Бебка падна.....

  • 3 901
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 524
хм точно като беше на 5 месеца падна за 1 път, и аз го бях оставила на средата на спалнята, и ужасно се стреснах и притесних (добре че спалянта ни е ниска ooooh!).
слава богу му нямаше нищо но след това внимавах доста повече  Rolling Eyes

# 61
  • pomorie
  • Мнения: 848
няма страшно почти всяко дете е падало...

# 62
  • Мнения: 1 740
И моят калпазанин падна 2 пъти от спалнята. От тогава и за секунда не го оставям сам на спалнята.

# 63
  • Мнения: 58
Не се притеснявай,
тези неща стават и не е толкова страшно-щом се смее вече.
Първия път,когато Вики падна и аз като теб бях мн. притеснена-
дори цицинка му беше излезнала,но нищо не му стана.Като го заведох при доки,
тя каза по-добре на земята да го оставям.И тогава си казах,че нямя повече да го изпускам от очи....
 Embarassed е падна още два пъти

# 64
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Падал е, падал е .....катоповечето деце тук. Не може да я опазиш, още колко падания  ще има.
Сина ми е падал от леглото, от масата, с проходилката по стълбите.....

# 65
  • Мнения: 3
На малкия му ударих гавичката във вратата докато го носих към банята. Сега сме в болница защото има малка вдлъбнатина на черепа, колкото левче и толкова е потънало ... тия доктори ми изкраха акъла - как след време можело да стане нещо и т.н.
На рентген го снимаха , сега чакаме резултати от скенера а е само на 2 месеца а той си се държи съвсем нормално,няма симптоми на сътресение.....
 Дежурния доктор снощи даже ме навиваше операция да му правят.......щели да направят малка дупчица през която да изтикат хлътналото с пълна анестезия - за дете на два месеца !  Не знам , направо сме луднали двамата... а друг лекар казва че няма нужда от такава намеса ...

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:02 от n.v

# 66
  • Мнения: 2 521
Милото фъстъче Confusedдано всичко да е наред с него.Излезнаха ли вече резултатите от скенера?Ако те са добри не мисля че ще се стигне до операция.Ако настояват за това обаче,според мен посетете някой добър специалист за още една консултация.Не пишеш във кой град сте?Доста сериозно звучи това което описваш,но щом малкия няма никакви симптоми много се надявам всичко да си е наред Praynig.Ще чакам да пишеш какво е станало.Още вчера прочетох,но не писах и доста ви мислих снощи.
Можеш да пишеш и да зададеш въпрос към д-р Огнян Бранков тукhttp://www.pedsurg.net/forum/

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 13:58 от galina_743

# 67
  • Мнения: 3
резултатите от скенера са ок.  Притесненията бяха напразни, само дежурния дето ни наплаши

# 68
  • Мнения: 1 740
n.v радвам се че всичко е наред с малкия и сте се разминали само с притесненията.
От тук на татък само хубави моменти.

# 69
  • Мнения: 108
Тъкмо се бях похвалила,че съм я опазила до сега и онзи ден -хоп от спалнята на мокета Shocked.Случват се тези неща

# 70
  • Мнения: 51
Не се притеснявай мила.Щом се смее вече значи всичко е наред. Ние още не сме падали, но не се е и обръщала повече от 1 завъртане.

# 71
  • Мнения: 805
Аз не знам бебе да не е падало...

# 72
  • Мнения: 567
И аз си мислех, че ще я опазя, но....
Аз не знам бебе да не е падало...
Peace

# 73
  • Мнения: 1 168
Ако до 24 часа не повръща и  не вдига температура всичко е на ред. Не се притеснявай - случва се!
Признаците за мозъчно сътресение се проявяват в рамките от 24 до 72 часа след падането. Вероятността да се получи такова е ако си е ударило главата, но вероятно не можеш да си сигурна /моята като падна хем бях до нея и пак не бях сигурна ударила ли си е главата или не - толкова бях паникьосана. А, да, и падна от спалнята естествено/. Симптомите обикновено, както са казали момичетата са повръщане /но не еднократно, а по-обилно и по-начесто/ и сънливост. За други не съм сигурна.

Знам, че няма да ти прозвучи успокоително, но тепърва ще се пада ...

# 74
  • София
  • Мнения: 606
ООО да, падали сме и падаме. Хем внимавам, на година и девет месеца сме , махнали сме на леглото пръчки за да си излиза когато иска и да не скочи и вчера малко след слагането за сън е скочил с главата надолу... така и не разбрах през дупката ли е паднал или е скочил над решетката... Разминахме се с цицина на челото... следях за повръщане и сънливост... липсваха и днес пак лудеее....

Общи условия

Активация на акаунт