се развалям от горния Confused. Не знам , остарявам ли, имунитета ми ли се е разбил, какво ли, но определено се чувствам зле.

# 276
  • Мнения: 389
Привет!  Hug
Да се не нарадва 4овек на това хубаво време. Обиколих по центъра с Марти ,купих му обувки,после до сега в на6ия парк.На това дете как му расте крака направо се пла6а,есента бе6е 20 м=номер,сега е 24  Shocked А как ми се тръ6ка ,не знам до къде 6те го докараме...
шушоната ,спокойно ,по-добре не му обръ6тай внимание.Аз пу6а от 7-8 клас  Embarassed ,ама на6те не са ми правили проблем .Вси4ко си е до 4овек за другото ,пробвала съм какво ли не,ама си останах само с пробата ...

# 277
  • sf
  • Мнения: 10 210
Шушоната, на колко е баткото?
Не мисля,че необръщането на внимание е удачно обаче. По-скоро спокойно трябва да му се поговори за вредата. Даже бих му пуснала някои снимки и сайтове за по-реалистично.

# 278
  • Мнения: 384
шушона и на брат ми така му намериха цигари като беше в 6-ти клас.Той още пуши,но тогава му помогна вуйчо ми.Трябва ти човек,който е по страни от семейството и да е авторитет за момчето ти.Да поговори с него.Успех и пиши,че и нас ни чака това.
Веси,айде да си ударим среща там някой път тогава де!И с който иска да се видим някой път в Западния.
Ели,и аз ти завидях за процедурите!Както се казва ''дай боже всекиму''.  Peace

# 279
  • София
  • Мнения: 3 414
Хриси кой викаш да чисти и колко пари ти взимат?

# 280
  • USA
  • Мнения: 559
За пушенето и аз мисля, че трябва да се говори и да се обяснява. Не може да оставите така нещата.

# 281
  • Мнения: 1 098
Привет и от нас!
Ние също изкарахме в парка до 19.30. Дели беше невероятно щастлив. Тичаше от пясъчника на парзалката и после на люлките Laughing Едно момиче без да ни познава направи коментар, че е като ракета  Joy А пък друго го помисли за момиче Shocked Това просто ми се случва почти всеки ден.
Яна, Никола емного готин. Аз не бих го подстригала Peace
А за цигарите- мисля си, че това много ще ме натъжи, но наркоманията е някакъв ад за мен. Това ми е голям страх. Вчера в центъра видяхме едно момче, много зле, заспиваше прав, без преувеличение се разплаках. Моля се на Господ да не ни застигат такива неприятности Praynig

# 282
  • Мнения: 984
Кукуригуууу  newsm57 Добро утро!
Еххх.. масаж, козметик, кафенце на припек... искам и аззззззз
Иве каква е тази приставка? Ние викаме Rainbow два - три пъти годишно за дивана и килимите. Обаче съм забравила колко излизаше... Обаче те ми отказаха да изчистят прозорците - били от старите и ставало много трудно и не им се занимавало. И след като ми изтърсиха това, повече не съм ги викала май.. ще видим това лято. За парочистачката - и аз не съм много доволна. Тоест чисти, но парата свършва за 10 мин и после чакам 15 да изстине.
Дани весело изкарване на Сандански  Hug
Имаше и още ама забравих.. после пак

# 283
  • USA
  • Мнения: 559
Мая този път изпревари петлите  Mr. Green! Много сте раннобудни - гледам, че и Ками се е появила. Wink
Аз още съм на работа  Tired.

# 284
  • sf
  • Мнения: 10 210
Ду
ех с туй хубаво време няма да висим толкоз много във форума  Joy
Голяма игра падна вчера, сега го взимам по-рано от яслата и ги водя я в Заимов, я в Борисовата- някой ако иска да спретнем една среща- да казва!
 с мъжо пък и обикаляме из мебелните магазини и си избираме кухня. най-сетне ще си имам новичка  Mr. Green

вероника пък вече е ваканция и се чудя  какво да й измислям през деня.

Общи условия

Активация на акаунт