Топли сезони, морски купони-3та варненска т&

  • 18 913
  • 418
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 933
Мнооого ми се идва.Но не съм шофьор и няма да се справя сама с детето и с багаж с обществен транспорт.След пътуването до Априлци/ през празниците/ , разбрах, че с моето диваче за никъде не сме.А мъжът ми няма да е у дома доста време, няма как да ни транспортира.

# 91
  • Мнения: 11 933
Момичета, една страхотна новина за нашия град.Е, може и да не е новина, де.
На мястото, където беше "Рефлекс", както знаете направиха градинка с пейки. А от днес вече има и люлки!!!!Страхотни са, съвсем нови, даже някои сутринта бяха още запечатани в найлони.
И шадраванчето е пуснато, само не видях дали има костенурки както преди.
Вече пак си имаме нашето Ново- старо място!Трябва да пробваме някой ден.
А хмммм, кафенце няма, но може да си вземем в чашки от близките заведения. 

Много красиво е станало, аз нали минавам всеки ден оттам и следя развитието му, но днес най-много се заразвах на люлките.Дано да не освинят това красиво място и да се запази атмосферата...
Хайде другата седмица да се видим някой ден след работа/градина

# 92
  • Мнения: 337
Новината наистина е супер! Ние живеем на близо и така се надявах там да направят някакъв парк, защото градинките около пазара са от гнусна по-гнусна и освен в Морската няма къде по-наблизо да заведа детето. Ако направят и едно мъъъничко кафенце ще бъбе върхът. Вече преди обед сме там, а следобед в Морската. Хубав ни е градът, дано стане още по-хубав!

# 93
  • Мнения: 1 669
На 20, 21  и 22 съм в командировка във вашия град. Ще ми бъде приятно да се видя с някоя от вас, която е свободна. Ще имам доста работа, но след 5 часа ще бъда свободна.  Peace

# 94
  • Мнения: 448
На 20, 21  и 22 съм в командировка във вашия град. Ще ми бъде приятно да се видя с някоя от вас, която е свободна. Ще имам доста работа, но след 5 часа ще бъда свободна.  Peace

С удоволствие,стига да не съм на работа Hug,надявам се да има и други свободни по това време

# 95
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm66 светкавичке......размисляй, хващай влака за горна на 12-ти юни, тука ще ви посрещнем и транспортираме  af кой още се чуди дали да тръгне за хижата  newsm29
ПРиятна среща с bobkas
Това за градинката е много хубава новина...

# 96
  • Мнения: 337
На нас не ни търпи търпилото и посетихме новите пързалки на "Рефлекса". Наистина са много свежи и най-хубавото е, че в момента майсторите слагат на земята от тази нова гумирана настилка като на детския кът в "Младост". Така ще е безопасно и много по-удобно. Много сме доволни двечките с детето. Сега да видим колко време ще ги опазят от вандали, защото в "Младост" има ограда и охрана Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 11 933
Дидка, аз самата си чукам главата как да стане, обаче нали познаваш дивачето ми, особено на път, след последната ни почивка е мисия невъзможна да тръгна сама с него с влак или автобус...трябва да взема назаем от полицията едни белезници, тогава може и да успея да го докарам до местоположението Simple Smile
Ще чакам да се видим на морето!

Bobkas, надявам се да се видим във Варна,чакаме те!Още не си зная ангажиментите, но все ще намерим време да се видим

А днес около пързалките в градинката, за която вчера писах слагат гумени покрития, изобщо много добре изглежда!И аз чакам с нетърпение да ги пробваме!



# 98
  • Мнения: 127
хайде утре да ги изпробваме тия хубави пързалки. Ако сте свободни към10ч. и времето е хубаво

# 99
  • Мнения: 448
хайде утре да ги изпробваме тия хубави пързалки. Ако сте свободни към10ч. и времето е хубаво

За съжаление утре пак съм на работа,но ако искаш след 16 ч.можем да отидем в Чайка до супермаркета са направили много хубава детска площадка

# 100
  • Мнения: 127
Добре. Обади се когато се събудите.

# 101
  • Мнения: 11 933
Ние утре ще  кръщаваме малкото диваче, дано мине всичко добре, че нещо ми е притеснено

# 102
  • Мнения: 1 669
Ехааа, бравоооо smile3501

Няма място за притеснения, всичко ще бъде наред Hug

Извинете, че ви се меся в темичката Embarassed

# 103
  • Мнения: 13 512
Ние утре ще  кръщаваме малкото диваче, дано мине всичко добре, че нещо ми е притеснено
Е, от какво пък има да се притесняваш за такова нещо?!
Много хубав празник ти пожелавам, ще чакам снимки!

# 104
  • Мнения: 127
Поздравления и от нас! Ще чакаме снимки и........ почерпка smile3501

Общи условия

Активация на акаунт