Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 876
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Ох дано Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 1 183
motoneti , на мен прегнила ми го биха при едни фуликул 19 мм и още три на 18 мм.
Момичета, искам да питам нещо - този цикъл съм на стимулация - клостилбегит и меногон, прегнила ми го биха в четвъртък, овулацията ми беше в петък и събота, от неделя имам някаква тъпа болка в дясно над яйчника и то само когато ходя да пишкам. Въпроса ми е от какво може да е и дали е обезпокоително? На лекар съм в четвъртък и се чудя дали ама смисъл да ходя да ме гледа по-рано.
Другия ми въпрос е свързан с напрегнатостта и болките в гърдите - моите особено днес ме болят ужасно. По принцип винаги след овулация ме наболяват ама чак последните дни и не толкова силно. Дали от стимулацията  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,сладурки.
Гея,дано тази температура не е притеснинтелна и скоро да я свалите Hug
Мотонети,не мога да ти дам компетентен отговор,но стискам палци всичко да се обърне в положителна посока Hug
А за Селена,пия го след хранене,защото така ми е предписан,но ми се гади само от миризмата,а не от приема. Sick

# 33
  • Мнения: 3 246
Здравейте момичета, днес успявам чак сега да се класирам, но гледам че има нужда от стискане на палчета
Мотонети Peace успех миличка, дано всичко мине успешно, стискам палции на краката Praynig
Гея, как е мъничкото слънчице, спадна ли температурката, какво казва доктора. Стискам палци, дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig
лека вечер и успешна седмица

# 34
  • Мнения: 1 868
Мерси за палчетата Hug
Гея надявам се всичко да е наред Praynig
Юнашко сърце не трае и утре сутрин съм на фоликулометрия за да съм по спокойна по възможност Wink Сега чакам мама да се прибере да ме боцне, добре че съм си скътала прегнилче Laughing

# 35
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Много ме съблазнява с тая бира ...

Хари, има много добри версии на безалкохолни бири - за хора в нужда много стават
Плюс това какъв е проблема да пиеш по чаша бира или вино на ден? Поне моите бременни приятелки го практикуваха сериозно и без пропуски ... beer

 Wink
Помисли си .... goodandevil

# 36
  • Мнения: 1 768
Пускам и моите палчета в действие  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Геа м Мотонети
Дано малката ми късметка Радмила бързо се отърве от температурата  Praynig
Хубава вечер котенца , аз съм малко тъжна изгониха ми едната фаворитка от Идолите  #Cussing out

# 37
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
bmanolova, аз имах проблем също с миризмата - има разлика между този на Велмар и на ДжиЕнСи. Като почна да ме дразни на ДжиЕнСи го смених с на Велмар и се оправиха нещата.
Кали, оказа се вирус, за сега си поддържа 38.8 Sad Утре пак сме на лекар пак, да видим как се развиват нещата.
Мимс Hug

# 38
  • Мнения: 4 700
motoneti , стискам палци. Рано е да се е спукал, спокойно. И на мен като ми биха прегнил на 20 мм не се беШе спукал фоликулът на инсето.

Гея, да оzдравява малката Радмила скоро.  Hug

# 39
  • Мнения: 1 062


Аз малко късно се включвам, но пък е навреме за вечерното питие  Wink Mr. Green


Мотонети, силно стискам палци, мила  Heart Eyes


Гея, дано бързо преборите вируса. Мила е силна, ще се справи  Hug

# 40
  • Мнения: 2 343
Утре съм на преглед и почваме ин-витро. Стискайте палци!

# 41
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мира много късмет ти желая  bouquet

# 42
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Мира,Мотонети Praynig Praynig Praynig
Розичка,мерси за питието beer
В къщи пак съм се зарила с продухани яйца за благотворителния базар.Само ,дето музата не ме е връхлетяла с пълна сила.Отворила съм всички прозорци-да вземе да влезе най-после(и някой и друг щъркел също няма да върна Joy)
Топла и уютна нощ ви желая,кукли Hug

# 43
  • Мнения: 3 246
А Свраченце, не може така как няма муза Hug а по въпроса с щъркелите - ами дано ти донесат късмет
Розичке, заплювам си едно питие Hug
Мира стискам палци Praynig Praynig Praynig Praynig
Гея, дано малката Радмила бързичко се пребори с вируса Peace Hug

# 44
  • Мнения: 1 062


Стискам палци, Мира !
Лека и безпроблемна процедура,
и успешен финал, мила !

Общи условия

Активация на акаунт