Помогнете ми да"стопя"корема?

  • 16 338
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 916
Поци, изчетох темичката и виждам, че явно си ти спецът тук. Затова да попитам нещо. Имаш ли мнение за процедурите LPG и дали влияят на целулита? Кои храни трябва да изключа ако искам да отслабна, но и да се справя с целулита поне в някаква степен? Въглихидратите може би, но на практика кои храни са това? Аз знам само, че въглихидрати са картофите и ориза. Моля те дай малко насоки. Ще ти бъда благодарна особено ако споделиш за LPG, защото все пак си е скъпичко. Изчетох разни сайтове за такива процедури в Пловдив и гледам, че под 300 лева пакет няма.

# 91
  • Мнения: 4 678
Поци, изчетох темичката и виждам, че явно си ти спецът тук. Затова да попитам нещо. Имаш ли мнение за процедурите LPG и дали влияят на целулита? Кои храни трябва да изключа ако искам да отслабна, но и да се справя с целулита поне в някаква степен? Въглихидратите може би, но на практика кои храни са това? Аз знам само, че въглихидрати са картофите и ориза. Моля те дай малко насоки. Ще ти бъда благодарна особено ако споделиш за LPG, защото все пак си е скъпичко. Изчетох разни сайтове за такива процедури в Пловдив и гледам, че под 300 лева пакет няма.
..мисля ,че влияе на целулита Wink
..е.. кои са въглехидрати...тестяно,сладко,плодове,зеленчуци Peace

# 92
  • Мнения: 3 916
Поци, изчетох темичката и виждам, че явно си ти спецът тук. Затова да попитам нещо. Имаш ли мнение за процедурите LPG и дали влияят на целулита? Кои храни трябва да изключа ако искам да отслабна, но и да се справя с целулита поне в някаква степен? Въглихидратите може би, но на практика кои храни са това? Аз знам само, че въглихидрати са картофите и ориза. Моля те дай малко насоки. Ще ти бъда благодарна особено ако споделиш за LPG, защото все пак си е скъпичко. Изчетох разни сайтове за такива процедури в Пловдив и гледам, че под 300 лева пакет няма.
..мисля ,че влияе на целулита Wink
..е.. кои са въглехидрати...тестяно,сладко,плодове,зеленчуци Peace
Плодове и зеленчуци ли?  Shocked Shocked Shocked Е какво трябва да яде човек ако иска да постои малко на диета? Не някаква специална. Просто диета, просто ограничаване на вредните продукти, от коитои се дебелее... Само месо ли?

# 93
  • Мнения: 4 678
Поци, изчетох темичката и виждам, че явно си ти спецът тук. Затова да попитам нещо. Имаш ли мнение за процедурите LPG и дали влияят на целулита? Кои храни трябва да изключа ако искам да отслабна, но и да се справя с целулита поне в някаква степен? Въглихидратите може би, но на практика кои храни са това? Аз знам само, че въглихидрати са картофите и ориза. Моля те дай малко насоки. Ще ти бъда благодарна особено ако споделиш за LPG, защото все пак си е скъпичко. Изчетох разни сайтове за такива процедури в Пловдив и гледам, че под 300 лева пакет няма.
..мисля ,че влияе на целулита Wink
..е.. кои са въглехидрати...тестяно,сладко,плодове,зеленчуци Peace
Плодове и зеленчуци ли?  Shocked Shocked Shocked Е какво трябва да яде човек ако иска да постои малко на диета? Не някаква специална. Просто диета, просто ограничаване на вредните продукти, от коитои се дебелее... Само месо ли?

..питаш ме какво е въглехидрат,..аз не съм казал ,да не се ядат..плодове и зеленчуци Wink

# 94
  • Мнения: 3 916
Ясно, sorry ако съм те подразнила с невежеството си.  Hug

# 95
  • Мнения: 4 678
Ясно, sorry ако съм те подразнила с невежеството си.  Hug
..махни.. тестяно,пържено,газирано ,сладко,алкохол
..повече..месо,плодове,зеленчуци  bouquet

# 96
  • Мнения: 3 926
Скоро четох едно обяснение за сладкото след кардио тренировка - добре е да се приема, защото нивото на кръвната захар спада рязко и организмът импада в лек шок. Ако му се достави умерено количество въглехидрат (човекът препоръчва банан или шоколадов шейк с протеини), то в никакъв случай не натоварва, а напротив - дава старт на по-добра обмяна с цел намаляне на мазнините. Понеже нещата са на английски може да ви ги копна довечера, ако ми остане време.
Иначе пиша, защото аз също съм от тези с проблем в коремната област. И понеже пък имам и разни ставни деформации, та съм се насочила към плуване и пилатес.
С тае-бо и пилатес в домашни условия + режим махнах 5 кг. и поприбрах шкембето, но сега съм в най-трудния етап - достигнала съм килограми, от които не съм мърдала повече от 10 години. А искам да махна още 5 (основно поради здравословни причини).
Но тае-бо тренировките ми натоварват ставите и боли. Та затова съм решила - плуване и нищо друго Naughty
Тези ,които сте с повече опит в спорта - мислите ли, че тази ми стратегия ще проработи или навреме да се преориентирам Thinking
То е ясно, че следпразнично ... козунаци това-онова... Но сега ще ги спра и минавам основно на плодове, салати и риба.
И тъй като съм фен на шоколада карам на черен 85% Линд Wink

# 97
  • Мнения: 4 678
Е тва е ясно..банан задължително след тренировка Wink

# 98
  • Мнения: 88
Моя корем изглежда ужасно все едно съм бременна в 4м това ми е голям проблем как мога да го по прибера малко толкова слаба бях 43 а сега съм 58 не ми толкова за килата искам корема да прибера малко не мога да се гледам такава.Аз 58 седя от 2г ям не ям все толкова ям много сладко не ми се лепи изобщо и 5 шоколада да изям все 57-58 ква съм такава за диета и въпрос дан става щото съм много махна теста не ям кво да е.Според мен дори и да прибера малко корема кожа ще остане вече не знам какво да правя Cry Cry Cry

като отида на море всеки ме пита бременна ли си в кой месец даже ми правят място в автобуса представете си колко съм зле тоя корем ми е болната тема толкова много искам да нося рокля но с тоя корем как да облека рокля чувствам се ужасно пък и лятото идва моля ви дайте някой линк или видео испитани и ефикасни упражнения който имат видим резултат дори и след 5-6 месеца.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 17:13 от TwIlIgHt_83

# 99
  • Мнения: 1 080
Аз също имам въпрос към Поци - купила съм си един диск уж оформя талията стъпваш отгоре и се въртиш, понякога много бързо получавам подребрена болка знаеш ли от какво може да е?
Това май не е за тази тема но---За целулита е хубаво да ядеш много пладове най вече цитруси - лимони, портокали, грейпфрут и киви зеленият чай също е препоръчителен, трябва да се пие много вода(минимум 2л), може да ексфолираш с утайка от кафе и да мажеш с подходящ продукт( на Леокрема калта и антицелулитните гелове са хубави и едни ампули със серум на Орифлейм при мен и трите дадоха прекрасен резултат).

# 100
  • Мнения: 1 080
Цитат
Според мен дори и да прибера малко корема кожа ще остане вече не знам какво да правя Cry Cry Cry

като отида на море всеки ме пита бременна ли си в кой месец даже ми правят място в автобуса представете си колко съм зле тоя корем ми е болната тема толкова много искам да нося рокля но с тоя корем как да облека рокля чувствам се ужасно пък и лятото идва моля ви дайте някой линк или видео испитани и ефикасни упражнения който имат видим резултат дори и след 5-6 месеца.
за де се стегне кожата може някакъв крем за мазане, но само с него няма да стане

# 101
  • Мнения: 4 678
Аз също имам въпрос към Поци - купила съм си един диск уж оформя талията стъпваш отгоре и се въртиш, понякога много бързо получавам подребрена болка знаеш ли от какво може да е?
Това май не е за тази тема но---За целулита е хубаво да ядеш много пладове най вече цитруси - лимони, портокали, грейпфрут и киви зеленият чай също е препоръчителен, трябва да се пие много вода(минимум 2л), може да ексфолираш с утайка от кафе и да мажеш с подходящ продукт( на Леокрема калта и антицелулитните гелове са хубави и едни ампули със серум на Орифлейм при мен и трите дадоха прекрасен резултат).

..къде е болката Peace

# 102
  • Мнения: 1 080
под ребрата по-често в ляво

# 103
  • Мнения: 116
С тае-бо и главно зеленчуци, кисело мляко и плодове дали ще мога да сваля коремчето за 1 месец? Плюс крем.. Confused Нямам време за фитнес,пък идва моренце и трябва да се вмъкна в бански. Можете ли да ми препоръчате някаква изпитана програма упражнения в домашни условия  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 22
Здравей ! От опит ще кажа, че при мен корема се прибира, при намаляване до минимум на въглехидратите. Успех !:-)

+1
И при мен така.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт