Помощ - кражба! Съвети как да си опазим рецептите......

  • 65 675
  • 794
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Та аз влезнах за да предложа ако искате да ви кажа как да си запазите публикациите!Написала съм го ясно. Щом не си плащате за защита, никога няма да си опазите постовете и рецептите да ! Аз няма да съм човекът който ще ви ги препише, макар от няколко години да готвя редовно с рецепти от тук! Можете да бъдете спокойни няма да ви ги открадна. Вече даже си написах и качих първата рецепта моя си е! Макар че едва ли твоите кюфтета се различават много от моите Grinning

СНИМКИТЕ НЕ СА КРАЖБА СПОРЕД ТЕБ ТАКА ЛИ? newsm78 newsm78

Ето снимка публикувана от теб



и  ще я използваш С някаква нереална рецепта Peace

 А истинската и авторската рецепта и снимка са ето тук! Stop

http://mysweethobby.blogspot.com/2012/11/blog-post_14.html

ПИТА ЛИ АВТОРКАТА ДАЛИ МОЖЕ ??????????????????? ooooh!

# 736
  • София
  • Мнения: 15 485
Цитат
Макар че едва ли твоите кюфтета се различават много от моите

    Това ме разсмя! Joy Личи си,че си нов готвач, защото иначе щеше да знаеш,че направени от 10 души по една и съща рецепта, дори с еднакви продукти, дори и да изглеждат еднакви,кюфтетата пак ще са коренно различни едни от други и с различен вкус.

# 737
  • Мнения: 134
Снимка която свалих от първите резултати на Гугъл, с това не нарушавам никакви закони освен моралните, А АЗ НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА че смятам да ги спазвам! Мое решение, поне за сега ще процедирам така, може би до следващият път когато сготвя това в къщи! Peace

# 738
  • Мнения: 134
Цитат
Макар че едва ли твоите кюфтета се различават много от моите

    Това ме разсмя! Joy Личи си,че си нов готвач, защото иначе щеше да знаеш,че направени от 10 души по една и съща рецепта, дори с еднакви продукти, дори и да изглеждат еднакви,кюфтетата пак ще са коренно различни едни от други и с различен вкус.
не претендирам че съм факир, но ме бива..

# 739
  • Мнения: 134

Та аз влезнах за да предложа ако искате да ви кажа как да си запазите публикациите!Написала съм го ясно. Щом не си плащате за защита, никога няма да си опазите постовете и рецептите да ! Аз няма да съм човекът който ще ви ги препише, макар от няколко години да готвя редовно с рецепти от тук! Можете да бъдете спокойни няма да ви ги открадна. Вече даже си написах и качих първата рецепта моя си е! Макар че едва ли твоите кюфтета се различават много от моите Grinning

СНИМКИТЕ НЕ СА КРАЖБА СПОРЕД ТЕБ ТАКА ЛИ? newsm78 newsm78

Ето снимка публикувана от теб



и  ще я използваш С някаква нереална рецепта Peace

 А истинската и авторската рецепта и снимка са ето тук! Stop

http://mysweethobby.blogspot.com/2012/11/blog-post_14.html

ПИТА ЛИ АВТОРКАТА ДАЛИ МОЖЕ ??????????????????? ooooh!


Все още не съм решила дали към тази ще добавя рецепта

# 740
  • Мнения: 22 867
Снимка която свалих от първите резултати на Гугъл, с това не нарушавам никакви закони освен моралните, А АЗ НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА че смятам да ги спазвам! Мое решение, поне за сега ще процедирам така, може би до следващият път когато сготвя това в къщи! Peace

А да си чувала, че моралът е в основата на всичко? И изобщо ясно ли ти е значението на думата? Ако не, има речници!

# 741
  • Мнения: 2 777
Снимка която свалих от първите резултати на Гугъл, с това не нарушавам никакви закони освен моралните, А АЗ НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛА че смятам да ги спазвам! Мое решение, поне за сега ще процедирам така, може би до следващият път когато сготвя това в къщи! Peace

 Mr. Green, знам , знам .
Каза дете имаш, съответно възпитаваш  Tired.

# 742
  • Мнения: 2 777
bebetuuu , ти дойде в темата, да ни се похвалиш колко си веща и можеща в правенето на сайтове, блогове , да ни обясниш че нямаш капка морал и че можеш да готвиш повече от добре, че правиш блог с цел печалба и че ще вземеш снимки от форума и от блоговете  на списващите в същия....и очакваш какво?
Да ти кажем, благодаря, че ни каза как да си защитим снимките??
Роден политик си ти, объркала си професията  Laughing

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Творението написано със рецепта някаква си  КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ ЗА КЮФТЕТА ДОМАТЕН СОС  Peace (даже не се разбира какво си публикувала защото няма заглавие ,ей така в нищото ....) и с  КРАДЕНА снимка от Гугъл ... Peace

bebetuuu  ПО БЕЗ МОРАЛЕН ЧОВЕК ОТ ТЕБ НЕ СЪМ СРЕЩАЛА ,ЗНАЕШ ЛИ!!??

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 15:48 от ЗИЧЕ

# 744
  • Мнения: 134
Абсолютно нищо не искам от вас. Помогнахте ми достатъчно.

# 745
  • Мнения: 11 757
Докладвахте ли страницата, момичета?

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Докладвахте ли страницата, момичета?
НЕ ,НО АВТОРИТЕ НА СНИМКИТЕ ВЕЧЕ СЕ ВКЛЮЧИХА  Peace
И ДАЖЕ НЕ И Е НЕУДОБНО!!! ooooh!

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 6 606
Бебетууу,ти си долна крадла,ама от най-долните и гнусните. Sick
Няма да ти потръгне,момиче,бъди сигурна.Не се работи така! Naughty

# 748
  • Мнения: 805
Цитат
Та аз влезнах за да предложа ако искате да ви кажа как да си запазите публикациите!
От такива като теб ли да се пазят?
Жалка и нагла си

# 749
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
Значи, ако правилно разбирам, спокойно може да се вземе снимка, извадена като резултат при търсене от Гугъл, така ли? Това пише ли го в правилата на Гугъл? И какво означава, че ако снимката няма линк, то може да се вземе свободно? А ако в блог/сайта изрично е посочено, че всичко е обект на авторско право (то те пак си излизат като резултати)?
Ако може, да се разяснят тия неща.

Общи условия

Активация на акаунт