съвет относно връзка

  • 3 843
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
По това, което описваш този човек няма аспирации към теб.
Това е моето мнение.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 5 468
Значи, ако на мен ми звънне човек от друг град, дошъл в моя, с който съм говорила в нета... и аз ще ида да пия кафе с него, кво да правя... любопитството ми ще надделее. На срещата - харесва ми, не ми харесва, ще стоя в кафето от любезност. Това, че е дошъл, не значи нищо.
Така... когато съм се срещала с мъж, който ме е харесал, на другия ден още ме търси и почва да си разтяга мрежите... личи му, колкото и потаен да е по характер. Който не ме е харесал на срещата, е изчезвал яко дим, дори един... изчезна в дън гори тилилейски, та не го видях до ден днешен. Евгени, жив ли си, бе човек? То верно имам фатален чар.., амааа... Twisted Evil.
Естествено, не се очаква 43 годишен мъж да се държи като пубертет и да те залива с смс-и и скайп разговори, като те е харесал, да речем... ама пък ако ти не го доловиш това с харесването, ние ли тук ще ти бабуваме... и ще познаем!? Няма как да стане.
Виж кажи му - Ти кога ще дойдеш в моя град?... да видим кво ще каже. Ако каже - Уха! (бинго), ако каже - Ниииикога повече! ...  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 7
Не ми се ще да приема истината , но явно е това .Трябва да се отдръпна , но много много съжалявам ,че не се получи.С тоя мой късмет веднъж ще харесам някой и той ще бъде на светлинни години от мен

# 48
  • Мнения: 7
известно време ще съм на път така , че ще имам практическата възможност да се дистанцирам така , че като се върна ще видя какво ще стане но съм разбита тотално.Гадно е , знам казват , че врмето лекува но незнам искам ли да се излекувам

# 49
  • Мнения: 87
Вземи се в ръце, ти също  не си на 18г.!  Hug
Истината за мен е друга - събудила се е емоционалността ти, която е била притъпена в дългия ти и не особено успешен брак.
Повярвай ми, на него си попаднала в този момент. Със същия успех можеше да бъде и някой друг.
Щом не се е получило с него, значи така е трябвало да стане!
Просто теб те е страх, че оставаш пак без емоциите си...

# 50
  • Мнения: 7
права си , но чувството е толкова хубаво -да усещаш ,че си жив , явно хормоните ме побъркват-просто той беше отговора на нуждите ми.

# 51
  • Мнения: 7
може би бягам от действитлността около себе си.Или ме е хванала криза на средната възраст.Каквото и да е трябва да се справя ,жалко е само че губя такъв човек като приятел защото на челото ми пише ,че го желая , а не искам унижения

# 52
  • Мнения: 489
А защо не се разведеш, като не си щастлива със съпруга си, пък тогава да си търсиш друг мъж?!  Twisted Evil Ако беше от другата страна, колкото и да ви е изчерпан бракът, щеше друга песен да пееш, нали?!  #Cussing out

# 53
  • Варна
  • Мнения: 975
Браво бе,хайде сега и да се развежда жената,не и ли  стига че кандидат любовника се дърпа.Мисис Т.малко женска солидарност няма ли?Любовните забежки да не би да са запазена територия само за мъжете? newsm78

# 54
  • Мнения: 1 726
От това, което чета, не виждам заинтересованост от негова страна, виждам само любезност и добро възпитание...
По-добре спри да го търсиш, ако той те потърси-ОК, но ако не- не си струва да се хабиш. И защо е това ниско самочувствие, в този случай аз бих си помислила, че той не е стока, а не че аз не струвам. Успех  Peace

# 55
  • Мнения: 197
да се успи за първа среща  ooooh! ooooh! ooooh!Не е много любезно, нито възпитано!
Той, ако е влюбен няма да спи цяла нощ преди срещата!
И изобщо всичко ми изглежда така сякаш дърпаш магаре на мост, няма да се получи  Confused си мисля аз ....
Не вярвам да е , защото е стеснителен, на 43 ?Айде де! Whistling

# 56
  • Мнения: 7
Явно е , че човекът не го интересувам ,самочувствието ми отива на кино .Не стига , че мъжът ми ме е пратил в трета глуха ами и това.Ще трябва да се справям няма как.В момента не мога да се разведа и пък и така си живеем като разведени .Рискувам да остана на улицата освен всички друго.Не виждам нищо лошо ,че искам любовник - не крада ничий мъж- не бих го направила-просто искам малко щастие.Не се оправдавам , може да е грозно за някои от вас , но пред избора да съм навряна в ъгъла и да свиря трета цигулка предпочитам това, колкото и да е сложно и болезнено.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 268
да се успи за първа среща  ooooh! ooooh! ooooh!Не е много любезно, нито възпитано!
Той, ако е влюбен няма да спи цяла нощ преди срещата!
За мен този мъж те харесва, но не по начина, по който искаш ти. Спомни си, ти какви мисли и вълнения си имала преди срещата, дали би се успала, а?
И защо ще ти се срива самочувствието от това, че той не не се интересува от теб? Просто не си за него. Това не значи, че не си за никой! Привличането е химия и няма много общо с красотата по принцип.
Не го търси първа, говорете си, но на общи теми. Дръж се леко дистанцирана. Ако има аспирации към теб, ще стане по- настоятелен. Все пак може и да грешим, не сме пророчици, нали? Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 448
Айде стига , никой не те е упрекнал, че си потърсила липсваща емоция някъде. Но явно си загубила тренинг как стават тия работи, а може би и по принцип си по стеснителна и неуверена.
Някой спомена по горе възрастта, но тя няма значение.
Пожелавам ти повече късмет и най вече увереност в себе си и да си вземеш поука, че така оплаквайки се не е добра идея да подхождаш в кое да е ново запознанство. Никой мъж не обича отчаяните и отхвърлени от друг жени. Поне не и да им го набиват в очите.
В крайна сметка след като търсиш приятни емоции чрез подобна връзка, говори за интересните неща, които те вълнуват и показвай тази част от теб, която е извън проблемите и това, което те тревожи.

# 59
  • Мнения: 7
прави сте!!!! кой иска "отчаяна съпруга" това предизвиква само съжаление

Общи условия

Активация на акаунт