Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 884
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 343
Много ви благодаря!  Hug

# 46
  • Мнения: 1 768
Розичка , направо си ми в десятката с този Бейлис , много го тача и не отказвам  Laughing Heart Eyes
Сврачони , ще ти стана муза веднага  Joy Joy Joy - скоро гледах един филм за една муза , тя беше луда точно като мен  Crazy Laughing
Мира , ще моля Бог това да е твоя опит  Praynig Praynig Praynig Hug на 26-ти и аз съм в клиниката към 14:30ч- Евентуално може да пием по сок  newsm78
Кали , хубав щъркел , ама на картинка , с тези снегове , кога ли ще дойдат  Rolling Eyes Heart Eyes


Заповядайте , но май първо се нуждае от БАНЯ  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 1 062


Заповядайте , но май първо се нуждае от БАНЯ  Joy Joy Joy

Бутайте го във ваната  Joy

# 48
  • Мнения: 1 868
Ха-ха вие пак сте се развихрили hahaha
Мира:) дано това е твоя опит  Praynig
Аз нещо се поуморих от емоции днес, от сутринта като се е почнало, първо направих сефтето на седмичната темичка, после и фоликулчето като се има предвид че от 1 год не съм имала ову без стимулация и сега се отправям към леглото дано мога да поспинкам Heart Eyes
Много ви обичкам и ви  Hug Hug Hug
Лека нощ на всички!!!

# 49
  • Мнения: 965
Цоп в новата темичка и аз  Hug
Аз ей сега успях да седна малко и да ви драсна,чистих и готвих след работа,утре чакам една приятелка да дойде с бебчето и цял ден ще е при мен  Party
Мотонети браво мила много хубаво заглавила си избрала  Hug
Мира,стискам палци силно всичко да мине като по вода и резултата да е  .. newsm30  Praynig Praynig Praynig
Black_rose  благодаря за питието сладка  Hug
Маринекс  може ли да аз да го изкъпяя  Joy Joy Joy
motoneti  стискам палчета мила всичко да е ок  Wink  Praynig Praynig Praynig
Гея дано не е нещо сериозно с малката бебка ,бързо да се оправяте  Naughty  Hug
Свраченце   ще видиш щъркелчо как ще почука с клюнче на прозорчето  Wink Hug  и не само на теб на всички го пожелавам от сърце  Hug
Доре къде си миличкаа  Hug
Майчеееее гушш  Hug
Ох много ви обичам   love001
Хайде гугутки сладки ,отивам да се баням и после умиргам в леглото  Flutter

# 50
  • Мнения: 961
Добро утро на всички раннобудни и нетолкова бързо наспиващи се дами! Laughing

Налитай народе на кайвенцето:

Мира:) много силно стискам палци и се надявам всичко да е наред. Дано наистина това бъде твоят опит и скоро се похвалиш с едно, две или три  smile3504
motoneti за теб същото се отнася. И скоро да има  baby

# 51
  • Мнения: 2 343
Маринекс, ще се оглеждам за теб, най-вероятно ще ходя всеки ден в клиниката.

# 52
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Пламс,страхотно кафенце,благодаря Heart Eyes
Мира,стискам палци и не пускам до края Praynig Praynig Praynig
Мотонети,и за теб мила Praynig Praynig Praynig
Свраче Hug
Гея,бързо да се оправя малката бонбонка Praynig
Хубав ден на всички,днес май ще има слънчице Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing Hug
Мира , много ще се радвам да се видим  Heart Eyes
Геа , как е малката , свалихте ли температурата Hug
Пламс , направо съм си сипала конска доза от кафенцето  Hug Благодаря  Wink
Цецито , абе мило какво си се разшетала , я по лекинко сега  Naughty Hug Heart Eyes
Розичка , в тази вана ми се иска аз да се топна , не да я цапам с този младеж  Joy
Майче , Сврачони, Ели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мотонети , успя ли да поспиш  Hug

# 54
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен

Пламс мерси за кафенцето  Hug

Стиснати палци за всички които имат нужда  Praynig

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Дубрютру  Hug
От мен манджата  Joy

# 56
  • Мнения: 1 699
Дубриутруууууу и от мен  Hug аз късно се записвам в новата седмична ноооо съм ви изчела  Wink
Зъбчеее Зъбчее ако занеш какви емоции предизвикваш в празния ми стомаххххххх   Yum  Yum  Yum ако щете ми вярвайте облизвам се наистена в момента  ooooh!
Пламс и твоето кафенце ще уважа разбир се  Hug
 Мирааааааааааа    Praynig Hug Praynig много ще се молим за теб мила  Hug Ще вярваме заедно че опита ти ще се увенчае с успех  Hug
Мотонети   и за теб палци винаги ще има мила  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover И нали знаеш и в теб ми е надеждата да се измънеш от ямата че и мен да вадиш  Laughing Laughing Laughing
Елгеделче голямо браво за хубавия резултат пак ти казвам  Hug Обачееее и на мен ми предстои скоро и само като си помисля и изпадам в паника  Sick много много ме е страх и от самата процедура а и от резултата-нямам големи надежди че ще е добър впредвид обстоятелствата  Confused
ееех Маринексчеее ти винаги си мислила за нас  Mr. Green( за симпатягата от снощи говоря  Mr. Green)
Black_rose   гледам и във ваната го е бутнала значи няма за какво да се притеснявам  Laughing
Абе добре сте се позабавлявали  Hug
Свраченцеее тъкмо сега им е времето мила на щъкелите така че спокойно запътили са се и към нас  Hug
Калии  Цецитоо Миндиии  Hug Hug Hug Hug Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро.
Мира и аз ще се моля силно за теб Praynig
Свраче,за всяка има по един щъркел,но явно идва по различно време,сигурна съм,че и ти ще дочакаш твоя Hug
Мотонети Praynig
Хубав и слънчев ден,момичета.Тръгвам по задачки,че днес ми се очертава натоварен ден.

# 58
  • Мнения: 1 062
Розичка , в тази вана ми се иска аз да се топна , не да я цапам с този младеж  Joy

Joy
Аз съм избрала не ква да е вана, ако искаш да знаеш.
Това чудо е вана за цветотерапия  hahaha


Цитат
Ваната Baleina на френската компания Thalassor е именно едно от тези произведения – съчетание между вана, красива скулптура и изящен фонтан. По форма тя напомня пашкул или кит, от чиято опашка водата извира като мъничък водопад и се влива в недрата на съда. Името "Baleina" вероятно идва от френската дума "baleine", което означава "кит".

Ваната има опция за джакузи с хидромасажна струя, както и система за цветотерапия, включваща 512 цвята. В предната й част са разположени 3 кранчета за регулиране на температурата. Освен всички споменати възможности, към стандартния модел може да се добавят допълнителни екстри – CD и mp3 плейър, FM радио и други. Размерите на ваната са 150 х 150 см.

 Joy

Аз докато се добера до компютъра кафето май е свършило, та хайде и аз да донеса  Crazy

# 59
  • Мнения: 1 146
Добро утро, момичета! Специално стиснати палци и много късмет на Мотонети и Мира - дано всички мине по план и да има жадувания резултат най-важното   baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт