ДЕКЕМВРИ-ТОООООООЛКОВА ПРЕКРАСЕН МЕСЕЦ

  • 12 130
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 67
Потайна колкото повече те чета,толкова по зареждаща с енергия ми се струваш HugГолям позитивизъм,голямо нещо.Де да имаше повече хора като тебе Heart Eyes
И аз моята щерка я подготвям,но мисля,че може да не ме разбере много.Сега сърфирам по сайтове да избера най-подходящата фраза,за да и обясня Mr. Green
А,исках и да питам някой от вас знае ли,къде може да си дам количката на ремонт,особено някой специализиран център.Защото една кола и мина през едното колело и сега не става за нищо.

# 226
zdraveite mili mamita.Bih iskala i az da se prisuedinj kum otbora.Na men kalkolatora mi iz4isli 07.12.           Mnogo sugaljvam no neznam kak da pi6a na kirilica pomognete

# 227
  • Мнения: 1 485
zdraveite mili mamita.Bih iskala i az da se prisuedinj kum otbora.Na men kalkolatora mi iz4isli 07.12.           Mnogo sugaljvam no neznam kak da pi6a na kirilica pomognete
Добре дошла!Защо обаче първо не се регистрираш като потребител?Ще бъде по добре Peace

# 228
  • София
  • Мнения: 5 260
zdraveite mili mamita.Bih iskala i az da se prisuedinj kum otbora.Na men kalkolatora mi iz4isli 07.12.           Mnogo sugaljvam no neznam kak da pi6a na kirilica pomognete

Здравей мила и честито  Hug

1) Регистрирай се, ще е много по-лесно и по-удобно да комуникираме с теб  Peace

За кирилицата - не знам каква операционна система използваш, напор. ако е Уиндоус, може да инсталираш
Flex type, на него има фонетична кирилица


Ако не искаш да инсталираш -погледни го бутоните: календар, архив, изход.. в дясно има EN, ако цъкнеш с мишката върху него
сменяш и може да пишеш на кирилица.

Все пак: леки 9 месеца и на финала пухкав бебок   bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 1 250
nedalinchi ,мерси за стиснатите палци,но пак ме скъсаха.Както си говорих нормално по въпросите и дойде един комплексар и ме разпъна на кръст-направо ми се реве...от вратата реши да ме скъса.Писна ми от това право,ама трябва да го завърша някога.Това е-много учих и съм ядосана  #2gunfire
Всъщност,здраве да е! Ще се опитам да се успокоя да не вземе да ми стане нещо..
Габичка, добре дошла!

# 230
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте, най-после се реших и аз да ви пиша. Чакам първото си бебе. Терминът ми по принцип е на 29.11., но аз вътрешно си мисля че бебето ще се появи декември и затова пиша в тази темичка. лека бременност на всички момичета и приятен ден.

# 231
  • Мнения: 188
nimfi4ka много съжалявам Sad ,на този тъпанар ще му се върне един ден  #2gunfire #2gunfire не го е срам,уф че се ядосах и аз.Карай другия път ще го вземеш,я погледни какво слънчице е вън,вземи си едно сокче с морковче,че нас потайна много ни зарази с тях и му тегли на тоя една м..на   bouquet
scrye добре дошла при нас,и аз съм за ноември уж по термин,ама мисля че ще е декември,така че живот и здраве може ние да сурнем крак както се казва и да поведем декемврийския отбор на бебешоците

# 232
  • София
  • Мнения: 5 260
Момичета само да ви кажа - приготвих и първата цветна тема за тази година:


-> регистрирах общ ник, през който ще се пускат темите: december2009, паролата ще я дам на всеки,
който ми я поиска на лични!
Също така направих и албум в снимка.бг december2009, още нямах възможност да сложа моя снимка
там. Паролата за него също давам на лични.

Така първото заглави най ми хареса : Декември ние ще родим, хайде да се преброим!
Точно тази седмица би трябвало да има най-голям наплив на  EFP

Ако някой има по-добри идеи... да казва, че като гледам утре ще пускам и новата тема   bouquet

# 233
  • Мнения: 4
Здравейте на всички бъдещи декемврийски мами.Моят термин е 1.12.2009.Чета ви ,но и аз се притеснявам толкова рано да се включа,ходих на лекар,преди 10 дена,бях в 4г.с.-имаше образувано сакче,но още беше празно,но се надявам всичко да е добре.На преглед съм чак на 21,04.Имам и леко кървене и пия хапчета-надявам се всичко да е наред. Имам малка дъщеричка на  на 1г 7м. Мами,които имате деца на същата възраст как мислите малка ли ще е разликата между децата.Аз мисля,че ще ни е трудно на нас,но за децата тази разлика е много добра.До скоро.

# 234
  • Мнения: 188
rainy на мен ми харесва,поздравявам те за всичко което си направила. и аз давам едно скромно предложение за темичка: Всички декемврийки в хор,тук да си направим сбор,но така или иначе и твоето си ми харесва  Heart Eyes   bouquet

# 235
  • Мнения: 3 715
rainy..., ще ми пуснеш ли едно лично Simple Smile
Аз не съм много по идеите, така че подкрепям всичко, което измислите.

