Помогнете ми да"стопя"корема?

  • 16 405
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 678
Извинявайте, че така нахълтвам в темата, но до сега само четях!  Simple Smile И изведнъж Поци казва сладко до 12:00!  Sad А аз без сладко не мога. Така съм от както се помня. Проблема ми е най-вече корема, но не мисля че е от сладкото. Но както и да е, нахълтвам защото и аз искам да знам защо само до 12:00 сладко?
Благодаря предварително!  Hug
..ами това е мое мнение..от практиката за сваляне на килограми..така мисля аз Peace

# 61
  • Мнения: 1 080
аз не разбирам как стигате до пулс 130 моят нормалният е 60-70, при тренировка може да мина 90 ама не е сигурно
..значи..малко се товариш Peace..
ами след счупен крак внимавам, но работата ми е такава , че цял ден съм в движение и може от това не знам но на пулс 90 имам чувството че ще ми изскочи сърцето

# 62
  • Мнения: 4 678
аз не разбирам как стигате до пулс 130 моят нормалният е 60-70, при тренировка може да мина 90 ама не е сигурно
..значи..малко се товариш Peace..
ами след счупен крак внимавам, но работата ми е такава , че цял ден съм в движение и може от това не знам но на пулс 90 имам чувството че ще ми изскочи сърцето
..нищо ти няма..действай Hug Peace

# 63
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ооо,Поци много ме успокояваш за сладкото,явно е на принципа на плодовете че е по-добре сутрин да се консумира Hug.Благодаря ти!Все пак е нещо,отколкото рядко да се яде... Crazy

# 64
  • Мнения: 4 678
Ооо,Поци много ме успокояваш за сладкото,явно е на принципа на плодовете че е по-добре сутрин да се консумира Hug.Благодаря ти!Все пак е нещо,отколкото рядко да се яде... Crazy
..а..ти сега гледай до обяд да изяждаш по 100 вафли Whistling
..против сладкото съм..но като знам,че умирате за него Mr. Green

# 65
  • Мнения: 30
..против сладкото съм..но като знам,че умирате за него Mr. Green

за първи път чувам,че някой не обича сладко... не мога дори да си го представя ... newsm78 шоколадче...ягодки със сметана...тортичка -> нещо без,което не мога (явно ще си ходя пухкава)

# 66
  • Мнения: 4 678
..против сладкото съм..но като знам,че умирате за него Mr. Green

за първи път чувам,че някой не обича сладко... не мога дори да си го представя ... newsm78 шоколадче...ягодки със сметана...тортичка -> нещо без,което не мога (явно ще си ходя пухкава)
..ами сладко не обичам Mr. Green..мед ям на сила..сутрин и преди тренировка Peace
..ама виж..лимоните ..като ябълки ги ям Laughing

# 67
  • Мнения: 19
Поци, преди тренировка е гот половин лимон +лъжица мед+малко вода=дава енергия, същото като при кафето с аспирина  Wink . Но честно днес ме сви корема от аспирина, бягах сутринта едва 23 минути /а и снощи чатих до късно с един пич/ Mr. Green

без сладко  newsm78 ...а как обичам ФаФлииии, ама няма тук. Sad

# 68
  • Мнения: 1 080
..нищо ти няма..действай Hug Peace
[/quote]
Да шефе  Peace

# 69
  • Мнения: 158
в по първите странници някой пусна линк с 10 упражнения за корем.имат ли ефект правя ги всеки ден,макар че са ми доста трудни.и бихте ли казали някакви упражнения за бюст,в домашни условия.

# 70
  • Мнения: 2 641
едно време ходех на аеробика и имах плочки на корема. т.е. никакви тлъстини. да знаете че и жените могат да ги имат не само мъжете Wink естествено при мен бяха едва личащи се, не като на мъж.  но освен аеробиката не съм яла захар под никаква форма, нито сол, пържено, и т.н. много се движех. сега съм с коремче но мисля да сеприведа в форма пак с движения и премахване на захарта. едно време 10 години не бях опитвала захар и неща с захар. така че спорт и ограничаваш захарта, а най вече тъпченето и преяждането.

# 71
  • Мнения: 4 678
Поци, преди тренировка е гот половин лимон +лъжица мед+малко вода=дава енергия, същото като при кафето с аспирина  Wink . Но честно днес ме сви корема от аспирина, бягах сутринта едва 23 минути /а и снощи чатих до късно с един пич/ Mr. Green

без сладко  newsm78 ...а как обичам ФаФлииии, ама няма тук. Sad
..лягай си рано Whistling Wink Laughing

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Най-вероятно причината за корема ти е хиперинсулинемия и инсулинова резистентност. трябва да постиш ендокринолог.сигурно ще ти пуснат метформин. успех и нисковъглехидратна диета.

# 73
  • Мнения: 1 080
Най-вероятно причината за корема ти е хиперинсулинемия и инсулинова резистентност. трябва да постиш ендокринолог.сигурно ще ти пуснат метформин. успех и нисковъглехидратна диета.
ако нивото на хормоните не е много над нормата не изписват лекарства - на мен ми препоръчаха много течности и нищо не са ми забранвали

# 74
  • Мнения: 127
И на мен коремът е слаба зона, може би винаги остава последен при сваляне, напук на всичките ми усилия  Laughing В тази връзка наскоро почнах да си пресмятам калориите и съм объркана. Ползвам една формула от сайта на спайдърспорт, но не знам каква физическа активност да цитирам...Занимавам се с домакинската работа, сутрин или бягам 30-40 минути, или скачам на въже пак горе-долу толкова. В общи линии постоянно се движа, но представа нямам колко калории изразходвам по този начин..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт