"Хипнотизаторът" - гледахте ли?

  • 7 729
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 132
Последните 2 петъка имало ли е Хипнотизаторът. Да не са го спрели от екран, че нещо не го намирам на запис
Бяха го преместили в Събота, но не знам дали го дават все още.

# 61
# 62
  • Мнения: 2 757
Това ли е причината да спрат предаването? Ей, верно, много тъпа държава. Тия па участници като че ли някой ги кара насила да ходят да ги хипнотизират. По добре там отколкото от любопитство да идат при кой знае какъв хипнотизатор да им прави кой знае какво. Това предаване го има и в Дания и кой знае още къде. Най вероятно е взаимствано от чужбина. Ама нашите тъпи прокурори сега са решили да се направят на големите професионалисти и да покажат на света колко българската съдебна система е съвършена.  Joy
То си личи, че Иво е свестен и разумен човек. Ама от прокуратурата са явно свръх ТЪПИ. Жалко за хубавото предаване. Едно от малкото интересни, разлекателни и същевременно образователни предавания по нашите телевизии.

# 63
  • Мнения: 87
Жалко за хубавото предаване. Едно от малкото интересни, разлекателни и същевременно образователни предавания по нашите телевизии.

Чак пък образователно... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 757
Именно образователно е. Мен поне ме образова. Ти ако си специалист по хипноза може и скучно да ти се е сторило, но аз определено научих много неща. Дори съм на път да си променя коренно възгледите за живота единствено благодарение на това предаване.

# 65
  • Мнения: 87
Дори съм на път да си променя коренно възгледите за живота единствено благодарение на това предаване.

Не, не съм специалист по хипноза.
Не съм го гледала редовно, защото не ми се стори толкова интересно.
Но да кажеш, че ще си промениш възгледите за живота единствено заради това предване...
Звучи ми несериозно.

# 66
  • Мнения: 2 757
Зле се изразих може би. Не е заради предаването, а заради това, което научих от него  Peace Да поясня. Никога не съм се интересувала от хипноза и една от причините е, че съм я възприемала едва ли не като сатанизъм. Но вече знам, че си е съвсем нормално психично състояние и какви са ползите от него (и вредите ако ти се падне  злонамерен хипнотизатор)

Общи условия

Активация на акаунт