Днес цял ден се мотам. Мързи ме като за световно, но не го отдавам много на бременността, защото по принцип не съм от много работните. С такова неудоволствие станах от леглото да сготвя, че се съмнявам, че яденето ще става за ядене, даже май го попресолих. Забелязала съм, че като нямам ищах за нещо и то не се получава добре. Довечера ще се разбере.

Аз не съм от слабите, обаче тази седмица бия Памела Андерсън по гръдна обиколка. И преди не бях зле, ама сега направо ще се пръсна. Така бях и при една от предишните ми бременности. Ще трябва да ходя за нови сутиени, хе хе.

Дребчо е от няколко при майка ми в провинцията и бил малко болен, не ме притеснява това, но ми е мъчно за него. Едно ми е такова чоглаво, тихо, за първи път от както сме заедно се разделяме за повече от три дни. Точно след месец става една година откакто той дойде в нас.

# 236
mi4ona , scrye добре сте ни дошли! Лека и безпроблемна!

rainy... , мерси за труда, който си си направила да поспретнеш темата! Аз съм съгласна с всичко, особено като има ред и организация и има кой да следи за нея е чудесно!  Hug.

Момичета, исках да ви питам, вече ходихте ли на доктор?
Аз ходих сега, но нищо не се видя в матката  Sad. Нито някъде другаде. Сигурно е още рано..... знам ли. Доктора ми каза, че може да пътува още, макар че мен ми е чудно и странно, мислех че вече трябва да е стигнало, а по-скоро да не се вижда още щото е малко  - не зная. В понеделник съм при моята докторка. Да видим.
Когато бях бременна с момичето ми, се видя в 5с.6дни и сакчето и ембриончето.
Днес по мои сметки влизам в 5та.

Каза ми да спра дуфастона и да пия само ношпа. Дуфастона се пиел за задържане, а още не се виждало дали има какво да се задържи... мдааа...
само ще се надявам да няма зацапвания. А иначе точно в дните със зацапванията ми трябваше да ми е стандартния цикъл и док каза че сигурно са от това - каза но-шпа 3х1, фолиева киселина и покой и без секс.
 Rolling Eyes

Аз обаче нямам намерение да се умопомрачавам от тази липса на новина. И ще си почина хубаво събота и неделя, ще пътувам малко на гости, и така неусетно ще дойде понеделник и ще се разбере повечко. А дотогава май все още ще задържа да споделям.

# 237
  • Мнения: 3 799
Според мен е прекалено рано още-навсякъде четох че се ходи на лекар 10 дена след положителният тест-ако си направила твоят на 6.04/не знам след колко дни закъснение/ти е само 3 ден.

# 238
  • Мнения: 3 715
Изчакай до понеделник, ако си имала по-късна овулация, е напълно възможно да не се вижда още.
Аз ходих в понеделник на преглед и се видя плоден сак, голям 6 мм., имах четиридневно закъснение. Аз не съм лекар, но не виждам причина да спираш дуфастона, защото той помага за закрепването на сакчето и подпомага действието на жълтото тяло, което отделя прогестерон, благодарение, на който плодът се развива. Ако пък не си бременна, ще помогне да ти дойде менструацията. Аз не пия дуфастон, на мен ми поставят инжекции Прегнил, който засега е най-доброто. От него ми е супер гадно, чувствам едно много неприятно стомашно неразположение. Но и предния път като ми го слагаха беше така.
Аз пък сега имам страхотна одисея с този Прегнил, защото не се внася в България и намерих някакъв за първите две седмици, който не е точната доза, но го нагласихме някак и сега чакам да ми донесат от Румъния останалите ампули. В него ми е надеждата.

Може да не е добър ехографът на доктора. Иначе по принцип е хубаво да се види в началото още, за да се види да не се е заклещило сакчето в тръбата. Но това са неща, които не е задължително да се случат Simple Smile. Аз съм на лекар отново през последната седмица на април и броя всеки ден. Ужасно ми е кошмарно, опитвам се да се отпусна и да не го мисля, обаче съм толкова наплашена, че не мога да се зарадвам.

# 239
  • София
  • Мнения: 5 260
Според мен е прекалено рано още-навсякъде четох че се ходи на лекар 10 дена след положителният тест-ако си направила твоят на 6.04/не знам след колко дни закъснение/ти е само 3 ден.



mi4ona : Добре дошла и леки и безпроблемни 9 месеца   bouquet

Само моля за уточнение - идеята за заглавието не е моя, а на pebs  Peace

Аз нямам нищо против, че е раничко, ама не знам какво заглавие би било подходящо за момента... Ти имаш ли нещо на ум  newsm78

Ако и някой друг има нещо по-подходящо наум...да споделя Simple Smile



Аз на 15.04 ще съм на лекар и направо вече се побърквам Crazy
А мамчета аз пия витамини, които имат 400(мю)гр ФК, дали не трябва да увелича това количество?

Коригирам: дуфастон,Прегнил :  чувствам се като дете, което не си е научило урока Sad


Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:26 от rainy...

Общи условия

Активация на акаунт