Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 881
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 146
Здравейте, момичета! (благодаря за поздравите миналата седмица)  Мотонети, много хубаво заглавие  Grinning Ще се оглеждам за щъркелите  Wink
Дано тази седмица донесе хубаво време, пролетно настроение и много усмивки.  bouquet
P.S. Geia, стискам палци! 

# 16
  • Мнения: 2 422
Геичка  Praynig Praynig Praynig всичко ще е наред ще се оправи беба Praynig

# 17
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
здравейте дами - записвам се и аз  в новата темичка и чакам някой да сервира обяда, че нещо взе да ми пристъргва стомаха ......   chef

# 18
  • Мнения: 2 422
  chef ВоАлаааа  chef Mr. Green


и по една безАЛкОхоЛнааа биРРичка Mr. Green

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
А сега да се подсладим малко....

 



Хубава и бебеносна седмичка на всички.

# 20
  • Мнения: 851
здравейте на всички,
Надявам се тази седмица да ни огрее малко слънчице и тази мръчкава зима, да отива да си почива вече...изтече и времето май.....
Ей...Мая....не си права.....сега трябва да звъня на някоя пицария да ми донася пица.... Леле колко вусно изглежда Simple Smile
Хубава седмица на всички и много усмивки

# 21
  • Мнения: 1 146
Момичета, да ви питам за мнение, че се чудя тези дни - дали да правя изследване на прогестерон - 7 дни след овулация. Само това от хормоналните не съм правила, а притеснението ми е заради кратък цикъл (гинеколожката ми каза, че не било притеснително, но на мен ми се скъси от 5-6 дни на 3, без да ми се промени нищо в начина на живот), а аз прочетох, че оскъдният цикъл може да се дължи на снижени нива на прогестерон (друг момент е какво е разбирането за "оскъден"). От друга страна се чудя изобщо има ли смисъл да се занимавам засега, тъй като основният открит проблем при нас е мъжки фактор и не искам да го мисля излишно Thinking

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Леле, Майчеее, как си го улучила ... Довечера мъжът ми ще прави пица вкъщи, той много вкусничко я приготвя.  Grinning Само че аз ще пия айранче, пък той биричка. Много ме съблазнява с тая бира ...Та съм се подготвила  eat

# 23
  • Мнения: 3 294
Ихаа голямо пиршество се е заформило тук ... идвам да омета всичко , че трябва да пддържаме форма  Mr. Green

Геа , дано малката да оздравява бързо  Praynig

# 24
  • Мнения: 2 343
Alexiana, направи го! За съжаление понякога проблемите са и при двамата, няма гаранция.  NaughtyДа не си помислиш, че ти го пожелавам  Wink
Хариелка, мила, кажи как си, изгубих ти дирите?
Гея, бързо оздравявайте!
bmanolova, аз пих доскоро Селен, нямах проблеми.

Поздрави на всички! Няма да изброявам, за да няма сърдити!

# 25
  • Мнения: 1 868
Леле мацки колко сте изписали Crazy
Хариелка страхотно настроение ми създава тази снимка!
Мацки имам нужда от подкрепа и информация, че в главата ми е хаос ooooh!
Както знаете,вече си се преглеждам сама и в Петък ми се видя някакси по голямо фоликулче ама аз не повярвах и днес отивам на док и бум 17мм!
Сега ми предлагат инсе в сряда сутринта, днес да си сложа прегнил, моля кажете ми на колко мм
 фоликул са ви правили инсе и колко време преди това сте си слагали прегнила, просто искам да знам как е било при вас, защото ми дойде изневиделица а не ми се ще да пропускам шанса, че от една година не съм имала спонтанна овулация.
Стискайте ми палци имам огромна нужда Praynig
Благодаря предварително Hug

# 26
  • Мнения: 961
Здравейте кукли! Много готина темичка си имаме, дано ни донесе много късмет. Пожелавам ви една спокойна и успешна седмица.

motoneti на мен не са ми правили инсеминация, но миналия месец фоликула ми беше 22мм и доки ми предлагаше същия ден да правим инсе, без да ми слага прегнил. Каза че всеки момент фоликула ще се пукне.

# 27
  • Мнения: 2 343
motoneti, ако си спомням добре (в което не съм много сигурна Embarassed) Прегнилът ми го биха на 19 мм. и на 20 мм.

# 28
  • Мнения: 1 868
Мира:) , plams благодаря ви мацки, нали знаете най големия ми страх е да не се пукне фоликула по рано, и като се има предвид че са ни казали да се въздържаме до сряда, се опасявам да не изтървем влака Sad

# 29
  • Мнения: 961
Не се притеснявай всичко ще е наред. Имаш моите силно стиснати палчета.  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт