1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 49

  • 22 681
  • 444
  •   1
Отговори
# 405
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Анна, благодаря!

Лека нощ и онурски сънища на всички!

# 406
  • Мнения: 459
Анна!  bouquet
Е..ти филма!

# 407
  • Мнения: 683
Ако искате можем да си спретнем един VIP Brother набързо и да съберем пари на Каан за пътни. ще си готвим, ще се караме и никой няма да чисти... bowuu

# 408
  • Мнения: 459
Ако искате можем да си спретнем един VIP Brother набързо и да съберем пари на Каан за пътни. ще си готвим, ще се караме и никой няма да чисти... bowuu
Joy Joy Joy

# 409
  • Мнения: 0
BB Не са ли писали защо Керем удари шамар на Бенну,това беше вече върхът на безобразието! ooooh!А коя е тази ЕМел журналистката ли?

# 410
 Hug ББ Много правдиво изгграждане на образите, фабулата е психологически достоверна!!! Има шансове за "истински добро начало" в края на сезона  Flowers Four Leaf Clover, но всички трябва да се "пречистят", " да осъзнаят", "да приемат изстраданото". Колкото и да ни е неприятно това, което направи Онур, само това е начинът той да се постави на "мястото" на Керем, да го "разбере", респ. да му прости. Абсолютно житейски достоверно! И Онур е човек, и нищо човешко не му е чуждо! Нали това бе едно от главните достойнства на филма!   Flowers Rose

# 411
  • Мнения: 161
Анна  благодаря   bouquet

# 412
  • Мнения: 683
Ниа Ниа, права си по принцип...ама нервите кой че ни плати? Ами безсъните нощи и бълнуването на сън?

# 413
  • Мнения: 683
BB Не са ли писали защо Керем удари шамар на Бенну,това беше вече върхът на безобразието! ooooh!А коя е тази ЕМел журналистката ли?
Отговорът е не и да на вторият въпрос.

# 414
  • Мнения: 459
Лека нощ момичета!
И да сънувате.... финала.... както ви харесва! hahaha

# 415
  • София
  • Мнения: 34
http://www.youtube.com/watch?v=nj336B7DkT0

Пуснаха и трейлъра на 86 еп.

# 416
  • Мнения: 683
Ами то май само това ще ни остане...

# 417
Ниа Ниа, права си по принцип...ама нервите кой че ни плати? Ами безсъните нощи и бълнуването на сън?

"Нема нерви", напротив ние си плащаме за удоволствието да съпреживяваме!!! Последното вече е термин от житейската психология!   И е психотерапевтично, повервайте ми!
 smile3530

# 418
  • Мнения: 161
Лека нощ момичета ! Аз обаче не знам как ще заспя от мисли за филма....

# 419
  • Мнения: 0
best of the best  от семейството на голееееемите бели птици...що е то?  Mr. Green
това същото с тия буклички ми мяза на поничка в главата...иде ми да  я сссссссссссссссссхрррррускам   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт