Boys Before Flowers

  • 23 464
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 516
Прекрасен сериал! Криси, огромни благодарности!  bouquet
Ако не бях прочела първия ти пост нямаше да го гледам, а такава загуба би била...
Лошото е, че свърши. Гледах и японците, много ми хареса също, там комедийният елемент е доста силен.
Чудя се какво да  гледам сега. Марс може би? Или от начало BBF. Heart Eyes
Blush Hug
Марс ще ти хареса  Peace

# 226
  • Мнения: 66
OMO, OMO!!!
http://www.allkpop.com/index.php/full_story/netizens_want_lee_mi … mischievous_kiss/
Ако това е вярно и изберат пак предишните актьори за главните роли, мож би ще може да се брои за продължение, въпреки че ще е с други герои...

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 00:28 от Burberry

# 227
  • Мнения: 3
А, не, не, не... Не, че не искам да ги видя пак, ама си ги искам в ББФ2!  Crossing Arms
Ако ще ги събират, да правят продължение, не да ми замазват очите с нов сериал, дето я става, я не... Амаха, кво е то туй нещо?! Тц, тц, тц...  Mr. Green

А сега сериозно, новината е интересна, но ми се струва прекалено хубаво, за да е истина... Докато не го видя на екран не вярвам  Crazy

# 228
  • Мнения: 66
За лятото на 2010 го гласят този сериал, та може и по-късно да го излъчат, има време, че се разчуе /надявам се/  Grinning

# 229
  • Мнения: 3
Тамън ще затихне ББФ манията и те пак ще я раздухат... Ей т'ва продуцентите са хитри свраки...

Ама аз искам ББФ2  Cry Не, че няма да му се изкефя на новия сериал, с която и от двете актриси да е, (макар, че Жан Ди-то определено играе по- добре), но все пак... Що да е рак, като може риба?  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 66
И аз искам сезон 2, но тъй като не се очертава, и това става Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 231
  • Мнения: 3
Пу, пу! Пепел ти на уста!  Crossing Arms
Нямаш друга работа, ами дърпаш дявола за опашката?!?  Naughty
Аз като гледам как ги правят продълженията нашите любими азиатци през 2-3 години, все се надявам.
То верно казват хората, че надеждата умирала последна...  Whistling

п.п. Ама най- важното е, че пак ще гледаме нашите любимци заедно, пък макар и в съкратен състав.   Peace

# 232
  • Мнения: 66
Аа, чакай през 2-3 години ли, значи има надежда  Grinning
Сериалът беше голям хит, предполагам че е логично да му изкарат продължение, което сигурно няма да е чак такъв хит, но все пак.
Странно ми е че Мин Хо не се снима никъде в момента освен в реклами, сигурно по някое време скоро ще трябва да снима някой филм.

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 10:22 от Burberry

# 233
  • Мнения: 2 516
Аз не вярвам да направят продължение  Confused

# 234
  • Мнения: 3
Grinning В Този ред на мисли си спомних нещо. Преди много години даваха по ефир2 (да, да помня го) един сериал с Тери Хатчър от "Отчаяните" за Супермен. И сериалът спряха да го дават на най- интересното и аз веднага почнах да правя планове кога ще излезе новия сезон и кога ще го излъчат в бг, а чичо ми ме слуша, слуша... И все ме отреже: "няма да е тогава", ама аз упорито теленце около 2-3 години все проверявах програмата за сериала, ама ядец  Cry и преди няколко месеца го засякох по една от телевизиите, ама вече толкова стар сериал, че и изстрадан и надживян не ми се гледаше... Та, малко като богохуство звучи, ама да не стане и с нащо сериалче такаа, те докат се наканят, на нас мерака да ни мине  Whistling

Аз не вярвам да направят продължение  Confused
Не си ли твърде млада, за да си такъв песимист Wink Hug

# 235
  • Мнения: 26
Коралче,изчисти си малко пощата да ти пиша!

# 236
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Невероятен сериал, обожавам го, изгледах го отдавна, а още не мога да спра да слушам музиката и да търся клипчета да видя усмихнатите актьори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт